Horský Hotel Kristína*** s neobmedzeným bazénom, wellness a aktivitami v krásnej oravskej prírode

177,00 € od 119,00 Vybrať variant
4,7 / 5 Horský Hotel Kristína*** (kontakt) Orava, Malá Fatra (mapa) 34 zákazníkov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Veronika

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné, aby v apartmáne bolo viac ako 2 deti. Máme 4 deti (vek 8,6,4,1) – bolo by možné zakúpiť si voucher na apartmán – s tým, že dve najmenšie by nemali nárok na lôžko? Ďakujem.

Adriana Mate

Dobrý deň, Chceli by sme si u Vás rezervovať dve dvojlôžkové izby na termín 6.8–9.8.2020. Ponuku sme našli na zlavomate,tak pred kúpou kuponou sa chceme uistiť že daný termín bude možný.Po potvrdení pošlem čísla kupónov. Ďakujem Mateová Adriana

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň , Uvedený termín je zatiaľ voľný.

Daniela

Dobry den,rada by som si u vas prenajala apartman,ale kedze mame male dieta,potrebovali by sme v apartmane oddelenu obyvacku od spalme dverami,aby sme babo nerusili,kym pojdeme tiez spat. Mate prosim aj taky apartman v ponuke?

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, Obráťte sa prosím telefonicky (043 2388682) na našu recepciu, kde si dohodnete všetko,potrebné.

Ivana

dobrý deň, rada by som kupila pobyt pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa 9 ročné a druhé dieťa-dospelé 20 ročné, aký kupon si mám prosím vás kúpiť ?ďakujem

Horský Hotel Kristína***

Dobrý deň, V takomto prípade sú dve možnosti- buď zakúpiť dva vouchery na dvojlôžkovú izbu, alebo jeden voucher na apartmán.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.

177,00 €
od 119,00