Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Vzrušujúca jazda na tých najexkluzívnejších autách! Palivo v cene!

4,2 / 5 RACING MOTORS 169 predajov

Hodnotenie podniku RACING MOTORS

4,2/5 (217 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Vystupovanie personálu je na profesionálnej úrovni.

Ferrari nebolo možné z technických príčin využiť, ale bolo mi ponúknuté kvalitné náhradné riešenie.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 8 dňami

Děkujeme.

4. 7. 2020
Mgr. Dominika

Krásne a rýchle auta :)

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 3 mesiacmi

Děkujeme :)

11. 2. 2020
Bc. Ivan

Vsetko ok

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 10 mesiacmi

Děkujeme :)

7. 10. 2019
Andrea

Všetko

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 10 mesiacmi

Děkujeme :)

30. 9. 2019
Barbora

Fajn, cloveku to ani nepride, ze by siel tak rychlo…

Nebolo v tom poistenie, resp bolo so spoluucastou, ale dalo sa priplatit…

26. 9. 2019
Juraj

Komunikácia s motor-racing, vozidlo v prekvapivo zlom technickom stave…

22. 9. 2019
Nada79

Geniálne vozidlo

22. 9. 2019
Jaroslav

Auto bolo pekné. Malo super zvuk.

Inštruktor, nám o aute dokopy nič nepovedal. Dostali sme iba veľmi stručné info, ako ho obsluhovať. Celá jazda trvala ani nie 10 minút, (mala trvať 15). Jazda v piatok po obede v BA v plnej premávke bola o ničom.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 11 mesiacmi

Dobrý den,
na poukazu máte uvedeno, že se vztahuje na 15 km a délka jízdy byla podle poukazu dodržena. Nejezdíme v Bratislavě. Trať vede mimo město v kombinaci okresní cesta a dálnice.

3. 9. 2019
Uvaha

Páčil sa mi prístup inštruktora pred, počas a po jazde, jeho ochota odpovedať na zvedavé otázky, ako aj modelovanie maximalizácie zážitku počas jazdy.

Privítala by som aktívny prístup manažmentu zo strany poskytovateľa po zrušení prvého termínu kvôli nepriaznivému počasiu pri dohodnutí náhradného termínu. Mala som tak obmedzenú možnosť výberu náhradného termínu.

3. 9. 2019
Miriam

Nedá sa povedať , že nepáčilo
Len to bolo take normálne nič z čoho by som odpadol 🙂

2. 9. 2019
Renáta

fantastický zážitok

Kupovala som 30 minútovú jazdu ale bolo to iba 15 minút

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 11 mesiacmi

Dobrý den,
důležitým údajem na poukazu jsou km. Pokud jste měla 30 km na poukazu, pak jste absolvovali 30 km. Čas je pouze orientační a závisí také na rychlosti řidiče.
Hezký den :)

2. 9. 2019
Margita

Prístup personálu – ústretový inštruktor

Voucher ako darček bol na jazdu Ferrari, ale bolo z toho iné auto, napokon sa po rozhovore a dohovore vyriešilo. Bol problém s dohovorom termínu – nedalo sa spojiť ani telefonicky, ani cez internet, preto bol zrejme problém s autom.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 11 mesiacmi

Dobrý den, jak jste se mohli na místě přesvědčit, tak vozidlo Ferrari bylo k dispozici. Pouze bylo obsazeno v daný termín a proto nešlo vybrat při rezervaci. V takovém případě je třeba vybrat jiný termín nebo jiné vozidlo. Telefonicky jsme ve spojení od 10:00 do 15:00 ve všední dny Hezký den :)

30. 8. 2019
Jana

Pekny zazitok

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 12 mesiacmi

Děkujeme :)

22. 8. 2019
Viskupovajanka

Príjemný ĺudia, všetko v pohode, super, super, super🤗

Všetko ok😎

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 12 mesiacmi

Děkujeme :)

20. 8. 2019
Milos

Kratka jazda 3–4 kola na kratkom okruhu

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 12 mesiacmi

Dobrý den,
pokud jste měli zakoupen poukaz na 4 kola na okruhu, pak jste logicky jezdili jen 4 kola :) Vy jste ovšem na okruh přijeli s poukazem, který se na okruh ani nevztahoval a to je dost podstatné. I přesto, že jste měli jiný poukaz na jinou jízdu, neposlali jsme Vás domů a nechali Vás jezdit na okruhu. Tedy kritizujete akci, na kterou se Váš poukaz nevztahuje. Samozřejmě je vždy možné si na místě dokoupit i další kola.
Hezký den.

9. 8. 2019
Katarina

Žiaľ, prístup daného predajcu bol absolútne neprofesionálny a náš voucher vďaka tomu prepadol!!!
Na základe pokynov na voucheri si manžel na stránke predajcu vopred objednal konkrétny termín jazdy – t.j. dátum, čas a typ auta. Na potvrdení o rezervácii danej jazdy mu bolo ešte oznámené, že má prísť o 15 min skôr pred jazdou. Manžel prišiel na uvedené miesto (benzínová pumpa v BA) presne na čas.
Na danom mieste panoval jemný chaos – množstvo áut zákazníkov benzínovej pumpy, predvádzacie autá, autá a ľudia, ktorí prišli na jazdy… V stanovom prístrešku postavenom na tráve pri pumpe bola mladá slečna, ktorá zapisovala prichádzajúcich zákazníkov na dané časy a predvádzacie autá. Pán, ktorý bol v rade na zápis pred mojím manželom, bol pôvodne objednaný na ten istý čas ako manžel, ale na iné predvádzacie auto. Nakoľko si však so sebou priniesol aj dieťa s autosedačkou, ktorá by sa do „jeho“ objednaného auta nezmestila, bez problémov ho slečna zapísala na auto, ktoré mal objednané môj manžel (samozrejme na ten istý čas). Keď prišiel na radu môj manžel a opýtal sa ako je to možné, slečna mu oznámila, že objednaný čas je iba orientačný (toto nebolo nikde uvedené!!!) a zapísala ho opäť na ten istý čas a na to isté auto. Povedali sme si OK, veď pol hodinku počkáme… V priebehu cca 5–10 min. sa „naše“ objednané auto vrátilo z predchádzajúcej jazdy a odrazu sa k nemu nahrnuli ďalší dvaja páni… Keď sa ich môj manžel opýtal prečo, ukázali mu lístoček, že aj oni majú objednané toto auto, ale ešte na časy pred ním…!!!
To už manžel išiel za majiteľom (resp. pánom, ktorý to tam riadil…), ten mu ako vysvetlenie oznámil, že sa im „trochu“ poposúvali jazdy… Manžel si chcel príp. vybrať aj iné z predvádzacích áut, ktoré tam stáli (aby nemusel na želané auto čakať dve hodiny!), s čím majiteľ bez problémov súhlasil. Žiaľ, dezorganizácia fungovala ďalej a kým si dohodol nové auto už v ňom sedel nejaký mladík pripravený na jazdu. Takže sme mali hneď niekoľko možností: manžel sa mohol„biť“ pri dverách prichádzajúcich predvádzacích áut a mávať prihlasovacím papierikom s uvedeným časom a autom (ktorý bol v tom chaose úúúplne bezpredmetný) alebo poslušne čakať minimálne dve hodiny na slnku (bolo 30 stupňov a pred pumpou, kde autá prichádzali nebol žiaden tieň), prípadne si ísť sadnúť do benzínovej pumpy a pri tejto dezorganizácii sa nedostať na rad asi nikdy…!!!!
Nakoľko nikde (na voucheri, pri objednaní času alebo na potvrdení rezervácie) nebolo uvedené, že objednaný čas je iba orientačný, mali sme v ten deň naplánovaný už iný program. Keď sme chceli voucher vrátiť, žiaľ nebolo to možné… 
Takže namiesto zážitku z vzrušujúcej jazdy si manžel užil poriadne nervy, chaos, sklamanie a to za celkom slušné vyhodené peniaze…!!!!
ĎAKUJEME a NIKDY VIAC!!!

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 12 mesiacmi

Dobrý den, musíme pouze konstatovat, že uvádíte nepravdivé údaje. Váš poukaz nepropadl a propadnout nemohl, protože poukazy mají platnost minimálně do 30.8.2019. Pořadí na místě určuje pořadník dle provedených rezervací. Na základě toho každý dostává kartu s pořadovým číslem a není možné přeskakovat. Pokud jste změnili auto, tak logicky je třeba zachovat pořadí pro zákazníky před Vámi. Nikdo neměl a nemohl mít zpoždění 2 hodiny. V plánu vždy počítáme s prostorem pro zdržení, aby se případné ztráty dorovnaly. Přece jen za těch 6 let máme v tomto praxi. A na závěr jen doplníme, že je super, když v létě je 30 st. venku a nemrze a díky tomu můžeme jezdit :)

7. 8. 2019
Sindulik12
29. 7. 2019
Henrich

Super všetko ďakujeme…

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred rokom

Děkujeme :)

10. 6. 2019
Lukáš

Celková atmosféra jazdy, príjemný spolujazdec a krásne počasie vytvorili nezabudnuteľný zážitok. Určite si zopakujem! Odporúčam!

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred rokom

Děkujeme a budeme se znovu těšit :)

28. 5. 2019