Doprajte si relax a načerpajte energiu pri thajskej masáži či vo wellness

33,00 € od 26,90 Vybrať variant
4,6 / 5 3ple centrum Optima (kontakt) Košice a na ďalšom mieste 239 predajov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Prevádzkovanie wellness služieb je na základe vládnych nariadení dočasne obmedzené. Pre získanie viacero informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. 

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Marta

Dobrý deň, ešte sa chcem opýtať, pretože veľa ľudí sa sťažovalo na chýbajúcu relaxačnú hudbu pri masáži, či ste to teda napravili? Ďakujem

Marta

Dobrý deň, chcem sa opýtať na tú ponuku: PERMANENTKA 3× 30 min. Thajská masáž – na výber z dvoch druhov + 3× 1 hodinový vstup do wellness centra ZADARMO, ak to kúpim pre dve osoby (čiže 2×) dá sa dohodnúť aby tú masáž robili súčasne? (ako párová masáž?) Aby prišli spolu a nemuseli na seba čakať. Ďakujem za odpoveď.

Martina

Dobrý deň, ak tomu správne chápem, vstup do jacuzzi/ sauny je povolený bez plaviek alebo plachty? Za odpoveď vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Martina,

ďakujeme pekne za Vašu otázku.

Vstup do wellness centra je z hygienických dôvodov len bez plaviek.

Pekný deň Vám prajem

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

33,00 €
od 26,90