Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Iba 1,50 eur za BODY FORMING, BODY FIT alebo P-CLASS! Dostaňte sa do formy teraz so zľavou až 50%!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Štúdio Relax

Dobrý deň Katarína, rozvrh na našej stránke je vždy aktuálny. Bohužiaľ ho v dohľadnej dobe meniť nebudeme (až na pridanie hodiny v sobotu doobeda). Môžem vám potom odporučiť len body forming alebo pilates počas víkendu.

Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či platí rozvrh zverejnený na Vašej internetovej stránke. Chcela by som si zakúpiť kupóny na Body forming, avšak termín 18:15 nestíham. Nie sú k dispozícii neskoršie časy? Ďakujem pekne. Taktiež som uvažovala o Pilatese, no ten je žiaľ ešte skôr :( Nebudú k dispozícii neskoršie termíny? Ďakujem.

gabriela

dobrý deň:-) chcem sa spýtať,či je možné prísť na cvičenie ( o 17tej) aj so 7r.dcérkou, že by ma tam niekde čakala., príp. aj v miestnosti, kde sa cvičí. takisto mi došla farba v tlačiarni, stačí si opísať čísla voucherov a nadiktovať ich? ďakujem

Štúdio Relax

Dobrý deň Gabtriela, kľudne môžete na cvičenie prísť aj s dcérkou, máme tu aj malý detský kútik. Čo sa týka toho voucheru, ten je platný až od 14.10., tak dúfame, že sa vám dovtedy podarí farbu do tlačiarne zohnať, lebo ich budeme potrebovať vytlačené.

gabriela

ďakujem veľmi pekne za odpoveď.., vouchery kúpené., tak už len vytlačiť…a som začiatočníčka, tak snáď to zvládnem:-) teším sa

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore