Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prírodný filter pre ešte zdravšiu vodu – ŠUNGIT!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Helena Derzsiová

Na to by som bola aj ja zvedava, ako pouzivat sungit. Dakujem za odpoved

Ezonatur

Šungitová drvina – používa sa pre prípravu šungitovej vody. Ukázalo sa, že pri vzájomnom pôsobení s vodou má šungit liečebné vlastnosti.
Pretvára vodu na biologicky aktívnu. Voda s energoinformačnou matricou šungitu je vodou novej generácie. Fullerén je najvýkonnejší a dlho pôsobiaci antioxidant.
Šungitová voda pôsobí na organizmus plánovite. Tlmí bolesti a má protizápalové účinky. Má baktericídne vlastnosti. Šungitová voda vďaka svojim liečivým účinkom pomáha liečiť najrôznejšie zápalové ochorenia, alergické, vírusové, kožné, kĺbové ťažkosti, choroby látkovej výmeny, a to týmito spôsobmi:
• Pitím – gastritídu, kolitídu, prechladnutie (chrípku, bronchitídu), žlčníkové a obličkové kamene, cukrovku, artritídu. Pomáha obnoviť imunitný a energetický stav pri syndróme chronickej únavy. Je dokázané, že fullerény bránia vzniku a rozvoju arteriosklerózy.
• Obklady – vredy, zle hojace sa rany, preležaniny, furunkuly, lupienku, atopický ekzém.
• Skvele zmierňuje bolesť pri popáleninách!
• Táto voda má omladzujúce účinky. Každodenným umývaním sa zvyšuje elasticita a tonus pleti, miznú drobné vrásky, šúpanie pokožky, opuchy. Šungitovéfullerény urýchľujú regeneráciu tkanív. Veľmi užitočné je omývanie vodou pri uhroch. Šungit takto obnovuje mladosť a krásu pleti.
• Oplachovanie vlasov vodou spevňuje ich korienky, zamedzuje plešateniu a vypadávaniu vlasov a dodáva im lesk a hebkosť.
• Šungit je univerzálny sorbent. Nič sa nevyrovná schopnosti šungitu čistiť vodu od škodlivých prímesí. Na svojom povrchu absorbuje 95% nečistôt, odstraňuje zakalenie a dodáva vode pramenitú chuť.
• Šungitodstraňuje z vody ťažké kovy, koloidné železo z vodovodného potrubia, nitráty a dusičnany, pesticídy, dioxíny, fenoly, zlúčeniny chlóru, ropné produkty, rádionuklidy, vírusy a baktérie. Súčasne dodáva organizmu prospešné mikro a makroprvky a pohlcuje škodlivé.
• Šungitovou vodu je možné používať na kloktanie, vyplachovanie úst a nosa pri angínach, paradentóze a nádche.
• Veľmi zdravé sú i šungitové kúpele. Voda vo vani by mala mať teplotu 36 – 38 stupňov a ponoríme do nej valček so šungitovým štrkom (asi 300 gramov). Kúpeľ má trvať 10– 15 minút a nie častejšie ako každý druhý deň. Kúpeľ skľudňuje, odstraňuje stres a normalizuje spánok. Po prvých kúpeľoch si všimneme dobre hojace sa drobné trhlinky a ranky a po pravidelných procedúrach sa urovnávajú vážnejšie problémy – hoja sa pooperačné jazvy, miznú ekzémy a plesne. Šungit raz za mesiac ponoríme na 2 – 3 hodiny do soľného roztoku a potom dôkladne umyjeme pod tečúcou vodou.

Tinka

Dobry den, prosim vas mozno som si len nevsimla, ale nenasla som.nikde navod k tomu ako ten sungir pouzivat, popripade davkovat…dakujem

Ezonatur

Príprava šungitovej vody: 250 gramov šungitovej drte dobre prepláchneme, najlepšie na sitku a nasypeme do 2 alebo 3 litrovej sklenenej nádoby – karafy (125 g na 1,5 litra). Zalejeme bežnou vodou z vodovodného kohútika.

Nádobu necháme 48 – 72 hodín odstáť. Voda sa čistí a nabíja. Potom vodu prelejeme do inej sklenenej nádoby, ale vodu celú nevylejeme, necháme toľko vody v nádobe, aby zakrývala šungitovú drvinu. Potom dolejeme a necháme do druhého dňa čistiť. (Je to z toho dôvodu, aby sme nemuseli čakať na ďalšiu vodu tak dlho, ako na začiatku)



Šungitovú vodu môžeme piť, používať na varenie, na prípravu čaju alebo kávy. Už po jednom mesiaci každodenného pitia a používania šungitovej vody pocítite zmenu. Šungitová drť Vám vydrží cca 3 – 4 mmesiace, potom je nutné ju vymeniť za novú. Použitú šungitovú drť je možné ďalej využiť na záhrade alebo pri pestovaní rastlín – prospieva im.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore