Výplň vrások alebo pier kyselinou hyalurónovou

4,6 / 5 Infinite Beauty (kontakt) Bratislava - Nové Mesto (mapa) 29 predajov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Roman z Bratislavy

Dobry den Vypln vrasok je vhodne pre vsetky typy pleti?aj mastnu?

Infinite Beauty

Dobry den, je to na vsetky typy pleti.

Martina

Dobrý deň, chcem sa spýtať na výplň vrások kys. hyaluronovou – prečo to trvá tak dlho „Celý zákrok trvá cca 35 – 50 min“ – to je preto, že je to aplikované perom? a ešte sa chcem spýtať, že keď mi to nezaberie (mám 35 rokov) na prvom sedení, či v rámci ceny je potom korekcia alebo si musím kúpiť ďalší kupon? ďakujem

Infinite Beauty

Dobry den, ano trva to dlho, pretoze sa to aplikuje perom-tlakom vzduchu. Zavisi to aj od pleti. Niekomu sa to da aplikovat za pol hodinu, u niekoho aj hodinu. Zalezi na tom, ci je plet dostatocne hydratovana. Ak je plet sucha, tazko sa aplikuje kyselina do tvare. Pri tejto procedure je nutne pit aspon 2–3 litre vody denne, aby bola pokozka stale hydratovana. V cene kuponu nie je zahrnuta korekcia.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.