Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Poznávací zájazd do HOLANDSKA

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Mária

Dobrý deň, nemám otázku mám dotaz. Minulý víkend som absolvovala túto cestu do Amstredamu s rovnakou CK a bola som veľmi spokojná. Naša delegátka bola veľmi milá a ochotná :). Len by som chcela podotknúť, že ak chcete navštíviť múzea, tak je potrebné si zobrať viac peňazí (okolo 30eur) a cena plavby loďou sa mení v prípade skupinovej zľavy. Počas jedného dňa však nie je veľmi možné navštíviť všetky múzeá a pamiatky, ale mesto ako také určite uvidíte. Vrelo každému odporúčam :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária. Ďakujeme za príspevok. Pekný deň

Lucia

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, kedy je predpokladaný odchod z Bratislavy a koľko asi trvá cesta. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia. Plánovaný odchod z Bratislavy je 14:00 a príchod do Holandska je 8:00. Pekný deň

Jarka

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, aké sú predpokladané ďalšie výdavky podľa programu, okrem uvedených 7–10 eur za platbu loďou a za cestovné poistenie? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jarka. Iné výdavky nie sú naplánované. Skanzen je zdarma. Jedine už podľa vášho uváženia nejaké vreckové na stravu a suveníry. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore