Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Zájazd za najkrajším národným parkom Holandska a prehliadka Amsterdamu

4,0/5 CK Metal Národný park De Hoge Veluwe, Amsterdam, Zaanse Schans, Národný park Texel - Holandsko 5 zákazníkov

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Hodnotenie podniku CK Metal

4,0/5 (264 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ivona

Výborná komunikácia s cestovnou kanceláriou, a super sprievodkyňa, ktorá vedela všetko.

18. 9. 2019
Dušan

Celý pobyt zodpovedal cene a užitkovej hodnote.

Hodnotenie je uvedené vyššie.

12. 9. 2019
Monika

Všetko bolo super, pohodlný autobus, skúsená a organizačne zdatná sprievodkyňa, dobré ubytovanie a raňajky, výborný program a priestor na vlastné spoznávanie miest, zákutí, galérií a múzeí urobili z tohoto poznávacieho zájazdu jedinečný výlet.

8. 9. 2019
Anonym

Odborné znalosti delegátky, ktorá nám porozprávala veľa zaujímavostí a poukazovala i rôzne zákutia Paríža a okolia. Krásne miesta, ktoré sme navštívili (malebné zámky). Jednoducho tento zájazd bol super.

Nemáme, čo vytknúť.

29. 8. 2019
Alexandra

Všetko. Bol to úžasný poznavaci zajazd. Velmi prijemna a hlavne skusena p. sprievodkyňa, velke ďakujem za krásny vylet. Pani soferi perfektný. Všetko velmi profesionalne zorganizovane. Dakujeme

Neni co vytknúť.

27. 8. 2019
Natália

Veľmi som spokojná so šoférmi autobusu, Obidvaja boli neskutočne milí, ochotní, ústretoví, vtipní, bola to radosť s nimi cestovať, pre mňa jednoznačne najlepší.(aj čo sa týka vybavenia autobusu atď)
Taktiež pani delegátka bola neskutočná, obsypávala nás informáciami a taktiež bola veľmi milá, nápomocná pri riešení problémov a ústretová, klobúk dole.
Program bol nabitý a veľa sme toho videli, hoci v hroznej horúčave ale to nikto neovplyvní :) Takisto hotel, ubytovanie, raňajky boli výborné.
A tiež musím pochváliť ochotu pána vodiča ktorý prepravoval ešte nás cestujúcich do BA že bol ochotný vysadiť nás na stanici :-)

Obrovské mínus zo strany samotnej CK, ktorá dala vedieť ani nie 24h vopred zmenu prepravy.
Nás cestujúcich zo SR – sme mali byť prepravení mikrobusom z BA do Brna, odkiaľ šiel normálny autobus. A vo veľmi krátkej dobe pred odchodomäodchod bol v stredu ráno o 6 a telefonát bol okolo 14:30 v utorok) nám oznámili že majú plnú kapacitu autobusu a námatkovo vybrali 2 cestujúcich ktorí museli ísť regiojetom(aj keď to preplatili) ide o princíp, že to bolo veľmi neskoro avizované a vybrať niekoho len tak náhodne tiež bolo veľmi neprofesionálne a osobne si myslím, že den pred odchodom, resp viac ako ten jeden necely den uz CK musela byť oboznámená s počtom ľudí (a to nehovorím že mikrobus naplnený ani nebol pretože pár cestujucich zo SR zajazd zrusilo taktiez bez vcasneho informovania).
Jediné šťastie že tento nevydarený začiatok nepokazil celý výlet a CK má skvelú delegátku a všetkých pánov vodičov.

26. 8. 2019
Marek

Celkový dojem z výletu a zájadu bol v celku príjemný.

Na každom výlete je niečo dobré a niečo zlé, no pri tomto prevažuje toho negatívneho trocha viac.

1. Cesta autobusom príjemná, až do chvíľ vstupu na územie Talianska kde klimatizácia autobusu fungovala na prízemí autobusu kde sedeli vodiči.

2. Výlety v mestách ktoré sme navštívili boli pre mňa zážitkom, avšak niekedy nezmyselný „rzchod“ na niekedy aj 4 hodiny, po tom čo sme absolvovali prehliadky katedrál, pamiatok a podobne sme sa rozhodli radšej absolvovať prechádzku k hotelu ako v Caserte sedieť na slnku skoro 6 hodín.

3. Hotel, ubytovanie celkom ok, raňajky katastrofa. 3* hotel nezvládol situáciu za 3 dni čo sme tam boli, keď mali plno, výborný tvrdý chlieb, vody tak aby Vás nezasmedilo a čaj a káva iba na doslovne vyžiadanie, nakoľko keď sa nahrnulo 65 ľudí z nášho zájazdu a ďalších 50 Poliakov, a endajbože ste prišli 7:05, tak ste mohli ísť rovno do Burger Kingu na raňajky.

4. Informovanie bolo na bode mrazu, to že sa meškalo sa vedelo celý deň, na území ČR v Rozvadove bolo oznámené že Slováci nestihnú objednaný vlak RegioJet do Bratislavy, už tu by som chcel upozorniť cestujúcich zo Slovenska na to, aby to nerobili. Zabezpečia vlak z BA do Brna, a potom naopak. Vznikla situácia že do Brna sme prišli niečo okolo 20:20, nestihol sa spomínaný vlak z Brna do BA, a tak objednali na rýchlo miesta vo FlixBuse o 21:00, ktorý mal príchod do BA 22:45, podotýkam že v našom prípade sme boli z východného Slovenska, a cestovka na pospas osudu nechá svojích zákazníkov nech si vyriešia situáciu ako chcú. Vzhľadom na vzniknutú situáciu, som ráno kontaktoval cestovnú kanceláriu metal, aby sa vyjadrili ku skutočnosti, že spôosbené meškanie, malo dôsledky nestihnutia posledného vlkau z Bratislavy na východ Slovenska. Ich vyjadrenie bolo, že čas príchodu je orientačný, a že oni zabezpečili príchod do BA.

Takže slovo na záver, ak sa chystáte do Talianska, jedine lietadlom, ubytovanie cez nejakú cestovku, program sami.

Ďakujem za takúto skúsenosť.

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 3 mesiacmi

Dobrý den,

děkujeme za recenzi. Letadlem by to nebylo možné, protože přejíždíte mezi městy, takže autobus potřebujete vždy. Cestovní kanceláře zajišťují skupiny. Klient byl informován týden předem o celém programu a veškeré informace. Ubytování bylo klasické Italské.
Tým CK Metal, www.ckmetl.cz, tel.: +420 547 385 464

19. 7. 2019
Milka

Prostredie krásne, sprievodkyňa sa snažila, vodiči príjemný, ubytovanie vybrané na jednotku.

Doprava – stráca sa čas zbieraním ľudí prišli sme o 2 dni (BA-Rím 23 hod)
Veľký počet ľudí na zájazde.

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 4 mesiacmi

Dobrý den,

každý zákazník si musí uvědomit, že jede s českou cestovní kanceláří. Pokud si zakoupí Itálii, tak je nutné počítat, že ne vždy se naplní 2 autobusy, aby se jelo Brno - Bratislava směr jih. Jiní klienti, kteří jezdí Francie, Holandska a další, tak nemají problém. U nás zakoupíte zájezd, který je za velmi nízkou cenu, nemůžou konkurovat žádné cestovní kanceláře ze Slovenska, ubytování máme na vysoké úrovni a to stejné autobusy min. úroveň euro 4,5,6 ale nemůže klient dávat špatné recenze, že jede přes Prahu, když si zakoupil předem zájezd a byl o všem informován. Vše má své pro a proti, proto je nutné se předem informovat a my každému zákazníkovi rádi vše sdělíme.
Snad jsme to v pořádku vysvětlili

Přeji hezký den Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

29. 5. 2019
Andrea

krásna krajina aj keď počasie úplne nevyšlo, tulipány boli nádherné :)

zlá organizácia prepravy autobusmi

5. 5. 2019
Veronika

Sprievodkyňa bola milá a veľmi ústretová a páni šoféri boli vynikajúci, jazda prebehla rýchlo .Jediné čo bola škoda, že sme tam boli v sobotu ako každú sobotu žlté vesty mali protest😕 Aj napriek tomu by som si celý výlet zopakovala👍🇫🇷🗼

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 4 mesiacmi

Dobrý den,

děkujeme za hezkou recenzi a budeme rádi, když s námi znovu zavítáte:-)

Přeji hezký den Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

27. 4. 2019
Ssykorova

Sprievodkyňa bola ochotná, autobus pohodlný a program zájazdu dobre zostavený.

25. 4. 2019
Lubicabindas

Samotné mestá a miesta boli pekné, ale s tým nemá CK nič spoločné.
Autobus a ubytovanie bolo v poriadku.

Brusel boj fajn, mali sme naň celý deň. Ďalší deň sme boli v Zaanse Schans a poobede sme prišli do Amsterdamu, takže sme naň mali iba polovičku dňa.
V Keukenhof sme boli 9 hodín, čo je úplne zbytočné, pretože po max. 3 hodinách tam nie je čo robiť. V ten deň bola zima, snežilo a fúkalo a keď sme prišli pred piatou k autobusu a zavolali pani sprievodkyni, odbila nás odpoveďou, že nemáme vyrušovať šoférov, lebo musia oddychovať pred cestou.
Veľká nespokojnosť bola s pani sprievodkyňou(pani Jitka). Veľmi slabé vedomosti, stručné výklady. Po príchode do Bruselu a Amsterdamu s nami bola asi tak hodinku, potom nám dala rozchod a povedala miesto, kde sa máme stretnúť. Rozdala nám mapu Amsterdamu, samozrejme sme si ju museli kúpiť, takže celý Amsterdam sme museli absolvovať samy.
V Zaanse Schans a Keukenhof s nami nebola vôbec.
Celý zájazd hodnotím ako zle zorganizovaný a veľkú úlohu zohrala aj pani sprievodkyňa.
Moje negatívne hodnotenie z Holandska nie je prvé, preto by ste na tom mohli popracovať a zlepšiť.

16. 4. 2019
Gergely

benátky

S touto cestovnou kanceláriou sme absolvovali výlet do Benátok.
Len dve veci z pôvodnej originálne cena okolo 90 eur na osobu sa vyškrabala suma na 135 eur, po pripočítaní možných (POVINNÝCH) poplatkoch šikovne skovaných v zmluve a z pôvodne uvádzaných 4 dní v Benátkach sme tam boli necelé 2 dni – príklad odchod z BA o 23:00 sa už počíta ako jeden deň. Po opakovaných dotazoch na toto slovíčkárenie a klamstvá prestala kancelária reagovať. Z mnohých negatívnych komentárov som si pri svojom pozitívnom myslení povedal, že to predsa nemôže byť také zlé. Opak je však pravdou. Napríklad po príchode na hotelovú izbu sme zistili že je v nej taká zima ako vonku (december) – pri dotazoch na našeho sprievodcu nám odporučil dať si bundu, že to je v pohode… – naštatie naša znalosť cudzieho jazyka nám na recepcii zabespečila výmenu izby! Hotelový personál VS sprievodca 1:0…
V autobuse na mňa z únikového strešného okna kvapkala pri hustom daždi voda a podobné zážitky nás sprevádzali krásnymi zážitkami s touto cestovnou kanceláriou.
Ďakujem neprosím!

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 9 mesiacmi

Dobrý den,

je nám líto, že se Vám zájezd nelíbil, pokud nastala chyba, tak se nám určitě ozvěte a my vše v pořádku vyřešíme. Ostatním zákazníkům se zájezd líbil a vše bylo v pořádku.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

21. 1. 2019
Oravskajana

CK , doprava , ubytovanie , program, sprievodca

15. 1. 2019
Ivana

Amsterdam nás trochu sklamal svojimi vianočnými trhmi, no mestečko Valkenburg to hravo prekonalo. Nádherná adventná jaskyňa ako aj celé toto mestečko, kde to Vianocami žilo na každom rohu. A na záver dňa úžasný vianočný sprievod.

Festival svetiel v Amsterdame – skoro nič sme nevideli.

10. 1. 2019
Evafazekasova
3. 1. 2019
Lubomir

dal som dve hviezdicky zato ze som stravil 4 dni so svojou dcerou v amsterdame kam vzdy chcela ist…inak by som neoznacil ziadnu hviezdicku zviacerych dovodov…z bratislavy nas priviezli mikrobusom do brna kde sme vyse pol hodiny cakali na prichod autobusu do amsterdamu.prezimeny sme nastupili do uplne ladoveho busu mysleli sme ze teraz vysiel z garaze tak kym sa rozkuri aj vrchne poschodie tak to chvilu potrva no po par staznostiach vodici nakoniec zistili ze nefunguje kurenie.vysadili nas na jednej pumpe kde to zacali riesit a vyriesili to tak ze po dvoch stravenych hodinach v restauracii nam oznamili ze prenas pride druhy bus ktory je uz na ceste.medzi cestujucimi boli aj deti ale ani jedneho z vodicov nenapadlo spravit detom caj ale pravdou je ze davanie zadarmo nieje biznis.dalsia zla skusenost bola na ceste naspät…vylozili nas slovakov v brne kde nam oznamili ze nam rezervovali miestenky na medzistatny bus do bratislavy.nechapem preco nam nedali aj naspät ten mikrobus aby nas odviezol na patronku do bratislavy takto sme stravili dalsiu hodinu cakanim na autobusovej stanici s papierikom v ruke kde nam sprievodca perom napisal cislo rezervacie a cislo sedadla a miesto na patronke sme boli nuteny vystupit na nivach…touto cestou chcem odkazat ck metal ze neprijimam ziadne ospravedlnenie lebo ta spiatocna cesta bol vydrb zo slovakmi…uz nikdy nevyuzijem sluzby ck metal…ZBOHOM!!!

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 10 mesiacmi

DObrý den,

může se stát, že se pokazí autoubus, zákazníci byli celou dobu na benzinové pumpě, kde byli v teple, hned jsme zajistili náhradní autobus, který byl v pořádku. Pokud zákazník ani neocení rychlost náhradního autobusu, tak se určitě nedívá na zprávy, kdy je běžné, že v mrazech i auta mají problémy. Vše měli zákazníci zajištěné. Bydleli ve 4* hotelu, to už zákazník také nenapsal, měli kvalitního průvodce. Dorazil pro ně náhradní autobus firmy Expressbus euro 6, to znamená úplně nový autobus. Stihli celý program a ještě jsme se jim omlouvali do telefonu. Snad jiná CK bude schopná tak náročného klienta uspokojit, který nenechá nit suchou.

Děkujeme ostatním klientům, kterým se zájezd líbil a jsme rádi, že i jiní klienti mají srdce a pochopení a pokud cestovní kancelář vše napraví, tak si i snad my zasloužíme malou pochvalu.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

9. 12. 2018
Miroslava

perfektny zajazd. Velka spokojnost

uponahlana delegatka

Vyjadrenie partnera
CK Metal Pred 12 mesiacmi

Dobrý den,

děkujeme, že se Vám zájezd líbil.

Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

23. 10. 2018