Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vychýrený Hotel Hviezda*** s bazénom, wellness, zábalom a aktivitami v kúpeľných Dudinciach

4,6 / 5 Hotel HVIEZDA*** Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tinka

Chcem sa opýtať máte voľné od 25.5.-28.5 ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, vo Vami vybraný termín máme hotel plne obsadený.

Janka Veselovská

Dobry den chcem sa opytat ci ma zlavu jedna osoba ked je dochodkyna lebo chcem kupit pobyt pre dve osoby na 3 noci v termine od 8.5 – 11.5. Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Príjemný pekný deň, ďakujeme za Váš záujem.

Kupóny sú pre dve osoby.
V prípade záujmu o pobyt pre seniorov prosím kontaktujte recepciu 045 55832 31

Janka Veselovská

Mate volny termin od 7.5 – 10.5. Pre dve osoby

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, máme veľmi obmedzené kapacity, tak odporúčam si rezerváciu urobiť čím skôr.

Janka Veselovská

Chcem sa opytat ci mate volny termin od 8.5 – 11.5. Pre dve osoby a ako je to ked je jedna osoba seniirka ma zlavu + Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, máme ešte posledné voľné izby, tak odporúčam urobiť rezerváciu čím skôr.

Alena Paduchova

Dobry den, mate volne miesto pre 2 seniorky na termin 4.5. – 6.5. ?
dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem. Na vami zvolený termín už nemáme voľné ubytovacie kapacity.Pre informáciu dodám, že senior pobyt je využiteľný len cez týždeň, od nedele do piatku.Pekný deň. Hotel Hviezda.

Martina Troligová

Dobrý deň, máte voľný termín od 6.5–8.5.2018? Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Áno, na Vami zvolený termín ešte máme voľné ubytovacie kapacity. Pekný deň.Hotel Hviezda.

Martina

Dobrý deň, chceli by sme si zakúpiť pobyt cez zľavomat od 11.do 13.05.2018,
ale potrebujeme to pre 3 osoby. Izba s prístelkou. Aká by bola cena pre tretiu osoby so všetkými výhodami ako sú v zľavomatovej ponuke?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Cena za prístelku je 20 EUR/noc/osoba. Tam je len ubytovanie,ra­ňajky,bazén. Ak by ste chceli nejaké procedúrky,tak si musite dokupit. Pekný deň.

Janka Veselovská

Chcem sa opytat este mate volny termin od 7.5. – 10.5 pre dve osoby cez zlavomat ?? Dakujem za odpoved.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň,
v termíne od 7.5. – 10.5 pre dve osoby máme ešte voľné izby ;)
Pekný deň

Iveta

Dobrý deň…chcela by som sa opýtať či by ste mali voľne izby v termíne 18–20.5.2018 na dve noci pre 2 dospelých a 3 deti vo veku 12,8, a 3 roky s polpenziou…aký vorcher by sme si mali kúpiť…dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti izieb je potrebné kontaktovať priamo hotel na recepcia@hviezda-dudince.sk
+421 455 583 231

Petra Pšenčíková

Dobry den prajem,
Aka by bola celkova suma od 28.04.-30.04.2018 pre 2× dospela odoba a dve deti vo veku 8 a 5 rokov?
Poprosim cenu s polpenziou a plnou penziou.
Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem,
naše pobyty zväčša obsahujú polpenziu a ich cenovú ponuku môžete vidieť na našej webovej stránke: http://www.hviezda-dudince.sk/pobyty.html

Anna

Dobrý večer mohla by som poprosiť tele.číslo chcela by som sa informovať ohľadom pobytu ako darček Ďakujem Anna

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer prajem,
0907844301 alebo 0918804693

Janka Veselovská

Dobry den chcem sa opytat mate volny termin od 7.5. – 10.5. Na 3 noci pre dve osoby a aka by bola cena. Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, v danom termíne ešte máme voľné kapacity. Aktuálne pobyty s cenami Vám posielam nižšie v linku.
http://www.hviezda-dudince.sk/pobyty.html s pozdravom Hotel Hviezda Dudince.

Andrej

Dobry den, mate volny termin 31.3.2018 na dve noci 2 dospeli, 3deti 3,5 a 11 rokov??? cena??

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, áno máme ešte voľný termín. Posielame link na aktuálny pobyt vo vami danom termíne. http://www.hviezda-dudince.sk/vnoc_18.pdf s pozdravom Hotel Hviezda Dudince.

mato

Dobry den, mali by sme zaujem o vikendovy pobyt od piatku do nedele dve noci,dvaja dospely + dve dcery 8 a 15r. Aka by bola cena s polpenziou dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem, v takomto prípade by sme Vám odporučili zakúpiť si dva kupóny platné na dve izby. Cena pobytu cez víkend je 169€ na dve noci pre 2 osoby. S pozdravom Hotel Hviezda

Marián Lehotský

Dobrý deň,
mám záujem o pobyt na 4 dni pre 2 osoby od 10.4.2018 á 219 eur, no chcel by som vedieť čo znamená v ponuke vstup do bazénového sveta, keď na obrázkoch vidím len 1 veľký bazén a dokedy môžeme zostať v bazéne v deň odchodu?
V niektorých ponukách je možné zostať v bazénoch aj po check oute.
Ďakujem, Lehotský
Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, áno vstup do bazénového sveta je v podstate plavecký bazén a bazén s výrivkou ktorý sa spúšťa v 20 minútových intervaloch. V deň odchodu sa naše služby môžu plne využívať, s tým že izba sa musí vyprázdniť do 11 h. S pozdravom Hotel Hviezda.

Marián

Dobrý deň,ako mám tomu rozumieť že v rámci pobytu máte vstupy do wellnes centra,je vstup nejako limitovaný počtom vstupov?,lebo potom čitam v pŕíplatkoch sumu za ďalši vstup

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, prosím Vás napíšte nám o aký druh pobytu máte záujem a my vám podľa toho napíšeme čo daný pobyt zahŕňa.
S pozdravom
Hotel Hviezda

Martina

Dobry den,
bude moznost zakupit aktualnu zlavu na zlavomate este v pondelok 12/03/2018?
Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, prosím Vás napíšte nám o aký druh pobytu máte záujem a my vám podľa toho napíšeme ich platnosť.
S pozdravom
Hotel Hviezda

Erika

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či ponuka počas jarných prázdnin deti zdarma platí počas všetkých troch týždňov jarných prázdnin? Deti majú bezplatný aj vstup do bazéna?
Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajeme,
áno je to platné počas všetkých týždňov jarných prázdnin. Každá osoba má bezplatný vstup do bazéna.
S pozdravom

hotel Hviezda

Zuzana

Dobry den mame zaujem o pobyt pocas jarnych prazdnin 2 dospely +2deti /3 a 6rokov/ rozumiem spravne ze obe deti su zdarma ako to mate uvedene alebo iba jedno z nich. Dakujem a prosim o skoru odpoved aby som vedela cim skor pobyt zaplatit. Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Pekný večer prajem,áno obe deti majú pobyt zdarma: 1 dieťa bez nároku na prístelku + 1 dieťa s nárokom na prístelku zdarma.

Maťa

Prosím vás, da sa objednať aj 10 dňový pobyt pre dve osoby??? Cena by bola aká, ďakujem.

Hotel HVIEZDA***

Pekný večer prajem,áno je možné objednať aj 10 dňový pobyt, spojením viacerých kupónov.

Lukáš Boritáš

Dobrý deň. Prosím Vás. Je možné zobrať pobyť aj pre jednu osobu?
Na 4 alebo 5 dní? :)
Ďakujem za odp.

Hotel HVIEZDA***

Pekný večer prajem, kupón je určený pre 2 osoby,samozrejme môže ho využiť aj jedna osoba.

Plevjaková

dobrý večer mame zaplateny pobyt netrmínovaný chcem sa spýtať či bude voľné miesto v dnoch 2 – 4/03 / 2018 alebo 9 –11 /03 /2018

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajeme,
áno, ešte máme voľné izby. Môžete si zarezervovať na čísle: 045/5583231. Príjemný deň .

Ludmila Silhanova

Dobry vecer, mala by som zaujem o pobyt na 6dni dnoci za 369,. /2os. Chcem sa spytat, sme srdciari, takze sauna neprichadza do uvahy. Da sa nahradit masazami, alebo zabalmi, plyn.injekc.......
A je moznost dokupenia si procedur?

Hotel HVIEZDA***

Pekný večer prajem,kedže máte zdravotné problémy, samozrejme je možné si nahradiť saunu inými procedúrami. A v prípade záujmu je možnosť zakúpiť si procedúry navyše.

Daniel

Dobrý deň, “neskorý check out” za 10eur – do akého času môže byť?
S pozdravom

Hotel HVIEZDA***

Pekný deň prajeme, neskorý check out je do 16:00.

zdenka

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či máte ešte voľné izby v termíne 5–7.1 Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem, v danom termíne máme ešte voľné ubytovacie kapacity.Prajem pekný deň

Iveta

Dobrý deň, ak by som chcela plnú penziu ale pre 1 osoba dospelá a dve deti 17r. on by bol ako druhá dospelá osoba, ale jedno dieťa 13 r. čo by ma to stálo.ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň,
príplatok za prístelku je 20€/osoba/noc­.Možnosť zakúpenia obedov za zvýhodnenú cenu 6 €/osoba/obed.

Prajem pekný deň.

Pavlína Jamečná

Dá sa pobyt využiť aj cez Silvestra? Je tam nejaký príplatok?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, pobyty cez zľavomat sú využiteľné od 03.01.2018. Pre bližšie informácie prosím kontaktujte recepciu hotela na tel. čísle: 0907844301.
Krásny zvyšok dňa Vám prajem.

Marcela Bolfová

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať, keďže moja dcéra má už 15 rokov, poplatok v Dudinciach by bol na ňu ako dospelú osobu, pravda? My s manželom si zakúpime pobyt cez zľavomat 159/Eur plná penzia (3 dni + 2 noci). Je možné zakúpiť takýto voucher aj na 1 osobu t.j. 79,50 Eur? Ďakujem. Marcela

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem,

odporúčam spýtať sa priamo od Zľavomat. My vieme akceptovať na 2 osoby 159 Eur. A pre 15 dieťa vieme dať prístelok za 20 Eur/noc, kde by mala len raňajky. K tomu obed je 8 Eur a večera 12. Čiže mala by na noc 20 + 20 (obed+večera) = 40 Eur na noc.

Andrea Belancikova

Dobry den, bol by volny pobyt v termine od 1.12.-3.12. 2017 , polpenzia?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajem,

v danom termíne už nemáme voľné izby. Už len 15.12. – 17.12. máme voľné izby.
S pozdravom
hotel Hviezda

Milan Vrancik

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na voľné vikendove termíny v decembri. Napr.od 8 až 10.11.2017, po pripade januarove 2028
Ďakujem Vrncik

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajeme,

v decembri máme voľný víkend už len 15.12. – 17.12. A v januári na všetky víkendy máme voľné izby ešte.
S pozdravom
hotel Hviezda

Zuzana Halandova

Dobry den, rada by som sa spytala na moznost nejakeho priplatku za obsadenost izby len jednou osobou. Tato moznost tam uvedena nie je.
Dakujem
P.S.pre samotny Zlavomat – .. v hoteli sa pise s makkym i.
/priamo v hotely /

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer,

za neobsadené lôžko sa platí príplatok 10 Eur na noc.

Petra Mostenicka

Dakujem za odpoved. My sme si vybrali pobyt cez Zlavomat plnou penziou. Tak som to pochopila, ze za dieta by som nemala doplacat nic. Ci?
Dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, nakoľko dieťa je do 6 rokov bez nároku na lôžko znamená, že neplatí za ubytovanie, t.j. spí s Vami v posteli a má bez doplatku polpenziu.

Petra Mostenicka

Dakujem za odpoved. A ako si mam vysvetlit tuto vetu?
Dieťa do 6 rokov (5,99 r.)- bez nároku na lôžko ZDARMA (ubytovanie a polpenzia).

Hotel HVIEZDA***

Sú pobyty, pri ktorých je pre dieťa polpenzia, vtedy sa platí len obed 4 Eur. A sú pobyty kde sú len raňajky, tam sa platí aj obed aj večera = 10 Eur. Podľa toho či budete mať pobyt cez Zľavomat, Sorger, Sunflowers, priamo od nás.

Petra Mostenicka

Dobry den,
chcem sa opytat ci poskytujete zupany? Kolko doplacam za dieta ( 4rocne) ked chcem pre nu plnu penziu? Dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajeme,

áno, župany máme k dispozícii na recepcii za výpožičné 5 Eur/kus na celý pobyt.
4 ročné dieťa je bez nároku na lôžko, zadarmo. Platíte len večeru 6 Eur a obed 4 Eurá. Spolu 10 Eur/deň.

S pozdravom
hotel Hviezda

Marián Schwarz

Dobrý deň. Sú súčasťou izby aj veľké osušky a kúpacie plášte /župany/?
Ďakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň.
Na izbách sú osušky, ale tie nemôžete si zobrať na bazén. Odporúčame Vám aby ste si buď zobrali so sebou zvlášť osušky alebo si môžete vypožičať na recepcii za poplatok 3 Eur/výpožičné.
Hotel Hviezda

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte ešte voľnú izbu na 17.11.2017 na 2 noci. ďakujem za odpoveď

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, ďakujeme, že ste prejavili záujem o náš hotel. Na Vami vybraný termín máme všetky izby zarezervované. Vieme Vašu požiadavku presunúť na našu čakaciu listinu a ako náhle sa na Vami vybraný termín uvoľní izba, vieme Vás kontaktovať. K tomu ale budeme potrebovať Vaše kontaktné údaje.

Jozef

Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozne zakupit pobyt 4 dni 3 noci plna penzia aj pre jednu osobu. Chcel by som tento pobyt zakupit pre otca.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jozef,
na našej stránke ponúkame pobyt len pre 2 osoby, preto sa prosím o pobyte pre jednu osobu kontaktujte priamo v hotely.

Nika

Dobrý deň,
Mám ešte 1 otázku. Uvedené máte, ževpobyt je možné čerpať do marca a inde, že do mája ako to deda prosím je.
Ďakujem. pekný deň

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
pobyt na našej stránke je možné zakúpiť do 15.3.2018, prípadne do vypredania voucherov a zakúpený voucher na daný pobyt je možné využiť do 31.5.2018

Nika

Dobrý deň,
Mám na Vás otázku. Ak zakúpim pobyt cez zlavomat a u Vás sa dohodnem na termíne (cez víkend) a termín by nevyhovoval kedže pôjde o darček je možné ho aj zmeniť ? + Dokúpit online napr. masáz k pobytu ? ( Išlo by o pobyt na 2 noci + plná penzia pre 2 seniorov ) ďakujem za info :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nika,
vo Vašom prípade keďže ide o darček, odporúčam kúpiť variant bez termínu a následne si obdarovaní preveria termín v hotely, ktorý im bude vyhovovať. Pri pobyte 2 noci plná penzia máte BONUS 25-minútová klasická masáž pre 2 osoby (pri čerpaní pobytu november – december), pokiaľ chcete využiť voucher mimo tohto obdobia, o príplatkoch za masáž sa treba informovať priamo v hotely.
Želám pekný deň.

Zuzana Brošová

Dobry den, chcem sa opytat ci sa daju spojit dva vouchery 4 dni 3 noci ? Mali by sme zaujem zaciatkom februara. Ta masaz ako bonus plati aj v tomto termine? Alebo mate aj ine ponuky na pocet noci napr. 7 noci? Poprosim aj cenu pri pl.penzia 2 os. Dakujem Brošová.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana,
vouchery sa dajú spojiť tak, že si zakúpite voucher na 2 aj 3 noci a keď ich spojíte, môžme ich využiť na 5 nocí, ak budú mať v hotely na vybraný termín voľnu kapacitu. Masáž ako bonus je platná v mesiacoch November- December. Čo sa týka Zlavomatu u nás nájdete pobyty max. na 4 noci, preto ak chcete dlhší pobyt treba skombinovať viac voucherov alebo sa informovať priamo v hotely, koľko sa dopláca za noc.
Želám pekný deň.

Jarmila

Dobrý deň Mám záujem o pobyt pre 2 osoby na 2 noci s plnou penziou.Kolko by som doplacala za 13 ročné dieťa na prístelke s plnou penziou? A otázka: prečo bonus masáž sa ponúka len v mesiacoch november,december??

Jana Nguyenová

Dobrý deň, zakúpila som si u Vás voucher, s platbou bankovým prevodom. Ak sumu nezaplatím najneskôr do 2 dní,tak voucher prepadne?
Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Jana, je potrebné aby ste zakúpený voucher uhradili čo najskôr, keďže sa môže stať, že sa daný variant pobytu vypredá.

TATIANA PINTEROVA

DOBRY VECER. CHCELA BY SOM SA INFORMOVAT NA VIKENDOVY POBYT V DATUME 17,18 A 19,NOVEMBER 2017 PRE DVE OSOBY V CENE 139 EUR.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň Vám prajem,
vo Vami vybranom termíne už sme plne obsadený. Čo sa týka mesiaca november už máme každý víkend obsadený.
Voľné miesta cez víkend máme už iba prvé 3 týždne decembrové.

alena

Dobry den…dostali sme poukaz u vas v hotely.Terminy v mesiacoch označene guličkou su obsadene_

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, voľné termíny si môžete overiť telefonicky na čísle 045 558 32 31.

Viera Mydlová

Dobrý deň, prosím vás jednolôžková izba je tiež a aký je príplatok?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, cez portál zlavomat.sk je možné zakúpiť iba kupóny pre 2 osoby. Čiže aj v prípade, že sa na izbe ubytuje iba 1 osoba, je potrebné zakúpiť kupón pre 2 osoby.

Judita Matuchova

Dobrý deň, práve som si prostredníctvom on-line rezervácie zakúpila pobyt pre 2 osoby s plnou penziou v termíne 2.-5.11.2017.
V deň odchodu – je posledná služba obed? Check out zostáva do 10,00 hod, alebo je predĺžený ?
Ďakujem za odpoveď.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, pobyt sa končí obedom, ale izba sa opúšťa do 10:00. V prípade záujmu je možné doplatiť neskorý check-out za 10 €.

Ĺubomír Hložka

Dobrý deň.včera som mal otázku,či pri objednsní balíčka 2 noci 2 osoby s plnou penziou je možná prístelka pre dospelého,ktorý by čerpal tie isté služby,teda plná penzia a vstupy a procedúry ako tie prvé dve osoby a poprosil by som aj cenu,nie iba cenu za prístelok s raňajkami.ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajeme,
3.osoba: prístelok za 20 Eur na noc s raňajkami. Alebo podľa druhu balíka služieb. Pre bližšie informácie kontaktujte prosím rezervačné oddelenie: 0907844301

Marcela Danisova

Dobry den, chcela by som si kupit pobyt cez zlavomat, 2 osoby 3 dni a 2 noci, pravdepodobne plna penzia v termine 1. – 3. nov. Mate este volne izby? Dakujem Danisova

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň Vám prajem,
na Vami vybraný termín ešte máme voľné izby. Ak máte záujem o pobyt Zlavomat plná penzia stačí si kúpiť voucher/ kupón cez Zlavomat a nám príde Vaša rezervácia, ktorú následne spracujeme. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
Pekný zvyšok dňa Vám prajem

Ĺubomír Hložka

Dobrý deň.pri objednaní balíčka 2 noci s plnou penziou je možná prístelka pre dospelého,ktorý by čerpal tie iste služby? Aká by bola cena ? Niekedy v polovici novembra.ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, je to možné. Za prístelok sa platí 20 Eur na noc (ubytovanie+ raňajky). Alebo si zvolí nejaký pobyt.

Stanislav P.

Dobrý večer. Máte prosím miesto pre 2 osoby v termíne 3.11.-5.11.2017? Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

dobrý deň, áno, ešte máme voľné izby na ten termín.

Zuzana Vrabcová

Dobry den. Mate prosim volne 2 izby v termine od 20 do 22. 10.2017? Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, vo Vami vybranom termíne už žiaľ nemáme voľné ubytovacie kapacity. Krásny deň Vám prajeme.

Katarína Hanáková

Dobry den, chcela by som sa spytat, aka je cena pobytu na 3 dni (2 noci) s plnou penziou pre 1 osobu (1 postelova izba). Dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Nemáme k dispozícií jednolôžkové izby len dvojlôžkové s tým že sa dopláca za neobsadené lôžko. Ďalšie informácie nájdete na našej stránke prípadne na zľavomate.

Viera

Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať či máte voľný termín na 3.11 do 5.11.2017 ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tomto termíne sú ešte voľné izby.

Andrea

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 12.11 – 14.11 2017. ďa­kujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. V tomto termíne ešte máme volné izby.

Iveta Blaškovičová

Dobrý večer chcela by som si zakúpiť kúpeľný pobyt pre dve osoby na 3 dni s polpenziou cez zľavomat v termíne prvého až tretieho novembra.Máte v tomto termíne ešte voľné? Keďže je prvého novembra sviatok chcem sa opýtať či budú poskytované kúpeľné služby v tento deň. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

dobrý večer, áno, máme ešte voľné izby v tomto termíne. Budú poskytované všetky hotelové služby.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, na daný termín ešte máme voľné izby. Naše procedúry sa poskytujú aj cez sviatky.

Mirka

Pani Michaele ste napisali ze .....by ste si rezervovať apartmán, ktorý je za poplatok 30 € / noc ale oficialne ponukate Príplatok za apartmán klasik 18€/izba/noc???

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, správna cena za poplatok ubytovania na apartmáne klasic je 30eur/noc.

Ľudovít

Dobrý deň. Pri uplatnení kupónu Pobyt s plnou penziou na 3 noci je špeciálna cena pre deti od 6 do 11,99 rokov 15 EUR/noc/dieťa. V tejto cene je zahrnuté ubytovanie aj plná penzia pre dieťa? Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Ľudovít.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Za dieťa od 6– 11,99rokov je 15eur/ noc/ dieťa s ubytovaním a polpenziou. Za obed sa dopláca. Za pochopenie ďakujem

Ludmila

Dobry vecer chcem sa spytat ci mate este volne 2 izby od 16.11–19.11.Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Žiaľ v tomto termíne máme už plne obsadený hotel. Najbližší možný nástup je od 19.11.2017. Za pochopenie ďakujem.

Silvia

Pekny den chcela by som sa opytat na teplotu vody v bazene.Nakolko pri navsteve u Vas pred 2 rokmi bola voda ladova pocas celeho pobytu.Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Voda v bazéne má 30 stupňov. Za pochopenie ďakujem

katarina

Dobrý deň,

je možné využiť tento zľavnený pobyt v termíne od 30.12.2017 do 2.1.2018?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, kupóny neplatia v termíne 21.12.2017 – 02.01.2018.

Gabika

Dobry den, poskytujete uteraky pri bazene???

Hotel HVIEZDA***

Uteráky sú na izbách a pri bazéne sú plachty. Ďalšie uteráky Vám vieme poskytnúť z recepcie za výpožičné 3 Eur.

Alena

Bol by možný pobyt na 4 dni s plnou penziou od 2.1.2018

Hotel HVIEZDA***

Ano, Zarezervujte si telefonicky alebo emailom. Naše pobytové ponuky nájdete na našej stránke, alebo môžete si zakúpiť cez Zľavomat.

alena

Dobrý deň dalo by sa ubytovať už od 2.1.2018 pobyt na 4dni

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, to záleží na tom aký máte zakúpený pobyt, či už máte rezerváciu.

helena lizakova

Dobrý deň chcem sa informovat či máte voľné izby od 13.9.2017 na štyri dni s plnou penziou .Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň,

ďakujeme Vám za Váš záujem o ponuku, asi ste sa však pomýlili v termíne, na ktorý sa pýtate. Prosím, pre overenie dostupnosti hotela kontaktujte recepciu na tel. čísle +421 455 583 2­31 alebo mailom na adrese recepcia@hviezda-dudince.sk.

Igor

Dobry den, chcem sa opytat ci upratujete denne izby tj. uprava posteli, vynesenie smeti, vysavanie, vymena uterakov. Cital som v referenciach, ze to nerobite. Zmenili ste to? Garantujete to?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, naše chyžné realizujú izbové upratovanie na požiadanie, čiže ak budete chcieť určite sa dá.

Martin

Dobrý den zakúpil som si Vás pobyt v hoteli hviezda na tri dni piatok – nedela . Chcem sa spýtať o kolkej je nástup na pobyt v piatok a o kolkej ukončenie v nedelu. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Nástupy sú zvyčajne okolo 14:00 a ukončenia sú o 10:00.
Pekný deň Vám prajem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, nástupy/ chcek in sú od 14:00 a ukončenia/ chcek out sú do 10:00. Ak máte wellness víkend pobyt tak tam je neskorší check out do 14:00.

Alžbeta

Dobrý deň máte voľný termín pre dve osoby s polpenziou na dve noci(3dni) piatok a v sobotu ( 22–23.9) ? Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, na vybraný termín ešte máme voľné izby.

Michaela

Chcem si kúpiť pobyt, koľko by som platila za dve deti na tri noci s polpenziou každé dieťa na vlastnej prístelke. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, dieťa na prístelke je za doplatok 15 € / noc. Ak by ste si žiadali na 1 izbu 2 prístelky, museli by ste si rezervovať apartmán, ktorý je za poplatok 30 € / noc. K cene kupónu by ste tak priplatili 180 €.

Stano

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či máte ešte voľné izby v termíne od 17.11 do 19.11 pre štyri dospelé osoby a jedno dieťa ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, áno, máme ešte voľné izby. S pozdravom hotel Hviezda

Darina

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či ešte máte voľné pobyty v termíne 12.-15.10. pre 2 osoby na 2 alebo 3 noci s polpenziou. Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý večer, áno, máme ešte voľné izby.
S pozdravom
hotel Hviezda

Sima

Dobrý deň, bolo by možné ubytovanie pre 3 dospelé osoby a 4 ročné dieťa? Formou tohto voucheru? Dakujem za odpoveď :)

Hotel HVIEZDA***

Pekný večer,

prosím, pošlite číslo voucheru. Vieme Vám dať 1 izbu tak, že 2 dospelý + dieťa (bez nároku na lôžko) na manželskej posteli a 3. osoba na prístelku.

Svetlana Hrešková

Pekný deň,prajem!
Prosím,nachádzajú sa na izbe župany? Mám u Vás zakúpený pobyt.
Ďakujem!

Hotel HVIEZDA***

Pekný večer prajeme,
na recepcii sa dajú zakúpiť na pobyt župany za 5 Eur.

Júlia Dzúriková

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či je možné doplatiť všetky procedúry z balíčka na tretiu osobu na prístelke. Chceli by sme totiž kúpiť pobyt pre svokru k narodeninám, ale chce ísť na pobyt spolu s dvomi kamarátkami a nechceli by sme ukrátiť ani jednu z nich o relaxačný balíček. Ak je to možné, mohli by ste mi spraviť cenovú kalkuláciu na dva voucheri pre tri osoby na 4 dni a 3noci s polpenziou a spojiť ich na týždňový pobyt? Veľmi pekne ďakujem.

Alena

Dobrý deň,
ja by som sa chcela opýtať či sú ešte voľné












Dobrý deň,
ja by som sa vás chcela opýtať či máte ešte voľné pobyty v dňoch 10 až 12 novembra alebo 17 až 19 novembra a jednalo by sa pre 4 osoby dospelé a 2 deti 5 a 2 ročné s plnou penziou. Vopred Vám dakujem za informáciu s pozdravom
Hlinková Alena

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň prajeme, vo Vami vybraných termínoch máme voľné ubytovacie kapacity.Ak máte záujem o kalkuláciu ceny alebo sa chcete spýtať na dostupné termíny, prosím kontaktujte priamo Hotel na tel. č.: +421 455 583 2­31 alebo emailom: recepcia@hviezda-dudince.sk.

Róbert

Dobry den. Chcem sa opytat… Ked nemam zaujem vyuzit ten zabal pripadne masaz, mozem ich prenechat manzelke ktora by mala tieto procedury 2×, napr. 1× prvy den a 1× druhy den. Dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, samozrejme, je možné, aby Vaše procedúry využila Vaša manželka, a to kedykoľvek počas pobytu :)

Erika Baran Bednárik

bez ranajky 4 dni 3 noci pre dve osoby

Zlavomat.sk

Dobrý deň, v ponuke sú pobyty buď s polpenziou alebo s plnou penziou. Ak máte záujem o kalkuláciu ceny alebo sa chcete spýtať na dostupné termíny, prosím kontaktujte priamo Hotel na tel. č.: +421 455 583 2­31 alebo emailom: recepcia@hviezda-dudince.sk. Prajem krásny deň!

Jana

Dobry den prosim vas o info jestli je volny termin 28.09–01.10 predem dekuji

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, ďakujeme za záujem o náš hotel.
Vo Vami zvolenom termíne sú už len posledné voľné izby a Apartmány. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Pekný deň prajem.

Alžbeta

Dobrý deň,dá sa u vás ubytovať v oktobri na 5 nocí?ak áno koľko by nás to stálo pre dve osoby?Ak nie tak aký termín by bol vlný?Ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, ďakujeme za záujem o náš hotel. Samozrejme dá sa ubytovať na 5 nocí, cena záleží od toho, či si vyberiete pobyt s polpenziou alebo s plnou penziou . Pri pobyte s plnou penziou je cena na 5 nocí 348€/2.os, pri pobyte s polpenziou je cena 328€/2os. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Pekný deň prajem.

Helena Mezikova

Dobry den, mate volnu izbu pre 2 dospelych a dieta do 6 rokov v termine 8.9. – 10.9.2017?
Dakujem
Mezikova Helena

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem o náš hotel.

Vo Vami zvolenom termíne sú už len posledné voľné izby a Apartmány.
Odporúčam kapacitu konzultovať s recepciou hotela – +421 455 583 231

Miroslava

Dobrý deň na internete som našla že je možné zaplatiť neskorší odchod. Do kedy je ten neskorší odchod a poplatok je 10e ? ďakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň Vám prajem,
čas neskoršieho odchodu je na Vašom rozhodnutí. Poplatok je 10€ na izbu.V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Pekný deň prajem.

Ing.Monika Čarnogurská

Pekny den zelam,
mate volne prosim na 3 noci v termine od 28.10.do 31.10. alebo mozno este od 29.10.do 1.11.2017.a aky je doplatok za apartman a kolko ludi sa tam zmesti? Dakujem,s poz­dravom Monika

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň Vám prajem,

vo Vami vybraných termínoch ešte máme voľné kapacity izieb. Za klasickú apartmán účtujeme 30€ na noc. V apartmánoch sa nachádzajú 2 pevné lôžka s možnosťou pridania až 2 prísteliek, t.j. zmestia sa tam 4 ľudia. Krásny deň Vám prajem.

Jakub Kyrcz

dobry den,
termin na noc 24,25, mate volny ?

dakujem za odpoved.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Ano, máme voľné izby na ten termín. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Krásny deň Vám prajem

Eva Polakova

Dobrý den. Máte volnu izbu od1.9.-3.9.? dakujem.

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň. Ano, máme voľné izby na ten termín. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Krásny deň Vám prajem.

Lucia

Dobrý deň. Viete mi prosím poradiť? chcela som objednať pobyt s termínom 22–24.9 avšak sa mi to nedá objednať aj napriek tomu,že v kalendári je to označené ako voľné. Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň Vám prajem, vo Vami vybranom termíne ešte máme voľné ubytovacie kapacity. Prosím Vás, kontaktujte nás na recepcia@hviezda-dudince.sk . O aký konkrétny pobyt by ste mali záujem? V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Krásny deň Vám prajem.

Gabriela

Dobrý den. Daju sa kupit 2 voucheri na 4 dni a 3noci a spojit ich na tyzdnovy pobyt?
Dakujem

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, áno, dajú sa. Krásny deň Vám prajem.

Jarmila Štofanová

Dobrý deň, je u Vás možná rezervácia pobytu pre dvoch od 18.8.-21.9.2017?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, poprosím Vás o spresnenie dátumu. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Krásny deň Vám prajem.

Mgr. Anna Kovaľová

Chcem pobyt u vás v termíne 12.9. – 20.9.2017 a takýto termín nemáte. Je to možné?

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň Vám prajem, áno, je to možné. Vo Vami vybranom termíne už nemáme voľné ubytovacie kapacity. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Krásny deň Vám prajem.

livia smolkova

dobry den,mate prosim volnu dvojpostelovu izbu od27.8. do 31.8.2017,t.j­.3noci. Ak by bklo mozne s balkonom a polpenziou.
Dakuje smolkova

Hotel HVIEZDA***

Dobrý deň, ďakujeme, že ste prejavili záujem o náš hotel. Vo Vami vybranom termíne ešte máme voľné ubytovacie kapacity.
O aký konkrétny druh pobytu by ste mali záujem?
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Krásny deň Vám prajem.

Iveta Vitteková

Chcem si kúpiť pobyt Hotel Hviezda v Dudinciach – nedá sa mi to otvoriť, neviem si spraviť online rezerváciu,

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za reakciu. Preverila som tento problém avšak neevidujeme žiadnu chybu. Ak by problém naďalej pretrvával, prosím kontaktujte nás na tel.č.: +421 232 117 3­21 alebo e-mailom: podpora@zlavomat.sk.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore