Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Rozprávkový pobyt v zrekonštruovanom barokovom kaštieli v slávnej dedinke Čičmany

4,6 / 5 Kaštieľ Čičmany Čičmany (mapa) 115 predajov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Peter

Pri ponuke je uvedene: raňajky formou výberu z raňajkového menu pre 2 osoby No v popise pri fotografiach: Svoje vyhladnuté brušká naplníte v krásnej reštaurácii priamo v kaštieli. Ráno sa podávajú raňajky formou švédskych stolov.

Bolo by vhodne to ujednotnit.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter, ďakujeme za Vašu pripomienku.

Táto nezhoda sa zrejme stala preto, pretože iné varianty k danej ponuke už vypršali alebo sa vypredali a tie mohli mať v ponuke raňajky formou švédskych stolov :)

Prajeme Vám pekný deň.

Nikola Rondošová

Dobrý deň,budete tento pobyt ponúkať aj na jesenné obdobie?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nikola, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Táto ponuka platí do 30.9.2019. Všetky ďalšie ponuky sa budú postupne zobrazovať na stránke, preto Vám odporúčam našu stránku sledovať pravidelne alebo si nastaviť posielanie takýchto mailov vo Vašom profile. aby Vám nič neušlo. Avšak či daná ponuka bude opäť spustená na neskoršie termíny Vám zaručiť nevieme.

Prajeme Vám pekný deň.

Nada

Dobry den, su v ponuke polpenzie podavane aj vegetarianske jedla? Vdaka 🙂

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Naďa,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne tejto informácie sa môžete obrátiť priamo na prevádzkovateľa na tel. čísle +421 917 997 229, alebo e‑mailom na info@kastielcicmany.sk,

Prajeme Vám krásny deň.

marta

dobrý deň, chcela by som spýtať na čas príchodu, ak si zajednám termín od piatku do nedele, kedy je nástup v piatok, od koľkej hodiny, kedže som to nenašla . Ďakujem Gážiková

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marta,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ubytovať sa je možné od 14:00.

Prajem Vám krásny deň.

Stanislav Fodor

Dobrý deň, Je možnosť rezervovať pobyt 1–4.8.2019 s pol­penziou a wellness? Ak áno, aká by bola cena?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Fodor, žiaľ, voucher zakúpený cez Zľavomat nie je možné využiť v termíne počas augusta. Prajem príjemný deň

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mali by sme záujem o pobyt v kaštieli Čičmany, no radi by sme si uplatnili prispevok na rekreaciu od zamestnavatela. Je to mozne? Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Pre účely získania príspevku na rekreáciu Vám tento hotel garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu a suma). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii Vášho pobytu. Vystavený doklad následne odovzdajte Vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

Prajem Vám krásny deň.

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.