Zážitková jazda v nadupanom športiaku DODGE CHARGER

39,90 € od 19,90 Vybrať variant
ZZJ (kontakt)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Vzhľadom k aktuálnym vládnym opatreniam môže byť využitie služieb dočasne obmedzené. Pre viac informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. Viac o aktuálnych opatreniach

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Magdalena Eliasova

Dobry den, kedy sa da vzhladom na epidemiologicku situaciu uplatnit kupon? Ak by som vybrala variant 15 min s soferom ale darcek chcem pre 8 rocneho chlapca moze ist v aute sam ?

ZZJ

Dobrý deň, štandartne začíname prelom marca a apríla, keď už bude lepšie počasie. Veríme, že aj opatrenia sa budú postupne uvoľnovať a budeme môcť jazdiť bez obmedzení. V každom prípade, keď si zakúpite voucher a v čase, keď ho budete chcieť uplatniť budú opatrenia, ktoré budú brániť jeho využitiu, Zľavomat automaticky predlžuje platnosť o dobu obmedzení. Čo sa týka Vašej ďalšej otázky, áno chlapček može ísť v aute len s naším inštruktorom ak si to budete želať, je však nutné na mieste podpísať súhlas zákonneho zástupcu. Prípadne pri variantoch 2 až 5 môže ísť do auta zadarmo. Všetky varianty sa dajú využiť aj ako spolujazdec(aj varianty 2 až 5), pokiaľ nechcete alebo nemôžete z nejakého dôvodu šoférovať a ako som vravela, pri variantoch 2 až 5 môžu íst až 2 deti do 12 rokov zdarma.
s pozdravom,
ZZJ Team

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

39,90 €
od 19,90