Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt na Orave v Hoteli Arman s neobmedzeným wellness

4,4 / 5 Hotel Arman***+ Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Libuša

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľnú izbu v termíne 1–3.12. Vopred ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň Libuša,
na daný termín odporúčam sa informovať priamo v hotely, keďže mi nevidíme do ich rezervačného systému.
Želám pekný deň.

Ľubomíra

Dobrý vecer, prosim vas chcem sa spýtat, ci je moznost vyuzit ponuku aj zaciatkom buduceho roka, cca do 04/2014 . Prípadne ak nie, či je moznost zakupenia pobytu mimo zlavomatu a aka je cena ? Chceli by sme to totiž darovat pre 2 osoby koncom 10/2017, cize by pomohla dlhsia doba moznosti zajednania pobytu.Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, momentálne je možné vouchery využiť do 22. 12. 2017. Po tomto termíne sa cena riadi bežným cenníkom Hotela. Ten je k dispozícii na stránke Hotela (http://hotelarman.sk/ubytovanie/cennik-ubytovania/). Ak budete sledovať náš portál alebo odoberať novinky cez email/facebook, môžete sa dozvedieť o budúcich ponukách. Prajem pekný deň!

Gabriela

Dobrý deň,chcem sa opýtať od kolkatej hodiny sa môžeme ubytovať vo vašom hotely v určený deň? ďakujem pekne.

Zlavomat.sk

Pekný deň Gabriela, check in je od 14:00. Check out do 10:00.

Zuzana

Dobrý deň, v akých časoch je otvorené wellness? ďakujem za informáciu.

Hotel Arman***+

Dobrý deň, wellness má otváracie hodiny 10:30 – 21:30. Sauny sú k dispozícií od 17:00. V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle +421 433 709 042.
S pozdravom,
Hotel Arman***+

Ivan Foltín

Dobrý deň chcel by som sa opýtať na termín od 17.11.2017 do 19.11.2017 či je termín voľný na dve noci pre 4 osoby. Ak áno môžete mi rezervovať dve izby pre dvoch pri sebe? Vopred vám veľmi pekne ďakujem. Foltín

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle: +421 433 709 0­42 alebo e-mailom: recepcia@hotelarman.sk.
Prajem Vám pekný deň.

Milan Jurkovič

Dobrý deň chcel by som sa opýtať na termín od 31.8.2017 do 2.9.2017 či je termín voľný na dve noci pre dvoch polpenzia za cenu 149eur vopred vám veľmi pekne ďakujem m. Jurkovic

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo recepciu hotela na tel. čísle: +421 433 709 0­42 alebo e-mailom: recepcia@hotelarman.sk.

Prajem Vám pekný deň.

Eva Bučková

Dobrý deň, prosím o opravu predchadzajúceho termínu:
termín 14.09.-17.09.2017/3 noci/
Ďakujem za pochopenie
Bučková

Hotel Arman***+

Dobrý deň,
vo vybranom dátume Vám vieme poskytnúť voľné ubytovanie,
ale musíme Vás upozorniť, že bude v hoteli prebiehať svadba.
Nevieme teda zaručiť nočný kľud.
S pozdravom,
Hotel Arman ***+

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore