Pobyt v krásnom prostredí rekreačného areálu Predná hora s neobmedzeným vstupom do hradného wellness

158,90 € od 135,00 Vybrať variant
4,3 / 5 Rekreačný areál Predná Hora (kontakt) Gemer (mapa) 372 predajov

Hodnotenie podniku Rekreačný areál Predná Hora

4,3/5 (457 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jana

Príjemné prostredie na oddych a zrelaxovanie. Príjemný a milí personál. Strava vyborná možnosť si vybrať podľa svojej chuti. Spokojní sme boli a vrele doporučujem.

11. 11. 2020
Jaroslav

Prístupová cesta

26. 10. 2020
Iveta

Všetko bolo suoet

Nemám čo vytknut

23. 10. 2020
Anonym

Prístupová cesta

18. 10. 2020
Kristína

Zvyčajne nepíšem recenzie, ale tentokrát som sa rozhodla inak. :)

Aj keď nie sme z okolia, na Prednú Horu sme už párkrát zablúdil, či už kvôli krásnemu prostrediu Muránskej planiny kde sa nachádza , alebo dobrému pivovaru a chutnej reštaurácie. Tu nie je naozaj čo vytknúť.

Teraz na jeseň sme sa rozhodovali, na poslednú chvíľu, pre nejaký wellness pobyt na Slovensku.

Od PH nás skoro odradili recenzie, ktoré sú aj pozitívne, ale nájde sa dosť negatívnych . A preto by som s Vami rada zdieľala našu skúsenosť.

Je pravda, že nepatríme k náročným ľuďom a viac pre nás znamená ľudsky pristup, pohoda a atmosféra, ako nejaký prehnaný luxus.

Boli sme ubytovaní v chatke. Chatka bola príjemne zariadená, bolo v nej teplo a čisto.
Tak isto ako vo zvyšku areálu. Občas samozrejme narazíte na veci, ktoré sú už staršie a opotrebované a trebalo by ich vymeniť a opraviť, ale vidno, že areál sa postupne snažia dať dokopy – samozrejme to nejde všetko urobiť naraz. :)

Veľké plus je aj neobmedzený wellness. Pri väčšine zľavomatových pobytov máte obmedzený wellness na jeden alebo dva vstupy. Aj keď môže wellness na PH pôsobiť menšie (keď je viac ubytovaných), určite si medzi 9.00–21.00 nájdete čas kedy tam budete skoro sami (aspoň nám sa to celkom darilo, boli sme však mimsezónne). Cítili sme sa tam prijemne a deň nám rýchlo zbehol. :)

Nie len strava v reštaurácií, ale aj v rámci polpenzie bola veľmi chutná. Dokonca som si vždy vybrala aj ako celiatik (bezlepkáč). Nestalo sa nám, žeby niečo došlo a už by to nedoplnili.

A nakoniec by som chcela poďakovať najviac za ten ľudský prístup, ktorý vytvára rodinnú atmosféru a pohodu.
Či už od pána na recepcii, obsluhy v reštaurácií a najlepšieho pána, čo mal na starosti celý wellness a zdalo sa že má 6 rúk. :)
Napriek tomu že musel mať za sebou celý, dlhý a únavný deň, bol stále veľmi milý a ochotný (tak isto ako zvyšok personálu).

Vďaka, aj za ochotu ohľadom ubytovania so psikom (aj keď sme ho nakoniec kvôli počasiu nezobrali).

A myslím, že aj cena za toto všetko je naozaj veľmi priateľná a takéto zariadenie sa oplatí podporiť.

My sa určite ešte vrátime. :)

Kristína

16. 10. 2020
Zuzana

prostredie, welnes

všetko bolo OK

6. 10. 2020
Jaroslav

Asi nič

Všetko , sme skromný ale aká prístupová cesta taký areál neviem ako sa tu niekomu môže páčiť .Este že sme mali čistú izbu .Už sem nikdy viac!

5. 10. 2020
Radka

Masáže boli perfekfné – zlaté ručičky, prívetivý a odborne vyškolený personál, ďakujem pekne, veľmi dobre som sa cítila 🥰

2. 10. 2020
Beáta

Pristup do hotela – nepatri sice hotelu ale neprijemne prekvapi
Izba na prizemi bola citit za cigaretami, pravdepodobne personal fajcil rovno pri okne
Infra sauna je predimenzovana
Vo wellness casti chybala vacsia oddychova cast

1. 10. 2020
Martina

Skvele jedlo

Trocha horšia izba a kúpeľňa

28. 9. 2020
Veronika

Okolie, wellness, personal

slaby signal nie len na wifi ale aj operator

26. 9. 2020
beata

Príroda, skvelé pivo z vlastného pivovaru.

Celý areál pôsobí zastaralo, ihriská zarastené trávou, takže tam veľmi nie je čo robiť, protiprúd v plaveckom bazéne nefungoval, odlepená fólia v bazéne, priechodné kabínky vo wellness, spoločná šatňa, vonkajšie schody potrebujú opraviť, hrozí nebezpečie pádu, popolníky pre hostí odložené na zemi, keď sme prišli, jednoducho ho slečna zdvihla zo zeme a položila nám ho na stôl, taniere a jedlo doplňané neskoro.

25. 9. 2020
Anonym

Recepcia nekompetená a drzá, pri príchode diskutujúca s personálom o možnosti dať si poldeci, “však ešte nejdeš šoférovať”. Naša požiadavka na večere za zvýhodnenú cenu a detskú postieľku nikde neevidovaná, pri pripomienke, odkomunikované že oni žiadne postieľky nemajú (nieje korektné o tom hosťa minimálne vopred informovať?) Pri večeri v ten istý deň už o 18:00 prázdne švédske stoly. Viaceré páry znechutené komentujúc to iste. Na raňajky na druhý deň, žiadne maslo, pri otázke personál len odpovedal že žiadne nemajú. Náprava zjednaná len keď sme reklamovali na recepcii. Pri obede objednané obedové menu, polievka ok, hlavne jedlo dvakrát vrátené keďže bolo studené. Zlatým klincom programu bola sarkastická poznámka čašníčky pri večeri či sú to ty ktorý nemali maslo a vratili studený obed, myslela si zrejme že som ju prepočul. Pri reklamácii na recepcii manažérka bez chuti čokoľvek riešiť. Cely areál je zanedbaný, čistota na bode mrazu, wellness už zažil lepšie dni. Ak si chcete pokaziť dovolenku a vyhodiť peniaze do vzduchu za amaterizmus a diletantsvo tak pridite na penzión Predná Hora. Hanba v 21. Storočí, definitívne neodporúčam.

25. 9. 2020
Anna

Ochotný a milý personál, stravovanie chutné a pestré, vodný svet a hradný wellnes výborný, možnosti turistiky aj krátkych prechádzok

Niektorí hluční hostia

21. 9. 2020
Katarína

ubytovanie v chatkách bolo šokujúce. Chatky neboli nikde na stránke odfotené, tak predstava bola úplne iná, ako realita

21. 9. 2020
Jozef

Prostredie a pristup personálu

pristupova cesta

20. 9. 2020
Bozena

Skvely pobyt, pekna priroda a okolie, sluzby podla ponuky, vyborna kuchyna .

Chatky by potrebovali zvonka kozm eticke upravy aby vyzerali lepsie ;-)

17. 9. 2020
Silvia

Veľmi sa mi pobyt páčil. Prostredie je krásne, ako stvorené na oddych, každý si nájde to, čo mu je blízke, či turistika, nenáročné prechádzky. Personál je ústretový, ochotný s príjemným vystupovaním, strava bola vynikajúca. Služby wellness i hygiena boli na vysokej úrovni. Ubytovacie priestory trochu stiesnené, ale čisté a splnili svoj účel. Takže odchádzali sme s presvedčením, že sa sem určite ešte vrátime.

Ubytovanie v prízemí bolo trochu tmavé a chýbal priestor na sušenie plaviek (vo vykurovacej sezóne to asi nie je problém, ale v lete je to problematické), možno by to čiastočne vyriešila žmýkačka plaviek vo wellness.

16. 9. 2020
Silvia

Krasne prostredie
Ochotny personal
Neobmedzeny welnes
Vynikajuca strava

11. 9. 2020
Ivan

Krásne prostredie obklopené horami, wellness k dispozícii počas celého pobytu, ako bonus sme našli aj plný košík hríbov. Zariadenie v chatke bolo staršie, ale udržiavané. Boli sme veľmi spokojní.

Chýbala nám chladnička.

10. 9. 2020
158,90 €
od 135,00