Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

4–8 dní pri Baltskom mori: pobyt pre 2 v Poľsku s polpenziou alebo plnou penziou

5,0 / 5 Villa Merry Baltské more - Poľsko (mapa) 3 zákazníci

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Slavka Kamasová

Dobrý deň, zaujala ma ponuka a chcela by som vedieť ako je to s parkovaním?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Slávka, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, hotel neponúka parkovisko, Avšak najbližšie na nachádza iba 450metrov od miesta (2minuty).

Prajeme Vám pekný deň.

zlatica lovaszova

Dobry den. Mala vy som zaujem o pobyt dve dospele osoby a dieta 11 rocne na 5 noci pol penzia v auguste. Mohli by ste mi poslat cenu pobytu. Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zlatica, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, v auguste sú voľné už len termíny na 4dni/3noci Pre dve osoby = 272eur + 50 PLN/noc (11 ročné dieťa) + 4 PLN/osoba/noc (pobytová taxa)

Prajeme Vám pekný deň.

Martina Sebestyen

Dobrý deň, ako to je s parkovaním? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martina, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, hotel neponúka parkovisko, Avšak najbližšie na nachádza iba 450metrov od miesta (2minuty).

Prajeme Vám pekný deň.

Zuzana

Dobrý deň. Ako je to s parkovaním v tejto ponuke? Píše sa bez parkovania pri hoteli, tak ako je riešené parkovanie a za akú cenu približne.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, hotel neponúka parkovisko, Avšak najbližšie na nachádza iba 450metrov od miesta (2minuty).

Prajeme Vám pekný deň.

Renata

Dobry den,zaujala ma ponuka dovolenky pri Baltickom mori., Mala by som zaujem o ten dlhsi pobyt pre dve disoeke osoby. Dakej by ma zaujimalo,nakolko je to severne,ako sa pohybuje teplota vody a vzduchu v mesiacoch jun a jul. Doprava je vlastna?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Renata, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Áno, doprava je individuálna a možnosti sú: –Z Bratislavy autom: Cesta trvá cca 9 hodín. Vyrazíte smerom na Brno po diaľnici D1, pokračovať budete na Prahu a Ústí nad Labem a potom do nemeckých Drážďan. Odtiaľ smerom na Berlín, ktorý obídete a budete smerovať na menšie mesto Pasenwalk po A11 a A20. Cez Anklam potom už priamo na Świnoujście. –Z Košíc autom: Cesta trvá približne 11 hodín a pôjdete cez Poľsko. Vyrazíte smerom na Poprad, Zakopane a Krakov, odtiaľ budete pokračovať smerom na Katovice a Vroclav. Ďalej cez Štetín do Świnoujście. –Z Viedne letecky: letecké spojenie z Viedne pristáva v Štetíne a cesta trvá približne 4 hodiny a 45 minút.

Ohľadom bližších informácií kontaktujte prosím priamo hotel na tel.čísle: +48 91 321 26 19

Prajeme Vám pekný deň.

Daniela

Dobrý večer. Píšem ohľadom mojej predošlej otázky. Už som sa všetko dočítala 🙂. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniela, v poriadku, nemáte za čo :) Prajeme Vám pekný deň.

Daniela

Dobrý deň. V akej oblasti sa nachádza ponúkané ubytovanie?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniela, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Dané ubytovanie sa nachádza na severe Poľska pri hraniciach s Nemeckom pri Baltskom mori. :) Prajeme Vám pekný deň.

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.