Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Relax v hoteli Šachtička*** v Nízkych Tatrách

4,2 / 5 Horský hotel ŠACHTIČKA*** Nízke Tatry (mapa) 65 predajov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Prevádzkovanie wellness služieb je na základe vládnych nariadení dočasne obmedzené. Pre získanie viacero informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. 

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Benefity
Ada

Dobrý deň! Máme záujem o pobyt v termíne 15.-17.2014 pre dvoch dospelých a 11-ročné dieťa. Máte v tomto termíne voľno?

Zlavomat.sk

Pekné ráno Ada, prosím o voľných termínoch sa prosím informujte priamo na tel. č. +421 905 404 049, +421 48 414 19 11 alebo prostredníctvom e-mailu na adresu info@sachticka.sk.

Natália Jendrej

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedže ste baby friendly hotel, či máte k dispozícii aj detský kútik. A chcem sa opýtať, ak by sme mali záujem o apartmán, resp. rodinné izby koľko by bol doplatok.ďakujem Jendrej

Hotel Šachtička ***

Dobrý deň p. Jendrej, detský kútik máme k dispozícii, samozrejme bezplatne. Čo sa týka apartmánu doplatok je 40,00€/noc. Rodinné prepojené izby sú dve rovnocenné izby, takže je potrebné zakúpiť dva vouchery. Pre viac informácií nás kontaktujte na recepcii hotela.

Jana Bacharova

Dobry den chceli by sme vyuzit tento zlavovy kupon na hotel Sachticka ale je nas 5 dospelych osob. Co nam mozete ponuknut? Ako to objednat pre tu piatu osobu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň p. Bacharová,

hotel ponúka izby s možnosťou prepojenia ako rodinné prechodné izby. Pre 5 dospelých si stačí zakúpiť 2 kupóny + 1 osoba na prístelke s polpenziou stojí 21€/noc. Prístelku doplatíte priamo na hoteli.

Pre viac informácii prosím kontaktujte hotel na čislach:

+421 905 404 049 +421 48 414 19 11

ďakujeme a príjemný deň

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.