Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstránenie chĺpkov na vybranej časti tela najnovšou metódou E‑light, ktorú môžete vykonávať aj na opálenú pokožku! Zamatovo hladká pokožka už toto leto! So zľavou až 67 %!

3,9 / 5 Sirael Esthetic Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Nikola

Dobrý deň,
chcela by som si u Vás dať urobiť odstránenie chĺpkov metódov E-light, chcem sa spýtať aký kupón a v akej hodnote by som si mala zakúpiť na partie: podpazušie, bikiny, predkolenie? Ďakujem

Sirael Esthetic

Dobry den. Na podpazusie a bikiny potrebujete 2 krat kupon v hodnote 13 eur a predkolenie jeden za 33 eur. Toto mate ale iba na jedno osetrenie. Ked chcete byt s vysledkom spokojna odporucame 6–8 osetreni v intervale kazde 3 tyzdne.

iveta

Dobrý deň mala by so záujem o epiláciu tváre chcem sa spítat kolko sedení by som mala absolvovat aby to bolo aj vyditelne Mám tmave chlpky dlhsie.Kolko by ma to vyslo celkovo? Ďakujem

Sirael Esthetic

Dobry den, vzdy odprucame minimalne 6, idealne 8 sedeni. Viete kazdy organizmus je iny a reaguje inak . Ak sa rozhodne pre prvu variantu vyslo by vas to 78 eur.

Lucka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ide o chĺpky v okolí prsných bradaviek a na bruchu tesne pod pupkom, dá sa využiť aj nejaký kupón od vás, a koľko sedení cca by som potrebovala. Ďakujem.

Sirael Esthetic

Dobry den, na brusko a prsne bradavky vam bude stacit kupon v hodnote 13 eur. Odporucam vam Aspon 6 sedeni.

nataša

Dobrý deň, mám veľký problém so zarastajúcimi chlpkami (epilácia strojčekom, žiletkou). Ak mám nohy momentálne posiate chrastičkami, lebo vždy ked mi zarastú musím si ich vyberať ihlou, kedy by som najbližšie mohla prísť na laser predkolenia. Potrebovala by som cca 5 sedení? a v akom časovom rozmedzí? Ďakujem pekne za odpoved

Sirael Esthetic

Dobry den, najblizsie mozte prist ked sa vam zahoja vsetky chrasticky. Intervaly medzi sedeniami su minimalne 3 tyzdne. Co sa tyka poctu opakovani je to individualne. Niekomu staci 6 iny potrebuje 8.

Sara

Dobry, vykonavate aj laserovu depilaciu intimnej casti(brazilsku)?ak ano,akej hodnote a kolko kuponov(pre trvanlivy ucinok) potrebujem? Dakujem

Sirael Esthetic

Dobry den, ano vykonavame aj intim partiu. V tom pripade potrebujete na jedno osetrenie 2 x kupon v hodnote 13 eur. Co sa tyka poctu osetreni tak vzhladom nato ze chlpky v intimnej partii su pevne a odolne tak odporucame az 8 osetreni ak chcete byt s vysledkom skutocne spokojna.Takze potrebujete 16 kuponov po 13 eur.

Monka

Dobry den, chcela by som si dat urobit u vas hornu peru, dalo by sa za ten kupon 13 Eur prist viac krat ak ano kolko krat. A este robi sa s tymto pristrojom aj obocie? dakujem

Sirael Esthetic

Dobry den za 13 eurovy kupon mozte prist na osetrenie hornej pery 3 krat. Odstranenie obocia nevykonavame.

acam

Prosím vás o informáciu, aká je teda cena celého chrbta a ramien – u muža a bikiny a podpazušie – u ženy na jedno stretnutie? Ďakujem

Sirael Esthetic

Dobry den takze vo vasom pripade potrebujete 3 kupony po 18 eur a 2 kupony po 13 eur pre damu. Spolu vas to bude stat 80 eur na jedno stretnutie.

Lenka

Dobrý den chcem sa spýtať chcela by som depiláciu podpazušia, chcem prísť minimálne 6 krát koľko kuponov si mám zakúpiť?A ešte jedna otázka, asi tých 6 krát nestihnem prísť do konca platnosti kuponu, dá sa prísť aj mesiace potom?Lebo dovtedy to stihnem možno 3 krát.dakujem.

Sirael Esthetic

Dobry den Lenka, pokial chcete prist 6 krat, zakupte si 6 kuponov po 13 eur. S platnostou kuponou sa neobmedzujte. Ked nam pri prvom osetreni donesiete vsetkych 6 kuponov naraz, vystavime vam karticku kde sa budu zapisovat vase terminy a ta vam bude sluzit ako doklad.

mi75

Dobrý deň. Teda ak to dobre chápem, ak by som sa chcela zbaviť chĺpkov na predkoleniach , mala by som si kúpiť 4–6 kupónov po 33eur/ks?

Sirael Esthetic

Dobry den, ano presne tak ale odporucam vam aspon 6 kuponov vzhladom nato ze ide o vacsiu plochu. S konecnym vysledkom budete urcite spokojnejsia.

aneta

Dobry den,
je mozne tuto metodu aplikovat aj na tvar – oblast lica, brada, pery? ak ano, ake kupony si mam zakupit?
dakujem

Sirael Esthetic

Dobry den, pokial mate zaujem o celu oblast tvare tak si mozte kupit 1 kupon v hodnote 13 eur a ten vam uzname na tuto partiu.

mária

čiže na kompletné odstránenie – oblasť bikín je treba 6 kuponov po 13 Eur?

Sirael Esthetic

Ano pre kompletne odstranenie odporucame 6–8 osetreni. Je to velmi individualne. Pokial mate obavy ci stihnete absolvovat vsetky osetrenia v obdobi platnosti kuponu tak staci ze nam donesiete vsetky zakupene kupony ked pridete na prve osetrenie, my vam vystavime karticku s terminami ktora bude sluzit ako vas doklad.

aneta

Dobry den,
je tato metoda ucinna aj pri bledych chlpkoch?
Kolko voucherov potrebujem na depilaciu: 

  • celych ruk (2× ramena, predlaktia, chrbát dlani )

  • celych noh ( 2× predkolenia, 2 x stehna )

  • podpazusie – 2×

  • bikiny – 2×

dakujem
Sirael Esthetic

Dobry den ano tato metoda je ucinna aj pri bledych chlpkoch. Co sa tyka voucherov tak potrebujete dokopy 3 kupony v hodnote 33 eur a 2 kupony v hodnote 13 eur

Domca

Dobry den, chcem sa spytat, 33e za predkolenie znamena pre obe nohy alebo len jednu? Vopred dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dominika,
cena 33 € je za obe predkolenia.

Zuzana

Dobrý deň, chcem s opýtať ako je to s holením daných partií pred e-light depiláciou … na stránke Sirael Esthetic je uvedené – 24 hodín pred ošetrením si telové partie ohoľte žiletkou … pri kúpe zľavy je uvedené: Aspoň 3 dni pred procedúrou sa nehoľte … ďakujem za info

Sirael Esthetic

Dobry den, dolezite je riadit sa velkostou chlpka. Ked pridete na osetrenie, chlpok musi byt aspon trosku viditelny ale mal by mat max. 3 mm. Vtedy je epilacia najefektivnejsia.

Mirka

Dobrý deń,

epilácia zadku stojí koľko?

Sirael Esthetic

Dobry den, ked donesiete kupon na epilaciu bikin a poviete ze si zelate urobit zadok tak s tym nebude problem.

monika

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci je cena za osetrenie za cely balik , teda ci mi za 33 Eur spravite aj cele ruky, predkolenia a stehna, alebo si mam potom z toho vybrat. A este by ma zaujmalo , ze ked som uz podstupila zakrok na odstranenie chlpkov laserom, ci mozem pokracovat IPL. dakujem

Sirael Esthetic

Dobry den, cena 33 eur je bud za ruky, alebo predkokenia alebo stehna. Takze mate na vyber z tychto lokalit. Nie je problem, mozte pokracovat e light aj ked ste pred tym absolvovala osetrenie laserom.

Michaela

Dobry den, bola som na osetreni laserom (brada) asi 3 x , bolo mi povedane ze teraz uz musime dat prestavku, kvoli tomu ze plet bude vystavena slnku. Mozem u Vas pokracovat ? Alebo treba potom absolvovat celu kuru (4–6 krat) u Vas.

Sirael Esthetic

Dobry den, ano mozte u nas pokracovat.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore