Uvoľňujúca Breussova, klasická, tehotenská, lymfo či reflexná masáž aj s bankovaním

od 27,90 Vybrať variant
4,9 / 5 Osmy svetadiel (kontakt) Bratislava - Ružinov (mapa) 169 predajov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
222

Tieto masaze su vykonavane muzom alebo zenou? Dakujem

Osmy svetadiel

Dobrý deň prajem, masáže vykonávem buď ja – Michal, alebo Zuzanka. Zuzka pracuje väščinou do 15:30. Napíšte koho preferujete , prispôsobíme sa. Prajem peknú nedeľu :-) Michal

Marcela Surová

Dobré ráno prajem,

rada by som sa informovala, či je bankovanie vhodné aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom. Objednala som totiž mamu na masáž, ale má obavy.

Vopred ďakujem. MS

Osmy svetadiel

Dobré ráno prajem, vysoký krvný tlak je kontraindikáciou pre väčšinu masérskych procedúr. Otázkou je , čo je vysoký krvný tlak a ako je liečený. Ak ste objednala mamu k nám na masáž s bankovaním , nemusíte mať strach , prispôsobíme procedúru , intenzitu, trvanie a použité techniky momentálnemu aj dlhodobému zdravotnému stavu klienta. S klientom aktívne komunikujeme a tak okamžite reagujeme na pocity a stav.

Prajem Vám pekný deň Michal Marník

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

od 27,90