« Späť na detail zľavy

Diskusia k dnešnej zľave: Vyšetrenie a navrhnutie liečby pri chrápaní

 • Daniel pred rokmi

  Dobry den, chcem sa spytat – ako mam zistit, ci splnam prvu podmienku? S tymi ostatnymi chvalabohu nemam problem, ale ta prva mi fakt nedava zmysel :) Dakujem

  Zlavomat.sk pred rokmi

  Dobrý deň Daniel, ďakujeme za otázku :-) Pokiaľ neviete o tom, že by sa vám dýchanie počas spánku zastavovalo, pravdepodobne máte kvalitný spánok a uvedené vyšetrenie pre vás potrebné nie je. Prajem pekný deň.

 • Daniel pred rokmi

  Dakujem, este chcem doplnit predchadzajucu otazku – pytam sa preto, lebo som dostal avizo, ze dost chrapem :) Takze tato ponuka ma zaujala, len ta prva podmienka mi nebola jasna… Takze chrapanie nie je problem, pokial sa nezastavuje dych? Dakujem

  Zlavomat.sk pred rokmi

  Dobrý deň Daniel, ak máte problém s chrápaním tak táto zľava je určite pre vás vhodná, keďže ide o vyšetrenie a navrhnutie liečby pri chrápaní. Príčin, ktoré sa podieľajú na vzniku chrápania, je niekoľko. Jedným z problémov chrápania je tiež už spomenutá zástava dýchania v spánku, ktorú si vy ako spiaci pravdepodobne neuvedomujete. Takže bez váhania môžete využiť našu zľavu :-) Pekný deň.

 • Robert pred rokmi

  Ak je to 8 sekund? Ako si to mozem overit, kolko je to sekund co sa mi zastalil dych?

  Zlavomat.sk pred rokmi

  Dobrý deň Róbert, pri zastavovaní dýchania počas spánku (apnoe) na dlhšiu dobu sa ráno zobúdzate viac unavený ako keď večer idete spať. Najlepšie je samozrejme, keď to niekto počas spánku odpozoruje. Pekný deň.

Pridať otázku

Diskusia k tejto ponuke je už uzavretá.
Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu a vyjadriť tak svoj názor na ponuku, napíšte nám, prosím, na našu stránku na Facebooku alebo nám zašlite e-mail na adresu podpora@zlavomat.sk.

V prípade príspevkov mimo témy, urážlivých alebo rasistických si Zlavomat.sk vyhradzuje právo tieto nevhodné príspevky zmazať.