Exkluzívny WELLNESS & SPA pobyt v adult friendly Hoteli Prezydent**** v poľskej Krynici

244,00 € od 149,00 Vybrať variant

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate: Ako uplatniť Deti Príplatky Storno podmienky

Henrietta Vojkovská

Dobrý deň,

je možný aj pobyt so psíkom? Ďakujem za info :)

Henrietta

Zlavomat.sk

Dobrý deň Henrietta, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, pobyt s domácim miláčikom je možný po dohode s recepciou. Prosím, kontaktujte ich na tel.čísle: +48 18 473 65 20 alebo e-mailom na: recepcja@hotelprezydent.com

Prajeme Vám pekný deň.

Jozef Budai

Prajem dobrý deň,

v termíne od 19.9. do 22.9.2019 ideme zo Slovenska do vášho hotelu 3 rodiny, máme pobyty zakúpené prostredníctvom Zľavomatu. Mám otázku, či by bolo možné v jednej izbe zriadiť prístelku pre jednú dospelú osobu, ktorá by si doplatila pobyt a koľko by bol tento doplatok na prístelke aj so stravou polpenzie.

Ďakujem veľmi pekne za informácie,

Budai Jozef

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jozef, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, nakoľko sa možnosť prístelky pre dospelú osobu nenachádza v našej ponuke, je potrebné sa informovať priamo v hoteli na tel.čísle: +48 18 473 65 20 alebo e-mailom na: recepcja@hotelprezydent.com

Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, vieme Vám s komunikáciou pomôcť. Ak si tak želáte, prosím, kontaktujte nás e-mailom na: podpora@zlavomat.sk

Prajeme Vám pekný deň.

Eva nemcokova

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na pobyt s polpenziou pre 2 osoby za 174€. Spomína sa tam reštavrácia Magnolia, kde sa podavajú raňajky a obedy, nachadza sa priamo v hoteli, alebo ako to funguje? Lebo sme našli reštavráciu magnolia 25 km od hotela. Plati daný vouchr aj na víkendy? Za odpoved dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Eva, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, ohľadom Vašej otázky sa informujte priamo v hoteli e-mailom na: recepcja@hotelprezydent.com Voucher môžete využiť v rozmedzí do 31.7.2019 alebo potom od 8.9 do 20.12.2019 či cez týždeň alebo cez víkend. Prajeme Vám pekný deň.

Henrieta Szabová

chcela som sa opýtať či nemáte niečo voľné od 21.4 od 14.00 hod,22, 23.4.2019 chcela by som končiť raňajkami. Pobyt pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa 14 ročné s plnou penziou. A či je ten pobyt vhodný aj pre dceru 14. ročnú.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Henrieta,

ďakujeme za Vaše otázky a za záujem o naše ponuky. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín a ďalších detailov pobytu sa môžete informovať priamo u prevádzkovateľa na tel. čísle +48 18 473 65 00, alebo na recepcja@hotelprezydent.com.

Prajeme Vám krásny deň.

Viera Zajacová

Dobrý deň, mala by som zaujem o rezerváciu pre 10–12 osob v termine od 19.7 do 21.7 s polopen­ziou.Bolo by to môžne?za aku cenu?vďaka. Viera Z

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Viera,

ďakujeme za Vaše otázky a za záujem o naše ponuky. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín sa môžete informovať priamo u prevádzkovateľa na tel. čísle +48 18 473 65 00, alebo na recepcja@hotelprezydent.com. Následne si môžete zakúpiť príslušný počet voucherov. Pobyt s polpenziou pre 2 osoby na 3 dni je za cenu 174€.

Prajem Vám krásny deň.

Peter Dudrák

DOBRý DEN

CHCEM sa opztať či máte volné cez velkonočné sviatky pre 2 osoby a prosím cenu dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Vouchery z tejto ponuky nie je možné využiť počas Veľkej noci.

Prajem Vám krásny deň.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.

244,00 €
od 149,00