Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt pri Bojniciach s neobmezeným vstupom do wellness

4,4 / 5 Relax centrum Aqua Vital Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Mária Anna Hesková

Dobrý deň, chcela by som spýtať či máte volný terím od 10. 11. do 12. 11. Ďakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň pani Hesková!
Ďakujeme za Váš záujem ubytovať sa v našom penzióne. Bohužiaľ tento termín máme úplne obsadený. V prípade výberu iného termínu nás prosím neváhajte kontaktovať. S pozdravom Aquavital.

Gabriela Tomkova

Dobry večer. Chcem sa spytat či budete mat volný termin od 17.11 do 19.11 pre 2 dospelý a 1 dieta 11 ročne. Dakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý večer pani Tom ková!
Ďakujeme za Váš záujem ubytovať sa v našom penzióne. Bohužiaľ tento termín máme úplne obsadený.
Máme ešte voľnú poslednú izbu od 24.11.
V prípade záujmu nás prosím navahajte kontaktovať.
S pozdravom aquavital

Jozef

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či je máte voľnú izbu pre 2 od 10.11 do 12.11, ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jozef

Mrzí ma to no žiaľ nevidíme do rezervačných systémov hotelu. Odporúčam kontaktovať priamo hotel mailom alebo telefonicky kde by Vám vedeli dať informácie ohľadom voľných kapacít. aquavital.opatovce@gmail.com
+421 914 341 336

Prajem krásny deň :)

Aneta

Dobrý podvečer ,chcela by som sa opýtať či máte voľne miesto pre 2 osoby od 20 do 22.10.Mám zaujem o welnes pobyt .Ďakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň,
bohužiaľ piatok 20.10. sú izby plne obsadené, v sobotu sa nám uvoľní jedna apartmánová izba. Ak by ste mali záujem o rezerváciu na jednu noc konaktujte nás na čísle 0914 341 336 alebo na email aquavital.opatovce@gmail.com … V prípade záujem o pobyt na 2 noci cez zľavový kupón Vám vieme ponúknuť spomínaný apartmán od soboty do pondelka (za ktorý sa však ku kupónu pripláca 5,– / noc, pretože cez zľavový portál sú ponúkané izby štandard )… ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom obsadenosti v inom termíne, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom Aquavital vybavuje Petreje.

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň,

jedna pani si chce preložiť rezerváciu, z tohto víkendu na iný. Ak by ste mali stále záujem o ubytovanie, dajte nám prosím do hodinky/dvoch vedieť, môžeme Vám vytvoriť rezerváciu namiesto nej a jej to preložíme. Ďakujeme.

S pozdravom Aquavital.
Vybavuje Michaela Petreje.

Vladimír Petho

Dobrý deň máte voľný termín v čase od 27. – 29.10 Ďakujem.

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem ubytovať sa v našom penzióne. Žiaľ termíne od 27. – 29.10. nemáme už voľné izby typu Štandart ponúkané cez Zľavomat. Máme však v ponuke izby de Luxe s príplatkom 5€ na noc.

Izby typu Štandart sú voľné až od 28.10., čiže o deň neskôr. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom Aquavital.
Vybavuje Petreje M.

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín od 5. do 8.10 pre 2 osoby? Ďakujem za odpoveď

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, ďakujeme za záujem ubytovať sa v našom penzióne. V termíne od 5. – 8. 10. máme ešte voľné 2 izby. S pozdravom Aquavital. Vybavuje Michaela Petreje.

Peter Mega

Dobrý deň.
Chcel by som sa opýtať ci máte voľnú izbu pre dve osoby v termine od 9.9 do 11.9. 2017. Dakujeme za odpoved.

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, ďakujeme za záujem ubytovať sa v našom penzióne, voľnú izbu máme od 10.9.2017, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom Aquavital.
Vybavuje Hudecová Júlia

Soňa Maďarová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte voľnú izbu od 6.10 do 8.10 pre dve osoby.
Ďakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, ďakujeme za záujem o ubytovanie v našom penzióne. V termíne 6.10.-8.10. ešte máme voľné izby, v prípade vytvorenia rezervácie nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom Aquavital.
Vybavuje Hudecová Júlia

maria Hrubaničová

Dobrý večer. Prosím Vás máte voľný termín od 16.10 do 18.10.? a či máte aj izby s balkónom? Ďakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý večer, áno, v tomto termíne ešte máme voľné ubytovanie. Izby s balkónom, bohužiaľ, nemáme.

Sara

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sú nejaké voľné termíny do konca augusta pre 2 osoby. Za skorú odpoveď ďakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, ďakujeme za záujem ubytovať sa v našom penzióne, najbližší voľný termín je od 31.8.2017. V prí­pade akýchkoľvek otázok, alebo vytvorenia rezervácie nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom relaxcentrum Aquavital.
Vybavuje Hudecová Júlia

Renáta

Dobrý večer,chcem sa opytať máte volné 2 izby v termíne 22 – 24.9 ?
Dakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, ďakujeme za záujem ubytovať sa v našom penzióne. V termíne 22.-24.9. máme ešte voľné apartmány DELUXE, kde by bol doplatok za 1 noc 5€. V prípade akýchkoľvek otázok, alebo vytvorenia rezervácie nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom relaxcentrum Aquavital. Vybavuje Hudecová Júlia

Jana

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať či máte voľne ubytovanie pre 2 dospelých a dve deti na pristelke v termíne 28.8–30.8.2017. Ďakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, ďakujeme za záujem ubytovať sa v našom penzióne, žiaľ v požadovanom termíne už máme všetky izby obsadené, najbližší voľný termín je od 31.8.2017. V prí­pade akýchkoľvek otázok, alebo vytvorenia rezervácie nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom relaxcentrum Aquavital.
Vybavuje Hudecová Júlia

Tomáš Mitter

Dobrý deň chcem sa opýtať mate ešte voľnú izbu na 1.9 na dve noci.Ďakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, áno, v požadovanom termíne máme voľnú poslednú izbu. V prípade vytvorenia rezervácie, alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom relaxcentrum Aquavital. Vybavuje Hudecová Júlia

Ľuboš

Dobry vecer
Prosim Vas mate volny termín v case od 1.9 do 3.9?
Dakujem

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý večer, áno, v požadovanom termíne máme voľnú poslednú izbu. V prípade vytvorenia rezervácie, alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom relaxcentrum Aquavital.
Vybavuje Hudecová Júlia

Vladimír Raffaj

Aká je možnosť stravovania obedy a večere vo vašom zariadení ?

Relax centrum Aqua Vital

Dobrý deň, v našom zariadení poskytujeme len raňajky. V blízkosti je však veľa možností na stravovanie. Pekný deň. :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore