Exotická dovolenka v Miraj Resort**** s wellness a atrakciami

od 209,00 Pozrieť ponuku

Prehľad ponuky Online rezervácia Voucher bez termínu

Morské kúpalisko s novými tobogánmi a atrakciami
EXTRA vstup na morské kúpalisko aj v deň odchodu
Gurmánska polpenzia, moderný wellness
2 osoby • 3 až 6 dní (2 až 5 nocí)
Dĺžku pobytu si teraz upravte podľa seba.

Termín

V období 1. 9. – 30. 9. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

Ubytovanie

 • Ubytovanie pre 2 osoby (v Dvojlôžkovej izbe Standard) 
 • Župan na izbe pre 2 osoby
 • Izbový servis pre 2 osoby

Strava: Polpenzia

 • Bohaté raňajky formou švédskych stolov pre 2 osoby
 • Gurmánske dvojchodové večere formou výberu z menu polpenzia pre 2 osoby

Wellness vybavenie

 • Neobmedzený vstup do Wellness & Spa počas celého pobytu pre 2 osoby
 • Vírivka (neobmedzene)

Bazén: Neobmedzene

 • Vnútorný bazén so slanou morskou vodou, vnútorný detský bazén

Sauna: Neobmedzene

 • Fínska sauna, infra sauna, parná sauna 
 • Tepidárium s ležadlami

Ostatné služby

 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie zadarmo

Vstupy

 • Celodenné vstupy pre 2 osoby na morské kúpalisko (súčasťou vstupu: lehátko, slnečník,  neobmedzený vstup do jedného morského bazéna). Súčasťou vstupu nie sú tobogány. Rezort si vyhradzuje právo na obmedzenie prevádzky bazénov len na jeden bazén v prípade nízkej návštevnosti kúpaliska.

Obmedzenie

Rezort si vyhradzuje právo na obmedzenie prevádzky bazénov len na jeden bazén v prípade nízkej návštevnosti kúpaliska. Súčasťou vstupu na morské kúpalisko počas júna a septembra nie sú tobogány. 

 • Otvorené vouchery: Odporúčame overiť si dostupnosť voľných kapacít vo vami vybranom termíne na tel. č.: +421 47 3337103 alebo e‑mailom na recepcia@miraj.sk.
 • Rezervácia: po preverení dostupného termínu je potrebná záväzná rezervácia na recepcia@miraj.sk s textom e‑mailu, ktorý obsahuje: meno, priezvisko ubytovaných, termín nástupu, tel. kontakt a kód voucheru.
 • Pri nástupe na pobyt je nutné preukázať sa platným voucherom. 
 • Online rezervácie: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť).
  V prípade, že budete potrebovat izbu s prísteľkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru. 
 • UPOZORNENIE: V období do 28.6.2019 a 1.9. – 30.9.2018 si rezort vyhradzuje právo na obmedzenie prevádzky bazénov len na jeden bazén v prípade nízkej návštevnosti kúpaliska
 • Podľa ods. 1 písm. a § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, že ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takom prípade je ale potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.
 • Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám bude vystavený doklad o zaplatení a absolvovaní pobytu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (mená ubytovaných osôb, termín pobytu a suma). V prípade záujmu o vystavenie dokladu, zvoľte túto možnosť v košíku pri vytváraní objednávky. Doklad bude automaticky vygenerovaný a elektronicky zaslaný Zľavomatom po ukončení vášho pobytu alebo si doklad následne stiahnete z vášho zákazníckeho účtu. 
  • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri pobytoch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky. 
 • Detská postieľka zadarmo
 • Deti do 5,99 rokov ubytovanie bez nároku na lôžko zadarmo. 
 • Deti do 5,99 rokov ubytovanie na prístelke za doplatok: 10€/noc
 • Deti od 6 do 11,99 rokov ubytovanie na prístelke za doplatok: 15€/noc
 • Osoba staršia ako 12 rokov ubytovanie na prístelke za doplatok: 19€/noc
 • Polpenzia pre deti od 3 do 5,99 rokov: 6€/ noc
 • Polpenzia pre deti od 6 do 11,99 rokov za doplatok: 12€/ noc
 • Polpenzia pre osoby staršie ako 12 rokov za doplatok: 16,90€/ noc
 • Celodenný vstup na kúpalisko - deti do 4.99 r.: 3€
 • Celodenný vstup na kúpalisko - deti od 5 do 9,99 r.: 6€  
 • Celodenný vstup na kúpalisko pre deti staršie ako 10 rokov 12€
 • Miestny poplatok: 0,50 €/osoba/noc.
 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie zadarmo

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 5 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 5 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

od 209,00 €

Ponuka už nie je k dispozícii

Ponuka už bohužiaľ nie je k dispozícii. Vyberte si iný variant, alebo sa pozrite na ponuky tu.

V tejto ponuke došlo k zmene.

Pre zobrazenie aktuálnych informácií aktualizujte stránku.

Aktualizovať

Voucher bez termínu Pobyt s termínom
2 osoby2 osoby, 3–6 dní (2–5 nocí)
 Dĺžka pobytu
v období 1. 9. – 30. 9. 2019
Vami vybraná izba už nie je bohužiaľ k dispozícii. Vyberte prosím inú.
Ospravedlňujeme sa, cenu sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Zdá sa, že ste offline. Skúsiť znovu
 Termín
  Kliknite na deň príjazdu Kliknite na deň odjazdu
PoUtStŠtPiaSoNe
  () Kliknite na deň odjazdu
Bohužiaľ už nemáme dostupnú kapacitu. Vyberte iný variant, alebo sa pozrite na ďalšie ponuky tu.
Kalendár sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Je potrebné vyplniť vek všetkých detí.
Termín

Izby
Vo vami vybranom termíne už bohužiaľ nemáme dostatočnú kapacitu. Vyberte prosím iný termín.
Vami vybraná izba už nie je bohužiaľ k dispozícii. Vyberte prosím inú.
Ospravedlňujeme sa, cenu sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Zdá sa, že ste offline. Skúsiť znovu
Morské kúpalisko s novými tobogánmi a atrakciami
EXTRA vstup na morské kúpalisko aj v deň odchodu
Gurmánska polpenzia, moderný wellness

Vlastné morské kúpalisko s palmami a pieskom, tobogánmi a atrakciami pre deti. Relax pod slnečníkmi na lehátkach. K tomu naviac wellness, výborná polpenzia – to skrátka musíte zažiť na vlastnej koži! Kde? No predsa v Miraj Resort**** v Lučenci.

Miraj Resort vám ponúka svoje nekonečné možnosti len kúsok od mesta Lučenec. Hostia majú k dispozícií wellness & spa fitness centrum, bowling, reštauráciu, lobby bar a obchodnú galériu. Toto miesto, kde sa stretla vynikajúca gastronómia s luxusom interiéru aj exteriéru, je raj na zemi.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe Standrad s mramorovou kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom, fénom na vlasy a WC. V izbe sa nachádza TV, trezor a minibar. V priestoroch hotela máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi. 

Stravovanie

Hotelová reštaurácia vás na prvý pohľad zaujme svojim príjemným interiérom a gastronómiou na špičkovej úrovni, ktorá uspokojí chute aj tých najnáročnejších. Vychutnajte si jedinečnú kombináciu slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Stravovanie máte zabezpečené formou polpenzie. 

Okrem kvalitnej reštaurácie sa v resorte nachádza aj Grill & Pizza. Hamburgery sú vyrábané ručne z hovädzieho mäsa. Vychutnať si môžete výbornú pizzu pripravovanú v murovanej peci na dubovom dreve s tými najkvalitnejšími surovinami z regiónu.

Jedlá sú starostlivo pripravované z miestnych surovín alebo surovín zo susedných regiónov. Priľahlé lúky a lesy, patriace resortu ho zásobujú množstvom čerstvých BIO ingrediencií. Tím kuchárov pod vedením Mateja Gajdošíka sa postará o váš jedinečný gastronomický zážitok.

Voľný čas

Hotel má úplne novučičké wellness centrum, ktoré si môžete počas pobytu dopriať neobmedzene – vrátane dňa odchodu. Určite radi využijete veľký aj detský bazén, tepidárium s ležadlami, 3 vírivky, fínsku, infra  a parnú saunu.

 

Tohtoročnou novinkou je toboganová veža so 4 toboganmi a veľkou šmykľavkou. Piaty tobogan je samostatný.

Infinity pool, v preklade „nekonečný bazén“, je bazén, kde voda preteká cez jeden alebo viac okrajov, čo vytvára vizuálny efekt vody bez hraníc. Takéto bazény sú často navrhnuté tak, aby sa okraj spájal s väčším množstvom vody, ako je oceán, alebo s oblohou.

Vo vonkajšom areáli sa nachádza bazén so slanou morskou vodou, pláž s morským pieskom, palmy a bar s terasou. V bazéne môžete využiť množstvo masážnych trysiek, a vodopádov. Súčasťou bazéna je oddelený menší bazén v ktorom je hĺbka vody 50 cm.

Ak sa budete chcieť kúpať ešte viac využite našu ponuku ďalších celodenných vstupov do Morského kúpaliska MIRAJ.

Doprava

Miraj Resort leží na významnej križovatke ciest východ-západ a sever-juh v okrajovej časti mesta Lučenec (2,5 km od centra). Do tohto mesta sa dostanete pohodlne vlakovou aj autobusovou dopravou. Najrýchlejšie to bude vlakom, avšak budete musieť prestúpiť vo Zvolene, odkiaľ vás ďalej povezie osobný vlak alebo autobus. Niektoré vlaky z určitých častí Slovenska jazdia aj priamo do Lučenca. V prípade, že sa rozhodnete na pobyt zavítať na vlastnom aute, bezplatné parkovanie máte zabezpečené pred hotelom. 

od 209,00