Dámsky strih, farbenie alebo melír, ombré či sombré v kaderníctve Timea

od 17,90 €
Vybrať variant
4,7 / 5 Salón Timea (kontakt) Bratislava - Nové Mesto   (mapa)

Hodnotenie podniku Salón Timea

4,7/5 (201 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
LiLi
10. 3. 2023
2,5/5

Proces objednávania bol v poriadku. Lokalita salóna výborná a ľahko dostupná, priestory zaujímavé (aj keď prerobené a trochu stiesnené v porovnaní s prvou návštevou salóna).

Pani/slečna kaderníčka (iná ako pri prvej návšteve) bola unavená, bez nálady a dávala to patrične najavo, aj keď sa snažila ostať „milá“, necítila som sa príliš príjemne pri jej sťažovaní sa, a tak aj keď som so samotným strihom spokojná nebola (po úvodnej otázke ohľadom mojej predstavy – dopostupna a preriediť, som bola ostrihaná takmer na rovnakú dĺžku), chcela som to už „mať za sebou“ a rýchlo odísť preč.
Bohužiaľ, nerada dávam negatívne recenzie, ale som sklamaná a musím si opäť hľadať novú kaderníčku, keďže ako som sa dozvedela, tá slečna, na ktorú som sa tešila od mojej prvej návštevy, tam už nepracuje.

Daniela
7. 3. 2023
5,0/5

Príjemný prístup pani kaderníčky.

Gabriela
11. 2. 2023
5,0/5
Veronika
1. 2. 2023
5,0/5

Super vsetko pani manikerka/pedikerka bola precizna mila a tento cas som velmi prijemne stravila s krasnym vysledkom. Dakujem❤️

Stanislava
19. 12. 2022
3,3/5

Slečna manikérka sa snažila byť po celý čas príjemná, hoci dobre nepochopila predstavu o dizajne nechtov.

Bohužiaľ, práca bola slabá, už v postupe som videla chyby, hoci nie som odborníčka, ale keďže si nechty dávam robiť pomerne často, postrehla som vynechávanie dosť dôležitých krokov, ktoré patria ku kvalitnej manikúre. Tak to aj dopadlo, 1 necht odletel po 2 dňoch, druhý po 4 dňoch. Nechty po 4 dňoch vyzerajú ako odrastené už 2 týždne. Nie som spokojná s výsledkom. Ak sa budem znova objednávať, už len priamo k pani majiteľke, s jej prácou som bola vždy spokojná.

Vyjadrenie partnera
Salón Timea Pred 3 mesiacmi

Dobrý deň, mrzí ma, ale vždy sa pýtame , na spokojnosť a odpoveď bola-áno.
Vždy sa informujem počas práce , či je všetko v poriadku.
Ak sa udeje , že sa nechet podfúkne, či zlomý, tak prečo ste hneď nezavolali a neriešili? Určite by sme nechty opravili.

Ivana
2. 12. 2022
3,7/5

Bod číslo jedna : úprava nechtového kožtičky neprebehol a nechty sa po dvoch dňoch podfúkli, zlá kvalita nechtov.

Dana
30. 9. 2022
5,0/5

Veľmi milý personál, kaderníčka mi poradila a ostrihala vlasy podľa predstáv. Určite sa ešte vrátim. :)

Jana
28. 9. 2022
1,0/5

Kadernicka vo svojom fachu bola slaba snazila sa ale vysledok ziaden .

Katarína
25. 9. 2022
1,0/5

Celkovo nechty pekne, ale 1. odpadol po 3 dňoch.

Termín bol dohodnutý u pani majiteľky. Zobrala si zákazníčku slečna, bez akéhokoľvek overenia. Pani to mala, ako darček, tak nevedela, či len nedošlo k diskomunikacií. Nechcela zbytočne stresovať. 1. necht odpadol po 3 dňoch.

LiLi
14. 9. 2022
5,0/5

Veľmi príjemný zážitok počas celého strihania a úpravy vlasov. Už počas telefonického rezervovania som cítila, že som si vybrala dobre. Slečna bola veľmi milá a usmievavá, dbala na moju spokojnosť počas celého procesu poskytovania služby aj následne po (kontrola výsledku). Dokonca mi umývanie vlasov obohatila o jemnú masáž hlavy, čo bolo úžasné. Ďakujem veľmi pekne a odporúčam všetkým :) určite to nebola posledná návšteva tohto salóna.

Nagyova
6. 9. 2022
3,3/5

veľmi milá pani kaderníčka

-

Klára
30. 8. 2022
5,0/5

Rezervácia termínu bez problémov, príjemné prostredie, šikovná pani kaderníčka.

Anonym
18. 8. 2022
4,8/5
Jana
3. 7. 2022
5,0/5

Milá slečna manikerka, dôsledne urobil a manikúru a ombré gél lak je krásny! Bola som u nej už druhý krát a isto pôjdem aj najbližšie! Odporúčam!

Zuzana
30. 6. 2022
5,0/5

Jednoduchá a rýchla rezervácia termínu, príjemné prostredie, pani kaderníčka Silvia bola maximálne profesionálna a šikovná bola som v salóne už druhý krát a odporúčam na 100%

Iveta
16. 6. 2022
5,0/5

Milá pani kaderníčka aj kozmetička😘

Katarína
15. 6. 2022
3,5/5

Termín 3 týždne. Prvá komunikácia so mladšou zamestnankyňou…bola drzá zo začiatku.

Katarína
14. 6. 2022
5,0/5

V salóne som si bola dať spraviť gélový lak. Na termín sa čaká od 1 dňa po 1 týždeň. Pri objednávaní nie je problém, hovoríte vždy s niekým, kto vie dobre po slovensky, v salóne je to horšie, občas vám nerozumejú, občas nerozumiete vy im (pracujú tam ukrajinky) – odporúčam najmä pri náročnejších nechtoch obrázky. Nechty sú spravené kvalitne, dávajú si záležať, na výber máte veľa farieb. Pravidelne sa Vás pýtajú či je všetko ok, či chcete ešte jednu vrstvu atď. Nechty vydržali pekné dva týždne, za mňa fajn.

Michel
9. 6. 2022
5,0/5

Okrem toho, že mi Silvia urobila super vlasy, strávila som veľmi príjemné (necelé) 2 hodinky, ktoré sa nečakane zvrtli na debatu s človekom, ktorý je moja krvná skupina. :)) Takáto psychohygiena padne uprostred dňa naozaj vhod. Hoci sme museli meniť termín, všetko sme si vykomunikovali a dohodli sa na náhrade, ktorá vyhovovala obom. Plusom je aj zastávka električky pár metrov od salónu. Ďakujem a určite sa vrátim! :)

Veronika
17. 5. 2022
2,5/5

Prostredie bolo ok, no nič extra príjemné, priemerný polopivničný priestor, pekne zariadený.

V kaderníckych službách je naozaj, ale naozaj veľmi zlé ak je medzi zákazníkom a kaderníčkou jazyková bariéra. Nemám nič proti cudzincom, ale komunikovať s kaderníčkou tak, že vy nerozumiete jej a ona vám, nemôže dopadnúť inak alo zle. odišla som “našťastie” len s ujmou prílišného skrátenia vlasov (viac ako som chcela), no voucher som mala na sombré/ombré a na mojej farbe vlasov nevidieť v podstate žiadnu zmenu napriek tomu že som v salóne strávila takmer 2 hodiny. Som veľmi sklamaná, nehovoriac o tom že na termín som sa dohadovala s kaderníčkou ktorá rozprávala po slovensky, po príchode sa mi začala venovať iná. Všetko ešte zhoršuje fakt, že o dva týždne mám svadbu a len ťažko napravím zle ostrihané vlasy. Nikdy viac tento salón.

od 17,90 €