Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Aktívna dovolenka v hoteli HORIZONT Resort**** vo Vysokých Tatrách – 3 noci za cenu 2

4,8 / 5 Hotel Horizont Resort **** Tatry, Vysoké Tatry, Spiš (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jozef

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, prečo nieje možnosť si v ponuke Počet osôb zvoliť možnosť 3 dospelí? Po iné roky tá možnosť tu bola, aj tento rok by sme chceli ísť 3 dospelí na izbu SUPERIOR FAMILY 2+1, ale neviem ako mám postupovať. Ďakujem za informácie.

Hotel Horizont Resort ****

Dobry den, izbu superior family si mozte zakupit, prosim zadajte 2 + 1 osoby. Cena ostava rovnaka, pre 1 osobu , pre 2 + 1 respektive pre 3 osoby. Dakujem. Lukacova, rezervacne odelenie

Michal Fecko

dobrý deň, ak pôjdeme na štandardnú izbu s dvoma deťmi (0,5r a 3r) je nejaký doplatok za deti? lebo uvádzate len 25€ za lôžko pri deťoch starších ako 6r.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, p. Fecko,

nedopláca sa nič, deti do 6 rokov majú u nás ubytovanie zadarmo bez nároku na vlastné lôžko.

S pozdravom

Mária Blašková

Jana Vnukova

Dobry den, menia sa pravidlá wellness od zajtra, t. j. Od 24.5.2021? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jana, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prevádzkovanie wellness služieb je na základe vládnych nariadení dočasne obmedzené. Pre získanie viacero informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb na tel.čísle: +421 527 851 2­22 alebo +421 910 802 309

Ďakujeme za pochopenie, Prajeme Vám pekný deň.

Jorik Zharky

Dobrý deň, už normálne pracuje SPA a Wellness?

Hotel Horizont Resort ****

Vážený klient,

hotel Horizont je od 30.4.2021 v pre­vádzke v obmedzenom režime v súlade s platnými nariadeniami vlády. V cene pobytu sú servírované raňajky a servírovaná večera formou 4-chodového menu na izbu,vstup len do bazénovej časti s vírivkou s limitovaným počtom osôb v jednom čase , klasická masáž 20minút / dospelá osoba/ a darčekové poukazy do Mountain Wellness centra pre 2 osoby (platný 6 mesiacov od realizovaného pobytu). Cena ďalej zahŕňa bezplatné služby: využitie multifunkčného ihriska, WiFi pripojenie na internet a parkovanie monitorované kamerovým systémom.

Každá osoba využívajúca ubytovacie služby sa musí preukázať pri príchode negatívnym testom na COVID 19 – AG,PCR nie starším ako 72 hodín. Táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov.

Tieto obmedzenia platia na základe opatrení vlády a budú trvať do ich uvoľnenia, rozsah služieb sa bude vyvíjať podľa uvoľňovania opatrení.

S pozdravom , Klaudia Kellnerova

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.