Neobyčajný letný tábor Camp Natur plný skvelých „offline“ zážitkov a nekončiacej zábavy

od 199,00 Vybrať variant
4,2 / 5 Camp Natur (kontakt) Rekreačné stredisko Natur (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Beata

Dobrý deň, v podmienkach máte uvedené: “Je nutné, aby každé dieťa malo so sebou karimatku alebo inú podložku na spanie a teplý spací vak. Odporúča sa aj deka, poprípade vankúšik, podľa toho, ako sú vaše ratolesti zvyknuté.” Znamená to, že tieto veci budú potrebovať na každodenné spanie v chatkách, alebo, že budú spať niekde v prírode? Ďakujem

Camp Natur

Dobrý deň pani Beata, Ďakujeme za upozornenie, zrejme je v texte chybička. Nie spacák nie je nutnosťou. V chatkách s spí na normánych postlaných posteliach. Spacák a karimatka je dobrovoľná presne na to, aby niektoré deti, tie ktoré budú chcieť, mohli prespať vonku pod hviezdami :D. Ďakujeme pekne!

Kamila

Dobry den, zaujimalo by ma, ako je riesena doprava Dakujem K.Dererova

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Kamila, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Možnosť spoločnej dopravy v smere z Bratislavy aj z Košíc v cene 25€ obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nasledovne:

Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Kremnica – Tábor NPDL Košice – Prešov – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin – Turčianske teplice – Tábor NPDL

Pre bližšie informácie sa neváhajte obrátiť priamo na poskytovateľa tábora na tel.čísle: +421 949 011 022

Prajeme Vám pekný deň.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

od 199,00