« Späť na detail zľavy

Diskusia k dnešnej zľave: Kulma na vlasy pre dokonalé kučery

• Eva Duricova pred 3 mesiacmi

Dobry Den mam vlasy dlhe skoro az po zadok :) mozem si tu kulmu zakupit aj tak? Zoberie mi to? Lebo pisete na polo dlhe az dlhe vlasy tak by som chcela vediet ake dlhe myslite Dakujem pekne

Martin pred 3 mesiacmi

Dobrý deň p. Ďuricová,

je to veľmi individuálne. Závisí predovšetkým aj na Vašej výške a z toho vyplývajúcej skutočnej dĺžke vlasov.

Pokiaľ nám napíšete odkiaľ ste náš obchodný zástupca sa s Vami rád skontaktuje a kulmu Vám predvedie osobne na mieste.

V priebehu niekoľkých dní uverejníme aj zoznam kaderníctiev kde si kulmu budete môcť nechať zdarma predviesť.

S pozdravom

• Veronika… pred 3 mesiacmi

Dobry den

Chcem sa opytat ci nahodou nepredlzite tuto akciu? mam vazny zaujem no peniazky by som na nu mala az v stredu…ak by ste to mohli predlzit bola by som vam nesmierne vdacna :)

Michaela Ruckschloss pred 3 mesiacmi

Dobrý deň p. Žabková

akcia sa začala pred 2 dňami.

Takže určite nemusíte mať obavy. :)

Prajem pekný deň

• Hedviga… pred 3 mesiacmi

vcera som vam poslala email s objednavkou a voucherom a este som od vas nedostala potvrdenie objednavky.Dostali ste moj email?

Dobrý den p. Pavlíková,

Vašu objednávku v systéme evidujeme. Potvrdenie o prijatí a expedovaní zásielky obdržíte v priebehu dnešného poobedia.

S pozdravom

• Iva pred 3 mesiacmi

Dobrý deň, prosím Vás čím sa tato kulma líši od Kulmy Babyliss Pro The Perfect Curl Machine 2665E?

pred 16 hodinami Dobrý deň, čo sa týka technológie a výsledného takmer ničím. U Babyliss platíte predovšetkým za značku. Avšak na Slovensku je v aktuálnom období veľmi veľa napodobenín tohto výrobku. Určite sa pri originále nedostanete pod 100eur. – to už je v podstate nízka cena aj pre dealerov ktorí ho dodávajú. U O Plus máte navyše LCD display kde máte jasný prehľad o nastavenej teplote, čase, smere tvorby kučier. V podstate všetky nastavené parametre vidíte na disp. Taktiež rozsah teplôt je 8 10 12 a 15 sekúnd zatiaľ co u Babyliss je to 8 10 12. V krátkom čase uverejníme video kde porovnáme Babyliss originál, Babyliss fake- napodobeninu a The O Plus. S pozdravom

• Orsi pred 3 mesiacmi

Dobrý den !

Tiež sa neviem rohodnut ktorý produkt mám kupit … ako predchádzajúca Iva … Kedže som preštudovala,že v rozpise nemáte spomínaný rozsah teplôt 8 10 12 a 15 … ale len 8 10 a 12 … A Babyliss má teplotu až do 230 ˇC … Reklamácia prebieha cez vás alebo priamo cez firmu,ktorá produkt predáva ? Za odpved dakujem,s poz­dravom.

Zlavomat.sk pred 3 mesiacmi

Pekný deň Orsi. Reklamácia prebieha priamo u dodávateľa.

Michaela Ruck pred 3 mesiacmi

Dobrý deň,

rozsah teplôt je 140–230 u kulmy O PLUS. U Babyliss je to od 160.

A čísla 8 10 12 15 sú časové intervaly u O Plus zatiaľ čo u Babyliss je to 8 10 12.

Dovolím si Vas taktiez upozornit ze ponuky na zlavovych portáloch na kulmu Babyliss su ponuky kopie tohoto produktu a nie originalu.

S pozdravom

• Anka pred 3 mesiacmi

Dobrý deň. U Babyliss uvádzajú že motorček kulmy vydrží nejakých 10 000 hodín ako je to u tejto kulmy ? Neprepália sa uhlíky ?

Dobrý deň,

samozrejme uhlíky majú dostatočnú životnosť netreba sa obávať ich prepálenia.

Origiál kulma Babyliss má cca takúto životnosť avšak určite nie kópia produktu uverejnená na iných zlavovych portáloch…

• Hedviga… pred 3 mesiacmi

Pred tyzdnom som si objednala kulmu,kedy mi ju poslete?

Pekný deň Hedviga. Dodanie tovaru je do 14 pracovných dní.

Dobrý deň p. Pavilková,

Vaša kulma bola odoslaná. Bude doručená dnes.

Prajem pekný deň

• Zuzana pred 3 mesiacmi

Pribudnú miesta, kde si ju môžeme vyskúšať osobne? (okrem spomenutej Kremnice, LM a BA)? …a bude sa aj tam dať kúpiť, ak áno, tak za rovnakú cenu ako na zľavomate?

Dobrý deň,

určite v priebehu krátkeho času pribudnú aj ďalšie miesta.

Cena bude určite o niečo vyššia. Samozrejme to už závisí aj na samotnom kaderníctve za akú cenu túto kulmu budú ponúkať.

• Maja pred 3 mesiacmi

Dobrý deň, akej výroby je kulma The O PLUS LCD perfect curl? Je čínska?

Martin pred 3 mesiacmi

Dobrý deň,

Áno výrobca je Čína.

Aký je výrobca Vášho mobilného telefónu, televízora, dvd prehrávača? Stačí navštíviť Nay Elektrodom a zistíte že 90% výrokov pochádza z Číny. Samsung, Nokia, Sony, LG, Panasonic to všetko sú síce svetové značky no výrábajú sa v Číne.

S pozdravom

• Maja pred 3 mesiacmi

diplomaticka odpoved…vdaka :D

• Adriana pred 3 mesiacmi

Dobrý večer,prosím Vás ako rozoznám originál kulmu Babyliss a kopiu.Dakujem

Martin pred 3 mesiacmi

Dobry den, zakladnych parametrov je niekoľko od detailov v pisme na krabici az po typ kabla, jeho koncovku, foliu v ktorej je kulma zabalena a podobne. http://www.slideshare.net/ukopi/miracurl-authentic-vs-fake

• Ada pred 3 mesiacmi

V tej cene 89,90 je uz aj postovne? (som z Kosic)

Poštovné a balné je už zahrnuté v cene kupónu.

• Adriana pred 3 mesiacmi

Dobry den,

poprosim info, ako je to so zarukou. je na tuto kulmu zaruka 2 roky a dostanem s tovarom aj potvrdeny zarucny list? mali ste uz na tento tovar nejaku reklamaciu? dakujem.

Dobrý deň,

s tovarom Vám príde faktúra, ktorá slúži ako dodaci a zaručný list.

Doposiaľ sme mali len jednu reklamáciu. Avšak zariadenie nám ešte nebolo doručené takže nemôžme potvrdiť či sa jednalo o výrobnú chybu alebo chybu spôsobenú nesprávnou manipuláciou.

S pozdravom

• Baška pred 3 mesiacmi

Chcem sa spýtať, či by ste mi to nevedeli doručiť d zajtra alebo do soboty rána ak som to objednala len teraz.. súrne potrebujem, ďakujem :)

Pekný deň Baška. Tak rýchlo to asi nepôjde.

• Ingrid pred 3 mesiacmi

Dobrý deň chcem sa opýtať prišiel mi už voucher tak teraz mám napísať email : objednavky@the-oplus.com. kde napíšem svoje meno, ulica atď kde zároveň napíšem aj môj voucher?

Presne tak Ingrid. Dopíšete tam aj kód vášho voucheru.

• Baška pred 3 mesiacmi

Dobrý deň, chcem sa spýtať či vám prišla objednávka a kedy približne mi to príde :) ďakujem

Dobrý deň,

poprosím Vás o celé meno prípadne email. Len na základe toho vieme identifikovať Vašu objednávku.

Prípadne nás môžete kedykoľvek kontaktovať telefonicky.

S pozdravom

• zuzana pred 2 mesiacmi

Dobry den,

Kolko asi trva navlnkovanie stredne dlhych vlasov? Mojou starou „vlnkovackou“ mi to trvalo aj 2 hodiny. Viem,ze je to individualne,ale aspon priblizne.dakujem

Zlavomat.sk pred 2 mesiacmi

Zuzana do hodiny to zvládnete ľavou zadnou. Ide to rýchlo.

• Lenka pred 2 mesiacmi

Dobrý deň,

je táto kulma originál Babyliss????

Zlavomat.sk pred 2 mesiacmi

Pekný deň Lenka. Toto nie je kulma Babyliss. Nikde to tak ani neprezentujeme. Toto je kulma PerfectCurl LED The O-PLUS.

Pridať otázku

Diskusia k tejto ponuke je už uzavretá.
Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu a vyjadriť tak svoj názor na ponuku, napíšte nám, prosím, na našu stránku na Facebooku alebo nám zašlite e-mail na adresu podpora@zlavomat.sk.

V prípade príspevkov mimo témy, urážlivých alebo rasistických si Zlavomat.sk vyhradzuje právo tieto nevhodné príspevky zmazať.