Pobyt v apartmánových domčekoch PLANINA s neobmedzeným wellness v obľúbenom rezorte Predná Hora

107,50 € od 99,00 Vybrať variant
4,7 / 5 Apartmány Planina - Predná Hora (kontakt) Gemer (mapa) 12 zákazníkov

Hodnotenie podniku Apartmány Planina - Predná Hora

4,7/5 (179 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Mariaholusova

Komunikácia pri rezervácii výborná, pán mal veľmi milý hlas, pohotovo odpovedal na otázky, bol milý a ústretový. To isté aj pri samotnom ubytovávaní a vybavovaní na recepci PLANINA. Izba bola krásna, priestranná, farebne zladená, s milými doplnkami – proste super – na 100 %. Nechýbalo tam vôbec nič- KOMFORT. Strava bola výborná, obsluha taktiež.

Mne osobne sa nepáčilo okolie hlavnej budovy Welnes Predná Hora. Rozmlátená dlažba pred hlavným vchodom, od jesene nevyhrabané lístie, všade plno popílených konárov, odpadky vedľa prístupovej cesty v rigóloch – proste nedá sa to porovnať s čistotou okolo liečebne Predná Hora, kde sme boli na prechádzke. O čistote bazéna ani nehovorím, 10 cm široká hnedá vrstva niečoho…pri hladine vody… no fuj! Neviem, kedy bazén čistili naposledy, ako často menia vodu, pretože aj vo vírivkách boli na povrchu mastné škvrny. Prvý krát v živote sme chceli vyskúšať aj soľnú jaskyňu, ale boli sme sklamaní. Mali sme tam ísť v suchých plavkách, ale mohli nám rovno povedať, aby sme boli riadne oblečení. Takto sme si tam v kresle 50 minút pomrzli, ale mohli sme akokoľvek dýchať, plytko alebo zhlboka, soľného vzduchu sme sa nedočkali. 12 eur vyhodených zbytočne bez efektu a polepšenia dýchania. Skôr sme nachladli. V pivárni si manžel objednal pivo IPA. Nachystali sme 2,20 eura na stôl a čakali. Prišla obsluha – mladá pani, povedala, že to chvíľu potrvá, že ide veľa peny. Priniesla účet, zobrala peniaze a my sme čakali… Po polhodine som ju išla hľadať na chodbu. Keď som ju uvidela rozprávať sa s recepčnou, oslovila som ju, že už dlho čakáme na to pivo. Odpoveď bola takáto. „Aké pivo čakáte?“ Potom jej asi svitlo, natočila pivo, doniesla ho na stôl bez nejakého vysvetlenia a znovu zmizla. Viac sme tam nešli.
Je mi ľúto, že som to musela takto priamo napísať, ja nie som vôbec náročná, ale prešli sme viacerými zariadeniami, toto ma však trochu sklamalo. Keby som tam pracovala, tak by som vo voľnom čase upravovala okolie, hrabala polročné lístie, vyčleňovala pravidelne raz do mesiaca 2 dni na sanitárny deň a dezinfekciu bazéna. Možno sa to robí, ale nie je to vidieť.

14. 3. 2020
Erik

Prostredie pekne čisté príjemný personál kvalitne služby veľmi pekný relaxačný pobyt boli sme spokojny

Šatne by bolo zväčšiť inak nič

25. 2. 2020
Janka

Ochota personálu bola na výbornej úrovni, celodenný wellnes nemal chybu strava nám chutila a ubytovanie v Malej Stožke bolo nad naše očakávanie.

Chýbal wifi signál, na čo nás však upozornili hneď na recepcii, a cesta lesom bol taký tankodrom :)

23. 2. 2020
Martin

Pekne, čisto a vkusne zariadené izby … jedlo tak isto super

17. 2. 2020
Eva

Veľmi pekné ubytovanie v apartmánoch. Čisté a veľmi vkusne zariadené. Dobre vybavená kuchynka. Výborná strava.

Nemáme žiadne výhrady.

5. 2. 2020
Viktoria

personál

problémová cesta

4. 2. 2020
Lukas

Prostredie, ubytovanie a strava

Wellness – vypnutie sáun viacej ako 30 min pred koncom, čistota …

29. 1. 2020
Bc. Peter

Všetko bolo super

13. 1. 2020
Ľudovít

Krásna príroda v okolí, ubytovanie v apartmáne bolo výborné sú priestranné čisté k tomu čajový a aj kávový servis, síce tu nieje WiFi ale podľa mňa to je len výhoda nakoľko v lone prírody treba relaxovať. Strava bola výborná keďže raňajky aj na večeru bol dostatok jedla riešené bufetovou formou. Návšteva welnes bola tiež uspokojujuca a odporúčam si dokúpiť aj pivný kúpeľ Treba ešte spomenúť vlastný pivovar kde majú naozaj chutné pivko a vyber je tiež úplne dostačujúci. Moje celkové hodnotenie je veľmi pozitívne a úplne odporúčam túto návštevu každému kto chce zažiť príjemný relax.

No jedine čo by bolo dobre aby nejaký zamestnanec preventívne kontroloval aby ľudia nechodili do sáun v plavkách, nepochopím týchto ľudí že v dnešnej dobe si dávajú plavky do sauny aj napriek tomu že to je písané na dverách a aj tak to nerešpektujú. 🙄

7. 1. 2020
Matej

Všetko bolo úplne super :)

18. 12. 2019
Mária

všetko

nefunkčný internet cesta

15. 12. 2019
Marianna

Krásna priroda

8. 12. 2019
Peter

Cítili sme sa výborne, oddýchli sme si, apartmány vkusne zariadené, na recepcii veľmi príjemný pán

na večeri sa objavil niekto z personálu oblečený viac ako nevkusne, v bielych trenkách a vyťahanom tričku, bolo to naozaj cez čiaru

2. 12. 2019
Monika

Prostredie

29. 11. 2019
Beáta

Krásne prostredie v prírode, veľmi pekné, útulné a čisté ubytovanie. Bohatý wellness a vynikajúca strava. Radi sa vrátime :)

29. 11. 2019
Janka

Pekné prostredie, dobrá strava, príjemní ľudia :)

24. 11. 2019
Eva Zdútová

skoro všetko

vstup do wellness šatne

13. 11. 2019
Ivan

Každý element nášho pobytu bol na vysokej úrovni. Ubytovanie, strava, wellness. Ochota personálu výnimočná.

Neviem si spomenúť.

11. 11. 2019
Karol

ochotný personál, krásne prostredie, výborné pivo

11. 11. 2019
107,50 €
od 99,00