Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentý make up – prirodzené obočie čiarkovaním a podtieňovaním

4,3 / 5 Luxury Esthetic Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
DANA

musi sa isť na korekciu obočia ked je to tetovanie čiarkovane? mne povedala kozmetička že dva razy mam prisť..ked sa hovori že by malo vydržať 1–3roky tak načo chodiť tam na korekciu?aspon za 1rok by sa teda nemalo s tym nič robič len vytrhať obočie svoje okolo toho tetovaneho nie?..dakujem za odpoved…

dana

ked som si dala tetovanie obočia čiarkovanou metodou, aky čas by mal byť od prveho upravovania,či ako sa to vola…? a ako to ma vyzarť ked to je spravene prve tetovanie, ? mne sa zda že to je velmi nie pekne spravene..dakujem za odpoved

Luxury Esthetic

Po odpadnutí chrastičiek /6–14 dní – individuálne/ ešte nie je pigment stabilizovaný.
Farba sa ukáže až v 4. týždni. Je potrebné sa dostaviť na korekciu /ak je potrebná/ v doporučenom rozmedzí 4–8 týždňov od tetovania.

Fadinova Viera

Mám 64r. Beriem lieky na tlak a riedenie krvi. Už som 2× mala tet. Obocia. Je podmienkou nebrat tieto lieky pred zákrokom a na akú dobu? Ďakujem .

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore