Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Bezpečný pobyt plný oddychu v centre mesta Piešťany

4,2 / 5 Hotel Magnólia**** Piešťany, Považie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Prevádzkovanie wellness služieb je na základe vládnych nariadení dočasne obmedzené. Pre získanie viacero informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. 

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana

Dobrý deň,

keď budem chcieť pobyt uplatniť až budúci rok a bude fungovať aj welnes, budem ho mať v cene alebo nie? Lebo teraz máte pri zakúpení obmedzenia, že nefungule, len masáže. Ďakujem.

Hotel Magnólia****

Dobrý deň vážená pani Zuzana,

v cene pobytu budete mať procedúry, ktoré budú uvedené vo voucheri. V aktuálnej ponuke sú tieto dve procedúry 1× 30 min. masáž chrbta pre 2 osoby a 1× 15 min. rašelinový zábal pre 2 osoby. Ak budete mať záujem o ďalšie procedúry, tak tie si potom môžete dokúpiť na mieste vo Wellness centre. Prajeme pekný deň. marketingové oddelenie hotela

Michaela Drdakova

Dobrý deň, keď by som chcela kupit pobyt na 3 dni pre 2 dospeli+2deti /12 rocne a 9 rocne/. Aky je doplatok za deti aj s polopenziou? Doplatok sa plati az na mieste?

Hotel Magnólia****

Dobrý deň vážená pani Drdáková,

rodina s 2 deťmi sú ubytované na rodinnej izbe za cenu dvojlôžkovej izby s príplatkom za deti. Rodinná izba sa skladá z dvoch dvojlôžkových izieb prepojených posuvnými dverami, ku každej izbe prislúcha kúpeľňa. Rodinná izba sa poskytuje iba pri ubytovaní rodín s deťmi /2 dospelé osoby + 2 deti/. Príplatok za 2 pevné lôžka na rodinnej izbe je 40 € /deti/ noc. Cena pre dieťa zahŕňa: ubytovanie, raňajky, večere.

Doplatok za deti sa platí až v hoteli. Prajeme pekný deň. marketingové oddelenie hotela

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.