Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Zábavná 30-dňová výzva na ozvláštnenie partnerského vzťahu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Vzhľadom k aktuálnym vládnym opatreniam môže byť využitie služieb dočasne obmedzené. Pre viac informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. Viac o aktuálnych opatreniach

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Edita

Dobrý deň prajem, prosím Vás, mohli by ste napísať zopár príkladov asi o aké úlohy sa jedná? A hlavne teraz, keď ani z domu nemôžeme vyjsť (len do práce a do obchodu). Ďakujem.

Ideus

Dobry den, ulohy su usposobene na pandemicku situaciu a tak je mozne vykonavat ich aj pocas opatreni :) Priklady ulohnajdete napr aj tu: ( ako fotky sms) https://refresher.sk/95042-Ako-sa-nezblaznit-pocas-lockdownu-Vyskusajte-30-dnovu-partnersku-vyzvu

Danka Kiššimonová

Dobrý deň, je možné aby jeden z nás mal zahraničné číslo a druhý slovenské? Ktorý variant treba v takomto prípade zakúpiť? Ďakujem krásne za odpoveď :)

Ideus

Dobry den, dakujeme za Vas dotaz. Pokial sa posiela aspon na jedno zahranicne cislo treba kupit variantu so zahranicnym telefonnym cislom :)

Petra

Dá sa to reálne plniť, keď nie sme spolu každý deň? Zatiaľ spolu ešte nebývame

Ideus

Dobry den, vacsina uloh je koncipovana tak, ze NIE JE nutne, aby spolu partneri byvali. Pokial teda spolu aspon travite cas ( hodinu-dve denne) v domacnosti jedneho, ci druheho, je pre Vas mozne takmer vsetky ulohy splnit :)

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.