Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relaxačný pobyt v romantickom prostredí na brehu rieky Váh

3,3 / 5 Penzión Benátky Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Mia

Dobry den, prosim, neplanujete dat do ponuky aj jarny pobyt? Chcela by som ho kupit ako vianocny darcek.
Dakujem velmi pekne.

Kristina

Dobry den,chcem sa spytat na volne vikendove terminy a to 24,25,26 novemv. A 1,2 a 3 dec. ktory je volny?za odpoved dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
na dané termíny sa prosím informujte priamo v hotely, keďže mi do ich rezervačného systému nevidíme.
Želám pekný deň.

Tina

Dobry den, chcela by som si zakupit balicek 2 noci cez zlavomat. Mali by ste volny termin 11.11.-13.11.(sobota-pondelok)?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
na daný termín sa kontaktujte prosím priamo v hotely, keďže my do ich rezervačného systému nevidíme.
Želám pekný deň.

Viera

Dobrý večer. Termín 13 –15.10. máte ešte voĺnú ízbu? Chcem si kúpiť voucher za 99 Eur cez zlavomat. Ale iba tento termín. Ďakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ sme plne obsadený. S pozdravom
 Mrázik

Veronika Belkova

Dobrý deň ešte by som sa chcela informovať či v období od 10 do 12 novembra máte voľné . Je to balíček 3 dní (. 2 noci ) ďakujem.

Penzión Benátky

Dobrý deň, zatiaľ máme voľné.
S pozdravom Mrázik

monika kluciarova

Dobry vecer mate volne v termine od 27.10 29.10?dakujem.

Penzión Benátky

Dobrý deň, máme voľné. S pozdravom Mrázik

Veronika Belkova

Dobrý deň chcela by som sa vás opýtať na dostupnosť dvojlôžkovej izby v dňoch od 20. do 22. októbra Ďakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ v tomto termíne sme plne obsadený.
Prajem pekný deň
 Mrázik

Patrik Drinka

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na dostupnosť 1izby 11.10–14.10 2017
balíček 3dni, 2noci Dakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, máme voľné.
S pozdravom
Mrázik

michal

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na dostupnosť 1izby 24.-26.9.2017 /balíček 3dni, 2noci/ Ďakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, máme voľné.

Viola Pažitná

Dobrý deň, poprosím o informáciu, či je volný termín 15 až 17. septembra.
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom Viola Pažitná

Penzión Benátky

Dobrý večer, bohužiaľ tento termín je už obsadený. Ďakujem
S pozdravom
 Mrázik

Jozef Kohut

Dobrý den kolko stojí pobyt pre dve osoby termín od 21.9.2017 do 24.9.2017. Dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň p. Jozef, pobyt na 3 noci pre 2 osoby je v cene 149€. Ohľadom zistenia dostupnosti prosím kontaktujte priamo penzión na tel.č.: +421 337 721 1­89 alebo emailom: benatky@benatky.sk

Jozef

Dieťa nad 6 rokov a dospelá osoba doplatok za ubytovanie 23,50€/noc. ,nerozumiem,do­platok?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

jedná sa o príplatok pre 3. osobu. V prípade, že sa pobytu zúčastnia 2 osoby, nie je potrebné doplácať. Iba v prípade ďalšej osoby (dieťaťa).

Prajem pekný deň.

Jakub Kyrcz

dobry den,
termin na noc 24,25, mate volny ?

dakujem za odpoved.

Penzión Benátky

Dobrý deň, termín je voľný poprosím Vás spraviť rezerváciu prostredníctvom emailu benatky@benatky.sk alebo na tel. č. 0337721189, 0911222117.
Ďakujem
S pozdravom
Penzión Benátky

Eli

Dobry vecer, maju nejake izby balkon alebo terasu a smie sa na nich fajcit?

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ nemáme balkóny. Ale máme miesta vyhradené pre hostí fajčiarov.
S pozdravom Mrázik

Daniela Koláriková

.dobrý den…máte volné pre dve osoby od 8.9 do 10.9 2017

Penzión Benátky

Dobrý deň, zatiaľ máme voľné ak by ste mali záujem spravte prosím rezerváciu prostredníctvom emailu benatky@benatky.sk alebo tel. čísle 033 7721189, 0911222117.

Ďakujem
S pozdravom
 Mrázik

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore