Pobyt v Prahe neďaleko centra: raňajky, vstup do bazéna i sauny

Voľný vstup do bazéna, sauny a posilňovne
Voľný vstup do bazéna, sauny a posilňovne
Václavské námestie iba 15 minút metrom
Václavské námestie iba 15 minút metrom
Dlhá platnosť voucherov: až do konca augusta 2019
Dlhá platnosť voucherov: až do konca augusta 2019
2 osoby • 2 až 8 dní (1 až 7 nocí)
Upravte si teraz dĺžku pobytu podľa seba.

Termín

V období do 31. 8. 2019 podľa dostupných kapacít. Váš termín sa zarezervuje automaticky zakúpením voucheru.

V cene balíčka

  • Ubytovanie v izbe Superior pre 2 osoby
  • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
  • Po celú dobu pobytu voľný vstup do bazéna, sauny a posilňovne
  • Parkovanie a Wi-Fi pripojenie
  • 30% zľava na bowling 

Strava

Raňajky

Vhodné pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Vhodné pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

  • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jeho dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
  • Pobyt s domácim miláčikom si dopredu dohodnite s recepciou.
  • Užite si oddych a relaxáciu naozaj naplno a nechajte tentoraz deti doma, ony vám to iste odpustia. 
  • Užite si oddych a relaxáciu naozaj naplno a nechajte tentoraz deti doma, ony vám to iste odpustia.
  • Domáci miláčikovia: pes po dohode s recepciou za 300 Kč / pobyt.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 12 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Zmena rezervácie je možná po dohovore s rezervačným oddelením hotela za jednorazový poplatok 20 € / rezervácia - platí od 4.6.2019 pre všetky zmeny rezervácie

od 59,00 €
Online rezervácia
od 59,00 €

Ponuka už nie je k dispozícii

Ponuka už bohužiaľ nie je k dispozícii. Vyberte si iný variant, alebo sa pozrite na ponuky tu.

V tejto ponuke došlo k zmene.

Pre zobrazenie aktuálnych informácií aktualizujte stránku.

Aktualizovať

Voucher bez termínu Pobyt s termínom
2 osoby, 2–8 dní (1–7 nocí)
 Vyberte termín
PoUtStŠtPiaSoNe
() Vyberte prosím deň príjazdu Vyberte deň odjazdu
Bohužiaľ už nemáme dostupnú kapacitu. Vyberte iný variant, alebo sa pozrite na ďalšie ponuky tu.
Kalendár sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Je potrebné vyplniť vek všetkých detí.
  Termín
 
  Izby
Vo vami vybranom termíne už bohužiaľ nemáme dostatočnú kapacitu. Vyberte prosím iný termín.
Vami vybraná izba už nie je bohužiaľ k dispozícii. Vyberte prosím inú.
Ospravedlňujeme sa, cenu sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Zdá sa, že ste offline. Skúsiť znovu

Prečo sa vybrať na dve alebo tri dni do Prahy? Nie je potrebné hľadať hneď 100 dôvodov, zatiaľ bude stačiť jediný: skvelé ubytovanie v 4-hviezdičkovom Hoteli Duo.

Čo je na tomto ubytovaní také skvelé? Napríklad moderné zázemie, zrekonštruované príjemné izby, skvelé raňajky a navyše výhodná poloha. Na Václavské námestie sa dostanete za štvrť hodiny. 

Špičkové moderné zázemie

Pripravené sú pre vás 2-lôžkové izby Superior (21 m2) s posteľou typu „king size“ alebo s dvoma oddelenými lôžkami, klimatizáciou, satelitnou TV, chladničkou a trezorom. Nájdete tam rýchlovarnú kanvicu aj kúpeľňu s vaňou a sušičom vlasov. Rezervovať si môžete aj bezbariérovú izbu. V cene pobytu budete mať aj raňajky, voľný vstup do bazéna, sauny a posilňovne či parkovanie na hotelovom parkovisku. 

Voľný čas

Hotel nájdete na pražskom Střížkově, na dohľad od stanice metra. Stačí sa zviesť pár staníc a vystúpite priamo pri Múzeu – potom sa už stačí vydať napríklad Václavským námestím rovno do víru metropoly. V pohodlnom dosahu tak budete mať najznámejšie pamiatky ako Pražský hrad, orloj na Staromestskom námestí, Vyšehrad a ďalšie. Prejdite sa aj po Karlovom moste alebo zavítajte do malebných uličiek Malej strany. 

Prejdite sa Kráľovskou cestou, po ktorej sa kedysi uberali korunovačné sprievody českých kráľov a kráľovien do katedrály sv. Víta. K nezabudnuteľným pražským zážitkom patria vyhliadkové plavby po Vltave alebo výlet na Petřín k rozhľadni, ktorá pripomína parížsku Eiffelovku.

Rad malebných pražských zákutí objavíte pri potulkách Židovským mestom, na kávu sa môžete zastaviť napríklad v kaviarni Slavia, kde sa schádzalo veľa slovenských známych umelcov. 
Tradičné české pivo a rozmanité pivné špeciality ochutnáte v reštaurácii U Fleků. Na objavenie čaká aj expozícia pivovarského múzea. Dosýta si môžete užiť aj najrôznejšie kultúrne podujatia alebo zábavné podniky či reštaurácie. 

Rastislav

Mily personal hotel na vysokej urovni

Rastislav

Mily personal hotel na vysokej urovni

Miroslava

Uplne vsetko, super!!!

Martina

Hotel výborný. Raňajky TOP. Personál veľmi ochotný a milý. Úroveň hotela je veľmi vysoká. Možnosť aj rôznych iných atrakcií. My sme využili bowling a super.

Hotel Duo Praha****
Teplická 492, Praha, 190 00

Hotel Duo Praha****

Teplická 492, Praha, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie: V cene balíčku.
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
Berieme karty
Wellness
Fitness
Vnútorný bazén
Domácí mazlíčci: Pes po dohodě s recepcí za 300 Kč/pobyt.

Najlepšie výlety v okolí

Zobraziť výlety na mape

Morský svet

Morský svet

ZOO ZOO
5 km
Morský svet

Morský svet

ZOO ZOO   5 km

Stála expozícia Morský svet bola založená na pražskom Výstavisku v roku 2002. Neustále pribúdajú nové druhy živočíchov i nové nádrže. Nájdete tu 25 m dlhú koralovú jaskyňu s 10 atypickými akváriami zabudovanými v umelej skalnej stene. Najväčšia nádrž, ktorú obývajú žraloky, má objem 100 000 litrov morskej vody. A relaxovať môžete v tzv. Vesmírnej lagúne.

Zoologická záhrada v Prahe

Zoologická záhrada v Prahe

ZOO ZOO
6 km
Zoologická záhrada v Prahe

Zoologická záhrada v Prahe

ZOO ZOO   6 km

Táto zoologická záhrada je v Prahe najmodernejšia a najväčšia počtom chovaných zvierat. Medzi najväčšie atrakcie zoo patrí indonézska džungľa, detská zoo, komplex opičích ostrovov a pavilón Afrika zblízka. V zoo uvidíte slona afrického, slona indického, soba polárneho a pandu červenú.

Pražský orloj

Pražský orloj

Významná budova Významná budova
6 km
Pražský orloj

Pražský orloj

Významná budova Významná budova   6 km

Pražský orloj je jednou z najznámejších a najnavštevovanejších turistických atrakcií historického centra Prahy. Jedná sa o stredoveké astronomické hodiny na južnej stene veže Staromestskej radnice v Prahe. Hoci bol orloj v histórii niekoľkokrát vážne poškodený, bol vždy opravovaný s cieľom čo najviac zachovať technickú, umeleckú i duchovnú integritu. V súčasnej dobe je zrejme najlepšie zachovaným stredovekým orlojom vôbec. Celý orloj, ukazovatele, odbíjanie, zvonenie, pohyby apoštolov a sošiek ovláda väčšinou pôvodné kovaný stroj, ktorého základ bol postavený v roku 1410 Mikulášom z Kadane. Od veľkej opravy v roku 1866 je riadený tiež mechanickým chronometrom Romualda Božka.

Karlov most

Karlov most

Významná budova Významná budova
7 km
Karlov most

Karlov most

Významná budova Významná budova   7 km

Most sa pôvodne nazýval len Kamenný alebo Pražský most. Meno Karlov most získal až v roku 1870.Nahradil predchádzajúci Juditin most, strhnutý na jar v roku 1342z 2/3 topiacim sa ľadom. Jeho výstavba sa začala v roku 1357 pod záštitou kráľa Karola IV.a bola dokončená v roku 1400. Hneď po otvorení sa most stal živou mestskou tepnou – okrem toho, že spájal oba brehy Vltavy, taktiež sa na ňom živo obchodovalo, prechádzali cez neho korunovačné sprievody a taktiež sa na ňom uskutočňovali rytierske turnaje.

Zlatá ulička

Zlatá ulička

Významná budova Významná budova
7 km
Zlatá ulička

Zlatá ulička

Významná budova Významná budova   7 km

Zlatá ulička (oficiálny názov Zlatá ulička u Daliborky) v Prahe leží medzi hradčanskými múrmi a starým Úradom najvyššieho hradného grófa. Domčeky boli obývané až do druhej svetovej vojny, ale už za prvej republiky sa dbalo na to, aby neboli príliš menené – aby nerušili pitoreskný ráz uličky. V súčasnosti tu sú galérie, originálne obchodíky a expozície. Celá ulička sa teší veľkej obľube turistov, možno i pre svoj rozprávkový vzhľad vyblednutých pastelových tónov, maličkých okien a dverí, nízkych striech a množstvo komínov.

Malá Strana

Malá Strana

Mesto Mesto
7 km
Malá Strana

Malá Strana

Mesto Mesto   7 km

Jedna z najstarších a najpôsobivejších častí Prahy – Malá Strana (pôvodne Menšie mesto Pražské) je historické mesto, mestská štvrť a katastrálne územie rozkladajúce sa v centre Prahy na ľavom brehu Vltavy.

Chrám sv. Víta

Chrám sv. Víta

Cirkevná stavba Cirkevná stavba
7 km
Chrám sv. Víta

Chrám sv. Víta

Cirkevná stavba Cirkevná stavba   7 km

Katedrála svätého Víta (tiež Chrám sv. Víta) – najväčšia a najvýznamnejšia sakrálna stavba v Prahe, ktorú si rozhodne pri návšteve českej metropoly nesmiete nechať ujsť. Do roku 1997 sa používal názov Katedrála sv. Víta. Je zasvätená trom svätcom a patrónom Čiech: Vítovi – mučeníkovi, přemyslovskému kniežaťu Václavovi, ktorý na terajšom mieste založil prvú rotundu a Vojtechovi – druhému pražskému biskupovi.

Bobová dráha Prosek

Bobová dráha Prosek

Atrakcie pre deti Atrakcie pre deti
1 km
Bobová dráha Prosek

Bobová dráha Prosek

Atrakcie pre deti Atrakcie pre deti   1 km

V areáli nájdete nielen adrenalínovú bobovú dráhu, ale tiež lanový park, kde si vyskúšate svoju zdatnosť, a Bobovka pre deti od 8 rokov. Vyblázniť sa môžete aj na trampolíne.

Morský svet

Morský svet

Atrakcie pre deti Atrakcie pre deti
4 km
Morský svet

Morský svet

Atrakcie pre deti Atrakcie pre deti   4 km

Užite si s celou rodinou netradičné predstavenie. Vydajte sa za exotickými rybami z celého sveta a zábavnými atrakciami s morskou tematikou.

Múzeum voskových figurín Grévin Praha

Múzeum voskových figurín Grévin Praha

Múzeum Múzeum
6 km
Múzeum voskových figurín Grévin Praha

Múzeum voskových figurín Grévin Praha

Múzeum Múzeum   6 km

Impozantné a realistické expozície v známom múzeu voskových figurín, ktoré má svoje pobočky aj v Montreale a Paríži, jednoznačne splní všetky vaše očakávania. Stretnete sa v ňom s hviezdami svetového formátu aj osobnosťami, ktoré utvárali či ešte tvoria českú a svetovú históriu.

Týnský chrám

Týnský chrám

Cirkevná stavba Cirkevná stavba
6 km
Týnský chrám

Týnský chrám

Cirkevná stavba Cirkevná stavba   6 km

Týnský chrám alebo kostol Matky Božej pred Týnom je hlavným chrámom Starého Mesta a jedným z najvýznamnejších pražských kostolov. V súčasnosti ho využíva katolícka cirkev. Kedysi tu bolo skladisko tovaru, stajne, pohodlné obydlia aj nemocnica s románskym kostolíkom Panny Márie.

Židovské mesto Josefov

Židovské mesto Josefov

Mesto Mesto
6 km
Židovské mesto Josefov

Židovské mesto Josefov

Mesto Mesto   6 km

Židovské mesto Josefov má veľmi starú tradíciu. Pôvodne bola osada v oblasti Malej Strany v polovici 12. storočia vystriedaná osídlením na dnešnom Josefove. Po celú dobu svojej existencie malo táto židovská štvrť presne vymedzené územné hranice, ktoré nesmela prekročovať. Židovskí obyvatelia si od začiatku svojho osídlenia Jozefova vytvorili vlastnú samosprávu, mali tu vlastné školy i synagógy.

Zobraziť viac výletov ()

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
O podniku
Hotel Duo Praha****
Praha - Česko
Teplická 492, Praha, 190 00
Viac o podniku