Pobyt v Liptovskom Jáne v Penzióne UNA s polpenziou, tenisovým kurtom, aj privátnym wellness

166,00 € od 99,00 Vybrať variant
4,4 / 5 Penzión UNA (kontakt) Tatry, Liptov, Nízke Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tinuš

Dobrý deň máme objednaný pobyt na 5.-7.8. je potrebný negatívny antigenovy test? A na vstup do wellness je potrebné sa vopred objednať alebo je možné ho využiť hociktorý deň pobytu. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosíme, aby ste sa so svojou otázkou obrátili priamo na poskytovateľa služby v zmysle platných protipandemických opatrení. Kontakt: budova.katarina@gmail.com
+421 910 862 862
+421 911 290 753

Ohľadom vstupu do wellness, je potrebné sa rezervovať a informovať na recepcii vopred, nakoľko sa jedná o privátny vstup.

Prajeme Vám pekný zvyšok dňa.

Monika Dzíbelová

Dobrý deň , chcem sa spýtať či je možné vziať zo sebou aj dvoch psikov York Terier , malé plemeno, bezkonfliktné a neštekavé v našej neprítomnosti . Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Monika. Ďakujeme za Vašu otázku.

Áno, je možné vziať so sebou psíkov, avšak za príplatok 5€/noc za 1 psíka. Odporúčame informovať ubytovanie o tejto skutočnosti pred vytvorením rezervácie.

Prajeme príjemný zvyšok dňa.

Ján Forro

Dobrý deň prajem, chcel by som sa opýtať, že koľko máte voľných izieb od dňa 22.júla do 25. júla 2021?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ján , ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď, ak si potrebujete preveriť urgentne termín môžete sa obrátiť priamo na hotel na tel.čísle: +421 910 862 8­62 alebo e-mailom na: budova.katarina@gmail.com

Ďakujeme za pochopenie, Prajeme Vám pekný deň.

Peter Holba

Dobrý večer, uvedený pobyt chcem zaplatiť prevodom z účtu.Je to možné. Mam záujem o pobyt pre 2 osoby v termíne 25.6.-27.6. dve noci tri dni pobyt v hodnote 139 eur.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Žiaľ, vouchery na konkrétny termín je možné hradiť jedine platobnou kartou. Pri výbere voucheru bez termínu je možné pobyt zaplatiť aj bankovým prevodom.

Prajeme Vám pekný deň.

Eva Moravova

Dobrý deň chcem si kúpiť pobyt pre 6 dospelých a 3 deti od 26.7 do 1.8 ako postupovat

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Nakoľko sa naša ponuka dá využiť pre maximálne 5 osôb na jednej izbe, je nutné si zakúpiť viacero voucherov, podľa toho ako si prajete byť na izbách ubytovaní. Avšak, odporúčame Vám najskôr kontaktovať penzión na tel.čísle: +421 910 862 8­62 alebo +421 911 290 7­53 ohľadom dostupných kapacít pre viac izieb na daný termín.

Následne si môžete kúpiť viac voucherov na ten istý termín priamo cez náš online kalendár.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle: +421 232 117 3­21 v pracovné dni od 8:00 do 20:00 alebo e-mailom na: podpora@zlavomat.sk.

Prajeme Vám pekný deň.

Elena Reháková

Dobrý deň. Chcem sa spýtať koľko platia 2 dospelé osoby s dieťaťom do jedného roku od piatka do nedele.? Chceli by sme si to zarezervovať od 14.5.2021 do 16.5.2021. 🙂Ďakujem. Reháková.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Elena,

Prosím, cena sa Vám vypočíta automaticky po zadaní počtu osôb, termínu a danej izby priamo na našej stránke pri variante ponuky, o ktorý máte záujem.

Do pozornosti by sme Vám radi dali variant – 1 NOC ZADARMO: DLHÁ PLATNOSŤ vrátane leta – Pobyt s polpenziou, privátnym wellness a tenisovým kurtom

Prajeme Vám pekný deň.

František Sobek

Dobrý deň, môžem tú ponuku „1 noc zadarmo“ chápať tak, že ak si objednám pobyt pre 4 osoby v Liptovskom Jáne v Penzióne UNA" v termíne 26. – 28. júl 2021, budem mať ďalšiu noc do 29. júla zadarmo pre všetky osoby?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán František,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Pre uplatnenie akcie je postačujúce zvoliť posledný z variantov s názvom 1 Noc Zadarmo. V tomto variante je noc zdarma už zahrnutá.

Pekný deň Vám prajem

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

166,00 €
od 99,00