Každý týždeň až do Vianoc potrvá naša Vianočná pátračka. Hráte o kopec kreditov a žrebujeme každý pondelok. Zároveň sme spustili aj Zľavomat vianočný odkazovač.

Viac informácii o oboch akciách nájdete na našom blogu.

Polkilové a kilové balíky sušeného ovocia: marhule, slivky, višne a ďalšie

Variant: Pozrite sa na ďalších 7 variantov
1000 g Slivky bez kôstok
114 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

1000 g Slivky bez kôstok

  • Balenie: 1 kg
  • Kalibrácia: 70/80
  • Zloženie: slivky, zahusťovadlo: glycerol, konzervant: sorbát draselný
  • Krajina pôvodu: Srbsko
  • Min. trvanlivosť: 02/2018

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami! Na jedno poštovné si teraz môžete objednať viacero produktov od predajcu Oříškov.eu

Doručenie:

Pošta (balík do 20 kg)
6,70 € (7 prac. dní)

Pošta (balík do 30 kg)
8,40 € (7 prac. dní)

Pošta (balík do 15 kg)
5,40 € (7 prac. dní)

Pošta (balík do 10 kg)
4,50 € (7 prac. dní)

Pošta (balík do 5 kg)
3,40 € (7 prac. dní)

Doručuje obchod:


www.oriskov.eu
+420 582 319 419

Dostupné varianty:

Zázraky nehľadajte v lekárni, ale v prírode. Vážia sa tu na kilá.

Predpíšte si zobkanie lahodného sušeného ovocia s vitamínmi, ktoré fungujú ako prevencia proti najrôznejším neduhom. Veľa zdraviu prospešných látok sa ukrýva v pol alebo kilovom balení. Sušené ovocie môžete spokojne maškrtiť pri práci, sledovaní televízie aj na výlete, ale poslúži aj ako pohostenie pre návštevy.

Na výber máte výborné slivky, šťavnaté brusnice, voňavé marhule, čučoriedky, čerešne, višne, jahody alebo mix lesného ovocia.

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami! Na jedno poštovné si teraz môžete objednať viacero produktov od predajcu O­říškov.eu

Slivky obsahujú veľké množstvo vlákniny, ktorá prečisťuje tráviaci systém a bráni vstrebávaniu cholesterolu. Vďaka vysokému obsahu pektínu získate pocit sýtosti, takže sú aj ideálnym maškrtením pri chudnutí. Aké sú nutričné ​​hodnoty?

Kľukva čiže americká brusnica vďaka obsahu antioxidantov znižuje pravdepodobnosť ochorenia srdca a obehového systému a má pozitívny vplyv na niektoré typy rakoviny. Pozrite sa na nutričné ​​hodnoty.

Sušené marhule pomáhajú pri anémii, zvyšujú odolnosť proti infekciám a odporúčajú sa aj pri zápale prínosových dutín a ekzémoch. Zároveň prospievajú nervovej sústave a pomáhajú pri stavoch vyčerpania. Mrkni­te na nutričné ​​hodnoty.

Čerešne slúžia ako bohatý zdroj minerálov a vitamínov, horčíka, jódu, kremíka, železa, zinku, fosforu, vápnika či draslíka. Obsahujú významná farbivá, ktorá odborníci nazývajú antokyány. Rovnako ako iné rastlinné farbivá sú antokyány svojou povahou tiež antioxidanty a majú schopnosť chrániť cievy a srdce pred poškodením. Aké sú nutričné ​​hodnoty?

Lesný mix obsahuje čerešne, kľukvu, jahody, višne a čučoriedky. Aké sú nutričné ​​hodnoty?

Višne sú bohaté na antioxidanty, z vitamínov obsahujú vo významnej miere vitamín A či betakarotén, vitamín P, vitamín C, vitamín E, vitamín B. Ako presladené a vykôstkované sú vhodné pre deti miesto cukríkov. Čím je plod tmavší, tým vyšší má obsah cenných minerálov. Aké sú nutričné ​​hodnoty?

Sušené jahody majú zo všetkého ovocia najväčší antioxidačný účinok. Sú taktiež bohaté na rozpustnú vlákninu.  Aké sú nutričné ​​hodnoty?

Čučoriedky sa radia medzi 10 najzdravších potravín. Z čučoriedok sa vyrábajú prípravky na spevnenie cievnych stien, na posilnenie srdca a zlepšenie zraku. Farbivá obsiahnuté v čučoriedkach pôsobia tiež priaznivo na regeneráciu očnej sietnice. Aké sú nutričné ​​hodnoty?

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

ALIKA a.s.

Čelčice 164

798 23 Čelčice

Česká republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

4,6/5 (113 hodnotenie)
Katarina

Cena a balenie tovaru 😀

Nie, všetko o.k. tovar prišiel tak ako bolo písané v maily.

13. 6. 2017
Iveta

všetko

6. 7. 2017

Všetky hodnotenia