Veľkonočná kreditovačka!

 • Za nákup nad 20 € = získate 4 € späť
 • Za nákup nad 80 € = získate 14 € späť
 • Za nákup nad 150 € = získate 30 € späť

Viac o akcii

Dámska i pánska trekingová obuv Alpine Pro

Variant: Pozrite sa na ďalších 11 variantov
Dámska trekingová obuv Alpine Pro Chera – Čierna
40 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

Dámska trekingová obuv Alpine Pro Chera

 • Materiál: Syntetika, textília (povrch), phylon (medzipodšívka), guma (podšívka)
 • Obsádzka okolo špičky je tvorená polyuretánom (obuv chráni pred mechanickým poškodením)
 • Medzipodšívka je vyrobená zo spoľahlivého phylonu
 • Podšívka je vyrobená z odolnej gumy 
 • Krajina pôvodu: Čína
 • Distribútor: ALPINE PRO, a.s., Kodaňská 1441/46, 10100 Praha, Česká republika 
 • EAN: 8592645787108
 • Údržba: Utrieť vlhčenou handričkou 

Doručenie:

Osobný odber Zásielkovňa (360 pobočiek)
2,60 € (6 prac. dní)

Kuriér
5,50 € (6 prac. dní)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

Či ste žena a či muž, bez kvalitnej trekingovej obuvi ani na krok!

PÁNSKA TREKOVÁ OBUV ALPINE PRO CHERA

Dámske topánky Alpine Pro Chera sú tu pre všetkých vyznávačov turistiky, kedže ponúknu všetko, čo od kvalitných trekových topánok očakávate. Príkladné spracovanie dopĺňa mäkké polstrovanie okolo členku.

Obsádzka okolo špičky je tvorená pevným polyuretánom, ktorý chráni kľúčovú časť topánky voči okopom a inému mechanickému poškodeniu. O výborné laterálne vedenie sa stará bočné spevnenie.

Výborná fixácia nohy je tiež závislá na spoľahlivom prevedení pätného kalíška, rovnako ako na klasickom pevnom šnurovaní. Praktická je prítomnosť pätného pútka pre ľahké obúvanie.

Päta je ďalej vybavená silne kontrastným reflexným prvkom. Medzipodrážka je vyrobená zo spoľahlivého phylonu, ktorý dokáže veľmi dobre tlmiť dopady, a pritom ponúknuť dobrú spätnú väzbu na meniaci sa povrch.

Podrážka je potom vyrobená z odolnej gumy klasického trekového vzoru. Skrátka tá správna obuv pre vaše outdoorové aktivity.

PÁNSKA TREKOVÁ OBUV ALPINE PRO TRYCH

Ak hľadáte naozaj masívne topánky na poriadne výlety, potom ste na správnej adrese. Pánske trekové topánky Alpine Pro Trych sú naozaj vydareným modelom, ktorý vás nenechá v štichu.

Topánky sú príkladne spracované z kvalitných materiálov, ktorým dominuje použitie funkčného softshellového úpletu. Nemusíte sa tak obávať prekvapivých prehánok.

Topánky totiž ponúknu základnú ochranu pred dopadajúcim kvapkami, ktoré sú rýchlo a efektívne odvádzané preč z povrchu textílie. Neboli by to správne outdoorové topánky s nízkym členkom, keby neboli vybavené podpornými textilnými plátmi, ktoré zaisťujú výbornú laterálnu oporu.

Chýbať nesmie ani pevná polyuretánová osádka špičky, ktorá topánku chráni pred mechanickým poškodením. Medzipodošvu tvorí spoľahlivá phylonová vrstva, ktorá ponúka výborný kompromis medzi tlmením a zachovaním spätnej väzby na premenlivý terén.

Výborný záber je zabezpečený vďaka odolnej gumovej podošve s trekingovou vzorkou. Myslelo sa aj na výlety za šera, keďže sú topánky vybavené bezpečnostnými reflexnými prvkami. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

K Sporting s.r.o.

U Zastávky 2905

440 01 Louny

Česká Republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny