Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

103 eur za 3-dňový wellness pobyt pre DVOCH v hoteli BELLEVUE***. Relax a pohoda v blízkosti historického BARDEJOVA. Zľava 58%!

4,3 / 5 Hotel BELLEVUE *** Bardejov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
dada

a je bazen sucastou hotela???

Zlavomat.sk

Bazén je s hotelom prepojený, môžete si ho obzrieť priamo na stránke hotela v ich virtuálnej prehliadke ;)
http://virtuality.sk/portal/
http://www.bellevuehotel.sk/index_sk.php?page=relax

dada

chcem sa opytat bazen je funkcny po cely rok???

Zlavomat.sk

Áno, rovnako ako celé Relax centrum:


Otváracie hodiny od 1.2.2012:
Pondelok – Piatok 14:00 – 21:00
Sobota – Nedeľa 10:00 – 21:00 


Príjemnú dovolenku
Nika Siakelova

dobrý večer a čo cena pre jednu osobu,dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň
Pre jednu osobu platí štandardný cenník hotela, keďže táto akcia sa vzťahuje na dve osoby.
Odporúčame však nájsť si spriaznenú dušu, kamarátku, spojiť sa a využiť tak túto výhodnú zľavu.
Prajeme pekný deň

Monika Hrabčáková

Ake izby su k dispozicii pre dve osoby- jednomiestne, alebo dvojmiestne? Nemam na mysli apartman. Je moznost zobrat si cestovnu postielku sebou ?

Hotel BELLEVUE ***

Dobrý deň,
kupón platí pre ubytovanie v dvojlôžkových izbách typu Standard alebo Superior. Všetky izby sú 2-lôžkové s kúpeľnou. Apartmán je možný za doplatok 40,–€/noc. Postieľku máme k dispozícii za poplatok 5,–€/pobyt alebo si môžte vziať aj svoju.

Tomáš

dobry den, chcel by som sa spytat, ubytovanie je v izbach alebo apartmanoch? na stranke hotela som nasiel tieto dve moznosti…

Hotel BELLEVUE ***

Dobrý deň,
kupón platí pre ubytovanie v dvojlôžkových izbách typu Standard alebo Superior. Všetky izby sú 2-lôžkové s kúpeľnou. Apartmán je možný za doplatok 40,–€/noc.

Monika Hrabčáková

Vsimla som si , ze od 1.2.2012 by mal byt k dispozicii aj detsky bazenik, vztahuje sa tento kupon aj na to?

Zlavomat.sk

2× 2-hodinový vstup do Relax centra platí pre krytý bazén (6×12,5 m, 28 stupňov), fínsku saunu, ochladzovací bazén, fitnes centrum a od februára aj detský bazénik pre najmenších :)

Monika Hrabčáková

Dobry den, mozete mi poslat kalkulaciu pre pocet osob 2 dospeli a 1 dieta vo veku 2, 5 roka? Vstupy do bazenov – volny vstup sa tyka aj dietata?, postielka na izbe, strava pre dieta, ine poplatky. Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Monika,
s kupónom získate pre dieťa zdarma ubytovanie na prístelke, ako i vstup do Relax centra.
Doplatok za stravu pre dieťa uhrádzate už na mieste, odporúčame Vám preto informovať sa o možnostiach priamo na tel. č. hotela 054/472 84 04, 054/472 84 05 alebo na e-maile: info@bellevuehotel.sk
V cene nie je zahrnutá daň obci 1 euro/osoba/noc (platí sa na recepcii).
Želáme krásny pobyt!

Recepcia Hotel BELLEVUE ***

Dobrý deň,


voľný vstup do relax centra je za poplatok 6,–€/dosp. osoba, dieťa vo veku 2,5 roka má vstup grátis, vrátane detského bazéna. 

  • postielka 5,–€/ pobyt

  • strava pre 2,5-ročné dieťa grátis

  • vírivka 5,–€/ 30 min. pre 1 – 4 osoby

  • daň za ubytovanie 1,–€/ dosp. osoba/ noc
Nikola

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako je možné, že sa voucher vzťahuje aj na relax centrum a bazén, keď na oficiálnej stránke hotela je poznámka, že bazén je uzavretý z dôvodu rekonštrukcie..??

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nikola,
kupón budete môcť využiť od 6. februára do konca mája, dúfame, že v tomto období bude bazén opäť plne v prevádzke. K dispozícii budete mať stále fínsku saunu a fitnes.
Ďakujeme za pochopenie. Hotel požiadame o informáciu, dokedy plánujú odstavenie bazéna.
Želáme krásny pobyt

Zlavomat.sk

Bazén bude v prevádzke od 1.2.2012.

Viera

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či môžme so sebou zobrať malého psa a koľko by sme za neho zaplatili, ak by som využila 3-dňový wellness pobyt pre dvoch v hoteli Bellevue*** (aktuálna zľava).

Zlavomat.sk

Dobrý deň


Psíka so sebou môžete priniesť. Doplatíte zaňho 10 eur za celý pobyt. 


Prajeme pekný pobyt
Kalinka

Dobrý večer, dnes som si objednala ponúkaný wellnes pobyt v BArdejove, aj som ho vyplatila, mám však ešte dotaz : aká je teplota vody v hotelovom bazéne ? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň


Teplota v hotelovom bazéne sa pohybuje okolo 28 stupňov 


Prajeme príjemný pobyt
Maja

Dobrý deň.
Som sama s dvojročným dieťaťom. Nikto neuvádza zľavy pre jednu osobu. Vy máte v ponuke aj taký produkt? Ďakujem. Maja

Zlavomat.sk

Dobrý deň Maja,
zľavu na pobyt/výlet iba pre jednu osobu mávame zvyčajne pri zájazdoch do zahraničia, momentálne máme v ponuke napr. dovolenku v talianskej Kalábrii (1 kupón platí pre 1 osobu – http://www.zlavomat.sk/zlava/1774-187-eur-za-autobusovy-zajazd-do-slnecnej-kalabrie?utm_medium=social&utm_source=fb&utm_campaign=wall).
Zľavnené pobyty na Slovensku bývajú zostavené pre dve dospelé osoby a cena kupónu je potom nemenná.
Pekný deň

Božena

Dobrý deň
Chcem sa spýtať čo obsahuje 2× 2 hod. relax
Ďakujem

Zlavomat.sk

bazén, fínska sauna, fitko

Erika

Dobrý deň, prosím o výpočet ceny pre pobyt : 2 x dosp. osoba a 3 x dieťa /vek detí 7,8, a 11 rokov/. Aká je možnosť ubytovania? Polpenziu prosím zarátať aj pre deti + vstupy na bazén. Viete mi napísať aj rozmery bazéna? Ďakujem, prajem pekný deň.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
s kupónom by malo jedno dieťa ubytovanie na prístelke zdarma, ďalšie doplatky za prístelky sú pri dieťati do 8 rokov 9 eur/noc a pri dieťati do 12 rokov 13 eur/noc. Kupón platí pre ubytovanie v izbe typu štandard či superior, do ktorých sa zmestia navyše 1 až 2 postele/prís­telky. Ak máte záujem o samostatnú posteľ pre každé z detí, odporúčame Vám informovať sa priamo v hoteli o možnosti ubytovania v niektorom z apartmánov (doplatok cca 40 eur/noc, doplatky za prístelku tým, samozrejme, odpadajú). Radi Vám podrobne zodpovedia všetky ďalšie otázky, týkajúce sa služieb hotela.
Príjemný zvyšok dňa

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore