Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

5 eur za vyšetrenie a navrhnutie liečby pri chrápaní! STOP únave, vyspite sa vy aj vaši blízki konečne do ružova! Zľava 98%!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Robert

Ak je to 8 sekund?
Ako si to mozem overit, kolko je to sekund co sa mi zastalil dych?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Róbert,
pri zastavovaní dýchania počas spánku (apnoe) na dlhšiu dobu sa ráno zobúdzate viac unavený ako keď večer idete spať. Najlepšie je samozrejme, keď to niekto počas spánku odpozoruje.
Pekný deň.

Daniel

Dakujem, este chcem doplnit predchadzajucu otazku – pytam sa preto, lebo som dostal avizo, ze dost chrapem :) Takze tato ponuka ma zaujala, len ta prva podmienka mi nebola jasna… Takze chrapanie nie je problem, pokial sa nezastavuje dych? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniel,
ak máte problém s chrápaním tak táto zľava je určite pre vás vhodná, keďže ide o vyšetrenie a navrhnutie liečby pri chrápaní.
Príčin, ktoré sa podieľajú na vzniku chrápania, je niekoľko. Jedným z problémov chrápania je tiež už spomenutá zástava dýchania v spánku, ktorú si vy ako spiaci pravdepodobne neuvedomujete.
Takže bez váhania môžete využiť našu zľavu :-)
Pekný deň.

Daniel

Dobry den, chcem sa spytat – ako mam zistit, ci splnam prvu podmienku? S tymi ostatnymi chvalabohu nemam problem, ale ta prva mi fakt nedava zmysel :)
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniel,
ďakujeme za otázku :-) Pokiaľ neviete o tom, že by sa vám dýchanie počas spánku zastavovalo, pravdepodobne máte kvalitný spánok a uvedené vyšetrenie pre vás potrebné nie je.
Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore