Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Pobyt plný oddychu v príjemnom Wellness & Relax Palárikovo

4,5 / 5 Wellness & Relax Palárikovo Ponitrie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Silvia

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať,ak si kúpim voucher na 2 noci pre dve osoby a my sme 2 dospelý a 15 rocne dieta,10 rocne dieta a 1 rocne dieta a chceli by sme byt ubytovany v apartmane,aka by tam bola cena,prosím? Ešte sa chcem spýtat,viete mi poslat nejake foto apartmanov? Ďakujem veĺmi pekne S pozdravom Silvia

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Silvia, vo vašom prípade je najlepšie zakúpiť si dva vouchery zo Zľavomatu. Vieme vás následne bez príplatku ubytovať v 5-lôžkovom apartmáne. Ročnému dieťatku vieme ponúknuť detskú postieľku zadarmo. Apartmán sa skladá z dvoch samostatných izieb a spoločného sociálneho zariadenia. Fotografie našich izieb nájdete na www.wellnesspalarikovo.sk. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Lívia Pirošová

dobry den.od kolkej sa da ubytovat a do kolkej opustit izbu

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Pirošová, check in na ubytovanie je od 14:00 hodiny, check out je do 10:00 hodiny. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Alena

Dobrý deň prosím vás máte voľnú jednu 2postelovu izbu v termíne 14.8.2019 až 16.8.2019. môžem kúpiť woucher cez zlavomat. Ďakujem za informáciu. Jančikova

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Jančikova, žiaľ termín od 14.08.2019 – 16.08.2019 máme obsadený. Voľný termín máme od 19.08.2019. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Alena

Dobrý deň, prosím vás máte voľnú jednu 2postelovu izbu v termíne 14.8.2019 až 16.8.2019 . Môžem si kúpiť kupón cez zlavomat. Ďakujem za info. Jančikova

Zlavomat.sk

Dobrý deň Alena, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, v auguste už nie sú v danom hoteli žiadne voľné termíny. Odporúčame Vám prezrieť si iné naše ponuky, v danom dátume.

Prajeme Vám pekný deň.

Lubica

Dobry den mate volne od 8.8 do 11.8 dvaja dospely a jedno dieta 15 rokov moze byt aj apartman dakunem

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Ľubica, žiaľ termín 08.08.2019 – 11.08.2019 máme obsadený. Voľný termín máme od 12.08.2019. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Paula

Koľko sa platí za kone?Su tam aj zribetka?

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Paula, žriebätka nemáme. Cena za 45 + 15 minút (jazdenie + príprava) = 12€. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Andrea Dragúňová

Dobry den, od akej hodiny funguje wellness mimo sezonu (od oktobra)? Dakujem za info.

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Dragúňová, Wellness bazén je otvorený cez prázdniny, víkendy a sviatky od 10 hod. Celoročne sme otvorený cez týždeň od 14 hod. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Henrieta Matejová

Dobrý deň. Je možné zakúpiť na zľavomate dva vouchery a uplatniť termínovo za sebou,aby nadväzovali pre predĺženie pobytu? Zdravím. Henrieta

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Matejová, áno je možné, že si zakúpite dva vouchery cez zľavomat a pobyt budete mať na 4 noci. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

mishka

Dobrý deň. Aká je celková suma za dieťa 11rocne platí aj noc aj stravu? Ďakujem

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň. Za 11 ročné dieťa sa dopláca lôžko= 25 € / noc (v cene ubytovania je zahrnutý vstup do bazéna), polpenzia = 13€ / deň. Dokopy doplatok za pobyt 11 r. dieťa je 76 € / pobyt. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Valéria Durecová

Dobrý deň chceli by sme si zakúpiť pobyt na dve noci len neviem ako mám postupovať kvôli deťom. Máme dve deti jedno má rok a druhé päť rokov. Možeme zakúpiť tu pobyt pre dvoch a deti doplatiť priamo u vás? Za odpoveď dopredu veľmi pekne ďakujem

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Durecová, stačí ak si zakúpite pobyt zo zľavomatu a za detičky doplatíte u nás. Pri rezervácii prosím do kolonky poznámka napísať že beriete aj deti. Ročnému dieťatku vieme ponúknuť detskú postieľku zadarmo. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Ludovit Urminsky

dobry den,je moznost doplatenia si plnej penzie? dakujem

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pán Urminsky, plnú penziu nemáme v ponuke. Cez týždeň si u nás obed môžete vybrať z denného menu a cez víkend z Ala carte. Pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Silvia Kováčová

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či je ešte voľný ten apartmán čo ste mi písali na to obdobie od 8.7 do 13.7 a či ma balkón, ďakujem Kováčová.

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Kováčová, od 08.07.2018 do 13.07.2019 máme ešte voľný apartmán. Náš penzión sa nachádza na prízemí a nedisponuje balkónom. Prajem pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Monika Kireth

Môžem sa opýtať ci sa dá ubytovať aj a víkend? 05–07.07? Traja dospelý a 1 dieťa.. Môžeme mať aj spolu izbu aj zvlášť. DAKUJEM

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Kireth, ubytovať sa dá u nás aj cez víkend, ale nie cez zľavomat. Víkend od 05.07.2019 – 07.07.2019 máme obsadený. Najbližší voľný víkend máme od 12.07.019 – 14.07.2019. Vieme Vás ubytovať v 5 lôžkovom paprtmáne. Prajem pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Jana Suchodovská

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možnosť aj ubytovania aj na 4 dni a 3 noci pre 2 osoby, ak áno tak by som poprosila cenovú ponuku v dňoch od 27 august – 30. august. Za odpoveď vopred ďakujem.

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Suchodovská, posielam Vám cenovú ponuku. Na 2 noci je najlepšie zakúpiť pobyt zo zľavomatu, tretiu noc si u nás doplatíte za 38 € / osoba / noc. Prajeme pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Ján Onuško

Prosím o zaslanie cenovej ponuky pre 2 osoby na 3 noci s polpenziou v dňoch 24.7.až 27.7.2019. Ďakujem.

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pán Onuško, ubytovanie v izbe Standard vychádza 50 € / noc / izba (v cene ubytovania je zahrnutý vstup do bazéna wellness). Miestna daň za ubytovanie: 0,33 € / deň / osoba. Polpenzia (raňajky (bufetové stoly) a večera (dvojchodová = hlavné jedlo a dezert) stojí 18 €/ osoba/deň.

Voľné aktivity: Bowling: 30 minút masáž = 12 € 60 minút masáž = 20 € Jazda na koni : 45 jazdenie + 15 minút = 12 €. Sauna : doplatok 3 € / soba / deň. Prajeme pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Silvia Kováčová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ako uhradiť pobyt za tých 866 eur ako ste mi vypočítali a ešte by som chcela vedieť, ako ja vyriešený vstup do bazéna pre hostí, či treba chodiť stále cez turnikety a prezliekať sa tam a či je bazén aj pre verejnosť alebo iba pre hostí, ďakujem Kováčová.

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Kováčová, pobyt sa u nás vypláca na recepcii wellness pri ubytovaní. Do bazéna sa chodí cez recepciu, kde Vám dajú náramok a následne prejdete cez turniket. Prezliecť sa môžete v prezliekarni, alebo na izbe a prejsť do wellness v župane. Wellness centrum je prístupný aj pre verejnosť. Prajeme pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo. Upraviť Ďalšie Ďalšie

Silvia Kováčová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na pobyt od 08.07 do 13.07 na päť nocí pre dve dospelé osoby a dve deti vo veku 11 a 15 rokov s polpenziou. Najlepšie by bolo ubytovanie v apartmáne a poprosila by som vás aj o konečnú cenu. Ďakujem Kováčová.

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Kováčová, cenová ponuka vychádza nasledovne: ubytovanie: 100 € / noc / apartmán (v cene apartmánu je zahrnutý vstup do bazéna wellness, miestna daň za ubytovanie: 0,33 € / osoba / deň. polpenzia: 18 € / osoba / deň. Konečná cena za pobyt : 100 € * 5 nocí = 500 €
0,33 € * 5 nocí * 4 osoby = 6,60 €
18 € * 5 dní * 4 osoby = 360 €
Suma spolu: 866,60 € Prajeme pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Milada Datková

Som mamička s troma deťmi 14 ročnou dcérou, 12 ročným synom a 1 ročnou dcérou. CHcela by som vypracovať dáku ponuku na leto v mesiaci august 2019. Chcem sa spýtať keď je voľný vstup pre dve osoby či by som nemohla ísť do welnesu aj s deťmi či si budem musieť priplácať

Wellness & Relax Palárikovo

Dobrý deň pani Datková, vo vašom prípade si viete zakúpiť voucher pre 2 osoby za 139 €. Ubytovať Vás vieme v 5 lôžkovom apartmáne kde doplatok za noc je 25 € a polpenziu pre 12 ročné dieťa 13 € /deň. Doplatok k voucheru teda bude 76 €. Pre jednoročné dieťa vieme zabezpečiť detskú postieľku na izbu. Prajeme pekný deň. S pozdravom Wellness & Relax Palárikovo.

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.