Horský Hotel Kristína*** s neobmedzeným bazénom, wellness a aktivitami v krásnej oravskej prírode

223,00 € od 169,00 Vybrať variant

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate:Ako uplatniťDetiPríplatkyStorno podmienky

Edita

Dobrý deň, rada by som sa informovala či je možné ubytovanie zo psami aj za poplatok ide o dvoch psov (5kg a 20kg) plne socializovaných. Čo sa týka večere (v prípade polpenzie), je možné sa u vás stravovať aj vegansky? Poprípade upraviť dané jedlo?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Ubytovanie s domácimi zvieratkami je možné len pre neagresívne plemená do 10 kg a je to za doplatok. Predpokladáme len jedno zvieratko, takže s dvomi psíkmi ubytovanie nie je možné.
Pretože takéto ubytovanie sa uskutočňuje vo vyčlenených izbách a pre pohyb a venčenie domácich zvierat počas pobytu platia určité pravidlá, je potrebné takúto požiadavku vždy vopred prejednať a odsúhlasiť s recepciou. Čo sa týka vegánskej stravy , takúto stravu zvlášť v rámci zľavových pobytov nepripravujeme, predpokladáme však, že z bežnej ponuky stravovania by si mal vybrať aj vegán, keďže na raňajkovon stole je ovocie, cereálie, a v ponuke sú aj cestovinové jedlá.

Lu Juríková

Dobrý deň. Chcela by som nahlásiť meno syna, ktorý so mnou ide na dovolenku na Rekreačný poukaz, nakoľko som to pri kupovaní voucher cez online rezerváciu zabudla napísať. Akým spôsobom sa to dá urobiť. Ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, S touto otázkou sa obráťte na zľavomat: podpora@zlavomat.sk alebo na tel. č. +421 232 117 321

Zuzana

Dobry den, mate k dispozicii aj detske postielky? Dakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Samozrejme máme aj detské postielky. Dieťa pre ktoré sa požaduje detská postielka sa dopláca ako dieťa na prístelke.

Miroslav

Dobry den, je moznost vyuzit vas wellness za poplatok ked nebudeme u vas ubytovani

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Wellnes prednostne využívajú ubytovaní hostia, ostatní len podľa kapacitných možností.

Kristína

Dobrý den, rada by som sa informovala či máte voľný termín od 12.8.- 18.8. pre dve štvorčlenne rodiny ( 2 dospelí a 2 deti x 2 ) rodiny by boli ubytovaní v dvoch osobných izbách. Ďakujem za odpoveď. Kristína

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň Kristína Ďakujeme za Váš záujem o naše ponuky. Pre informácie o voľných termínoch sa prosím obracajte na recepciu, mailom recepcia@skizabava.sk, prípadne telefonicky 043 2388682, kde Vám poskytneme aktuálne informácie a prípadne si vybraný termín môžete aj predbežne rezervovať.

Slávka Hlavatá

Dobrý deň, dá sa uplatniť 2 vorchery na jednu faktúru

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Faktúry by ste si mali stiahnuť sami, keď dostanete voucher, toto je skôr otázka na zľavomat, my ako ubytovacie zariadenie Vám na to momentálne nevieme fundovane odpovedať.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Slávka,

ďakujeme za otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím Vás s týmto nás kontaktujte na podpora@zlavomat.sk alebo na tel. č. +421 232 117 321 a my Vám radi pomôžeme.

Pekný deň prajem.

Jana Kucerova

Dobrý večer prosim vás máte voľný termin v období od 30.7–7.8 na 3 až 4 noci pre 2 osoby a 3 deti 7,9,11 s polpen­ziou.Ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň ,
Pre informácie o voľných termínoch sa prosím obracajte na recepciu, mailom recepcia@skizabava.sk, prípadne telefonicky 043 2388682, kde Vám poskytneme aktuálne informácie a prípadne si vybraný termín môžete aj predbežne rezervovať.

Ľubica Dobrovodská

Dobry den. Mali by sme zaujem o 2 dvojpostelove izby v termin 15. –18.7. Cez online rezervaciu vsak nejde objednat 2 izby. Mate v tomto termine volne?

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň , Pre informácie o voľných termínoch sa prosím obracajte na recepciu, mailom recepcia@skizabava.sk, prípadne telefonicky 043 2388682, kde Vám poskytneme aktuálne informácie a prípadne si vybraný termín môžete aj predbežne rezervovať.

Stanka

Dobrý deň, je u vás v hoteli možné nabiť elektrické auto? Ak áno, za akých podmienok. Ďakujem.

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Zatiaľ sme takýto prípad nemali, ale ak stačí obyčajná elektrické zásuvka tak to nebude problém.

zuzana

Dobrý deň, páči sa mi vaša ponuka, ale chcem sa spýtať,nakoľko by som chcela ísť len ja so synom, či je možné využiť voucher pre dve osoby alebo riešiť 11 ročné dieťa a dospelú osobu zvlášť?

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Voucher je pre dve dospelé osoby. Pobytu sa však môže zúčastniť aj jedna osoba , alebo jedna osoba plus dieťa.

Gabika

Dobrý deň chcem sa spýtať ci sa dá zabezpečiť aj bezlepkova strava? Dakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Bezlepkové stravovanie je možné, bezlepkové pečivo si však treba priniesť a túto požiadavku je potrebné dohodnúť s recepciou pri rezervácii pobytu.

LUCIA

Dobry vecer mali bi ste volno v tento termin 26.7 Az 28.7(piatok az nedela)4dospeli a 2 deti a cena bz bola aka?

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň , Pre informácie o voľných termínoch sa prosím obracajte na recepciu, mailom recepcia@skizabava.sk, prípadne telefonicky 043 2388682, kde Vám poskytneme aktuálne informácie a prípadne si vybraný termín môžete aj predbežne rezervovať.

VALERIA KOMORNIKOVA

DOBRY DEN CHCEM SA SPYTAT NA RODINNU CHATU AK BY SME JU OBJEDNALI CELU NA 2 NOCI BEZ STRAVY AKA BY TAM BOLA CENA bolo by nas 8 dospelych a 3 deti

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Cez zľavovový portál takúto možnosť neponúkame, obráťte sa prosím na recepciu 0432388682.

Andrea Szokeova

Dobry den,mala by som zaujem o vas pobyt cez zlavomat pre dve osoby v case od 23.6.2019 do 25.6.2019.Ake su moznosti platby a kedy najneskvor treba pobyt uhradit ?

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Termín úhrady je len na Vás, my Vám termín záväzne rezervujeme až keď si pobyt zakúpite a Zľavomat Vám pošle voucher . To sa udeje až po zaplatení a pri tom je potrebné rátať aj s nejakým časom kým platba prebehne. Termíny sa postupne obsadzujú, takže je najlepšie s kúpou voucheru príliš neotáľať.

Zuzana

Dobrý deň, prosím Vás je možný vstup do bazéna aj s 1 r. dieťaťom ? Dakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Jedná sa o bazén, hlboký 1,49 m, vstup s jednoročným dieťaťom nie je zakázaný (s nepremokavou plienkou),
ale pre také malé dieťa ho rozhodne neodporúčame.

Tatiana

Dobrý deň, prosím Vás, keby si zakúpime pobyt v dvojlôžkovej izbe a ideme aj s dvoma deťmi, ako je to so vstupom do bazéna a welnes pre deti? V ponuke je napísané neobmedzený vstup do bazéna a welnes pre dve osoby, čiže za deti je potrebné vstup doplatiť? Ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Rodinu s dvomi deťmi nie je možné ubytovať v dvojlôžkovej izbe-pre takýto prípad si zakúpte voucher do apartmánu 2+2.

Norika Pamulová

Dobry den. Mali by sme zaujem o pobyt v case od 5.8. do 19.8 minimalne na 2–3 noci pre 3 ludi. No mame syna na voziku a preto sa chcem opytat na bezbarieeovost ubytovania, pripadne aj vyletov do okolia. Vopred vdaka za odpoved.

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Bezbarierovú izbu máme v Horskom Hoteli Kristína , avšak tu je horské prostredie, členitý , kopcovitý terén, preto v exteriéri sú možnosti pohybu na invalidnom vozíku veľmi sťažené.

Katarina

Dobrý deň, dajú sa zapožičať aj detské bicykle? veľkosť 20, 24 Ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Máme viac druhov bicyklov, sú medzi nimi aj detské.

Katarina

Dobrý deň, bolo by možné pri ubytovaní na 6 nocí, 2 dospelý + 2 deti (8 a 14) voucher pre pobyt v apartmáne za 773€ rozdeliť v rekreačnom poukaze na 2 časti? Aká je veľkosť a hĺbka bazéna? Ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, My nevydávame rekreačné poukazy, preplatenie pobyt si musíte žiadať u Vášho zamestnávateľa, od nás obdržíte daňový doklad o tom že ste pobyt absolvovali a ten bude obsahovať všetky potrebné náležitosti a bude na zaplatenú čiastku. Ak by ste to potrebovali rozdeliť na dve osoby, tak odporúčame zakúpiť dva vouchery na kratší termín a rezervovať si termín po sebe, potom u nás nebude problém s vystavením dvoch dokladov.

Martin R

Dobrý deň. Predbežný termín ubytovania si môžem rezervovať ešte pred zakúpením voucheru? Termín si rezervujem na recepcia@skizabava.sk, alebo hotel@skizabava.sk, alebo je to jedno? Dá sa rezervácia vybaviť aj cez víkend? Ďakujem.

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Áno predbežnú rezerváciu si môžete urobiť aj cez víkend na uvedených mailoch: hotel@skizabava.sk – rezervácie pre Horský Hotel, recepcia@skizabava.sk – rezervácie pre Kolibu a rekreačné domy. Predbežná rezervácia je platná tri dni, v uvedenom termíne je potrebné zakúpiť si voucher a zaslať mailom jeho číslo, čím sa rezervácia záväzne potvrdí.

Danka Šťastna

Je možnosť sa ubytovať aj so psami?

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Áno na vyčlenených izbách je takéto možnosť, je to však za poplatok , a túto skutočnosť treba nahlásiť pri rezervácii termínu, povolené sú len malé nanajvýš stredné plemená, pes nesmie volne behať , počas celého pobytu v areáli musí byť na vodítku a nesmie do reštaurácie. Za všetky prípadné škody zodpovedá majiteľ.

Jana Bažíkova

Dobrý deň. Rada by som sa informovala o dostupnosti voľných apartmánoch v termíne od 5.8–10.8 pre 2 dospelé osoby a 2 deti (5r. 11r. ) A aká by bola celková cena za pobyt s polpenziou. Ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Pre získanie podrobnejších informácií o našej ponuke , sa prosím obracajte na: +421 43 2388682, alebo mail recepcia@skizabava.sk, kde Vám nielen poskytneme aktuálne informácie ale vybraný termín si môžete rovno aj predbežne rezervovať do doby zakúpenia voucheru.

Monika

Dobry deň, váš hotel ma zaujal, vyzerá velmi pekne, rovnako aj wellness. Ale obrovské mínus sú otváracie hodiny wellness (16.00 –19.00), ktoré ho robia pre nás nepoužiteľnym. Do wellness sa zvyčajne chodi vecer na 2–3 hodiny. V čase, keď ho máte vy otvorené, sa ľudia vracajú z turistiky a idú na večeru. A wellness by výborne padlo práve potom pred spaním na unavené telo. Rovnako bazén (11.00–19.00) – nedá sa zaplávať si pred turistikou (keby bol otvorený aspoň od 9.00) a ani po turistike z rovnakých dôvodov ako som uviedla pri wellnesse. Na Oravu ideme hlavne kvôli prirode a wellness je ako bonus, takže neplánujeme tráviť vo wellnesse denný čas. To môžme aj doma a nemusíme chodiť ma Oravu. Berte to prosím ako návrh ma zlepšenie služieb. Prajem všetko dobré.

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Ďakujeme za postreh. Takýto prevádzkový režim pre welness je v čase mimosezóny, v zimnej a letnej sezóne sú otváracie hodiny upravené inak.

Michaela

Dobrý večer, mali by ste bolny termín 26–28.4.2019, 2 dospelý + 2 deti (5,6). A aká by bola cena?

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, V uvedenom termíne zatiaľ máme voľné apartmány. Pre získanie podrobnejších informácií o termínoch, ubytovaní, doplatkoch a podobne sa obracajte priamo na recepciu, kde Vám poskytneme aktuálne informácie. Takéto rodiny s dvomi deťmi ubytovávame v apartmánoch, ktoré pozostávajú z dvoch miestností, každé dieťa má samostatné lôžko a preto treba rátať s doplatkom za dve deti. Kontakty na recepciu: +421 43 2388682, alebo mail recepcia@skizabava.sk.

Daniela

Dobrý deň, v cene pobytu je aj prenájom bicyklov, chcem sa spýtať, či máte k dispozícii aj detskú sedačku na bicykel? A ešte by som chcela vedieť, či je možné k pobytu doobjednať k polpenzii aj obed? Ďakujem za odpoveď.

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, V našom okolí je horský terén , jedná sa o horské bicykle, ktoré nie sú vybavené detskými sedačkami. V stredisku je v činnosti reštaurácia , obed je možné objednať si z jedálneho lístka.

Mária Pagáčová

Dobrý deň chcem sa spýtať akú máte ponuku chceli by sme ísť na dovolenku júli alebo v auguste na 5dni.sme 4-clenna rodina synovia majú 16,12rokov.co je v cene zahrnuté a čo sa dá u vás navštíviť.mozu využiť wellness aj deti.

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Letná ponuka je momentálne v príprave a pred začiatkom letnej sezóny bude v predaji. Sledujte Zľavomat, aby Vám jej spustenie neuniklo.

Zuzana Gážiková

Dobrý večer.Prosím o info,koľko stupňov má voda v bazéne?Ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň . Teplota vody v bazéne je 27 – 30°C

Milan

dobrý deň, je možné pri kupe vouchera mať izbu s balkonom ?ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Pre získanie podrobnejších informácií o ubytovaní, a podobne sa obracajte priamo na recepciu. Presné informácie tohto typu vždy závisia od konkrétneho termínu z čoho sa odvíja aj typ izby v ktorej Vás môžeme ubytovať, preto na takúto všeobecnú otázku Vám nevieme presnejšie odpovedať. Disponujeme aj izbami s balkónom a podľa možností sa snažíme hosťom výjsť v ústrety .Kontakt na recepciu: +421 43 2388682, alebo mail recepcia@skizabava.sk.

Ivana

Dobrý deň, prosím o info ako je to s ubytovaním pri zakúpení vouchera v sume139 eur na 2 noci,keď ešte máme dve deti vo veku 8 a 18r. Aký je doplatok za obidve deti a v akej izbe budeme ubytovaní?Máte rodinné izby-oddelené?ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Pre získanie podrobnejších informácií o ubytovaní, doplatkoch a podobne sa obracajte priamo na recepciu. Presné informácie tohto typu vždy závisia od konkrétneho termínu z čoho sa odvíja typ izby v ktorej Vás môžeme ubytovať, preto na takúto všeobecnú otázku Vám nevieme presnejšie odpovedať. Všeobecne platí že 18 ročná osoba sa nepovažuje za dieťa ,dopláca sa ako dospelá. Rodiny spravidla ubytovávame v apartmánoch, ktoré pozostávajú z dvoch miestností. Kontakty na recepciu: +421 43 2388682, alebo mail recepcia@skizabava.sk.

eva

ktorý termin je cez velku noc dakujem.

Horský Hotel Kristína***

Pre získanie aktuálnej informácie o voľných termínoch sa prosím obracajte na: +421 43 2388682, alebo mail recepcia@skizabava.sk, kde Vám nielen poskytneme aktuálne informácie ale vybraný termín si môžete rovno aj predbežne rezervovať do doby zakúpenia voucheru.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.

223,00 €
od 169,00