Let športovým lietadlom pre 1–3 osoby alebo skupinový let na 2 lietadlách

76,00 € od 56,90 Vybrať variant
4,8 / 5 Slovenský aeroklub Očová (kontakt) Očová (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
ING. EVA Rošková

Poprosim …cena je za 1 pasažiera? Alebo za obsadené miesta…teda troch?.....a dá sa objednať lietanie…v tomto locku…?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Eva,

ďakujeme za Vašu otázku.

Pri ponuke je uvedených viacero variantov. Cena je za toľko osôb, koľko je uvedených pri konkrétnom variante. Dostupné varianty: 20 min. Let športovým lietadlom a pilotovanie na skúšku pre 1 pasažiera (2-miestne lietadlo) 30 min. Let športovým lietadlom a pilotovanie na skúšku pre 1 pasažiera (2-miestne lietadlo) 30 min. Let športovým lietadlom a pilotovanie na skúšku pre 2–3 pasažierov (4-miestne lietadlo) 30 min. FORMATION FLIGHT: Skupinový let 2 športovými lietadlami s možnosťou pilotovania na skúšku pre 2 pasažierov (2-miestne lietadlá)

Pre informácie ku momentálnym letovým podmienkam sa obráťte priamo na poskytovateľa služieb: rezervacieakocova@gmail.com
+421 908 867 899
+421 917 333 821

Prajeme pekný deň

Karin

Dobrý deň, ešte by ma zaujimalo aký čas môže pilotovať človek sám. Ďakujem za odpoved.

Slovenský aeroklub Očová

Dobrý deň, pri polhodinovom lete je to približne 10 min, pretože štart, pristátie a približovacie manévre musí prevádzať veliteľ lietadla.

Karin

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je pilotovanie zahrnuté v cene alebo za príplatok. Ďakujem za odpoved.

Slovenský aeroklub Očová

Dobrý deň, pilotovanie je zahrnuté v cene. Pilot pred letom urobí inštruktáž o funkcii lietadla, prístrojoch a riadení. V určitej fázy letu, veliteľ lietadla ponúkne pilotovanie osobe, ktorá sedí na vedľajšom pilotnom sedadle. Ovládanie je zdvojené, takže veliteľ lietadla môže kedykoľvek do pilotovania zasiahnuť a upraviť pilotovanie tak, aby let bol bezpečný.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

76,00 €
od 56,90