Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstupenky na koncert ABBA SLOVAKIA TOUR Poprad!

4,4 / 5 ABBA SLOVAKIA Poprad  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Michal Hradsky

Dobry den. Dakujem za odpovem a kladne vybavienie. To mi je jasne ze miesta nebudu rovnake, dolezite je aby boli vedla seba kedze sa jedna o 2ks. Idealne by bolo ak by miestenky boli podobne blizko stredu, ale vyber bude teda na Vas. Kedy mozem ocakavat mail s potvrdenim listkov? Dakujem

ABBA SLOVAKIA

Staci sa potom preukazat zakupenymi listkami z PP. Ludia pri vstupe budu upovedomeni. Idealne bude, ak si spatny mail s potvrdenim o zakupeni voucheru od zlavomatu vytlacite a nim sa potom v BA prosim preukazte ;-). S pozdravom, Petra

Michal Hradsky

Dobry den. Chcel by som Vas poziadat ak to je mozne o prehodenie miesta vyuzitia listkov. Zakupil som si listky do Popradu kde som mal tento víkend byt ale nemozem. Ak je to mozne rad by som ich ale vyuzil v Bratislave. Za odpoved dakujem.

ABBA SLOVAKIA

Dobry den, vieme Vam v tomto smere vyjst v ustrety. A Vami zakupene listky si v Bratislave u nas mozete uplatnit, no miesta Vam budu pridelene podla aktualnej dostupnosti.. nevieme Vam uz miesta na sedenie pridelit alebo zarucit Vam tie iste.

Tatiana Karabínošová

Dobrý deň, prosím Vás ešte sa chcem spýtať kupila som si 4 vstupenky po 17 eur, zároven som ich vyplatila bank. kartou a neviem ako si rezervovať miesta na sedenie. V mapke mi ukazuje len sedenie po 34 eur… Potvrdenie o platbe a vlastne ako lístky prídu na meil? dakujem

ABBA SLOVAKIA

Dobrý večer. Keď ste si lístky už kúpili, treba počkať na potvrdzujúcu mail o zakúpení lístkov od zľavomatu. Tento potvrdzujúci mail obsahuje zároveň špeciálny kód. Tento šprciálny kód je nutné zadať tam, kde je mapka. Vyberiete si miesta na sedenie, ale zadaním toho špeciálneho kódu, ktorý vpíšete hneď pod mapkou, Vás už žiadať o žiadnu ďalšiu platbu nebude, pričom obdržíte už len mail od zľavomatu s potvrdením o výbere miest na sedenie. S týmto mailom, či už digitálnou, alebo vytlačenou formou, sa u nás v deň koncertu preukažete.

Tatiana Karabínošová Unis-Ka

Dobrý den, kupila som si štyri vstupenky po 17 eur, zaplatila som kartou 68 eur a ako si mám teraz rezervovať sedenie, Na sedenie sú tiež za 17 eur? V mapke sedenia ukazuje len po 34 eur? a ja mám 4 lístky po 17 eur…dakujem

ABBA SLOVAKIA

Dobrý večer. Keď ste si lístky kúpili, vyplatili, treba počkať na mail od zľavomatu. Oni Vám pošľu mail so špeciálnym kódom. Vyberiete si miesto na sedenie a cenu, ktorá sa Vám zobrazuje, považujte za bezpredmetnú. Nakoľko je možné kúpiť si lístky aj touto formou, ale za 100%-tnú prirážku. Ak si však kúpiť cez zľavomatový voucher, počkáte na špeciálny kód, vyberiete miesto na sedenie v mapke, no pod mapkou zadáte špeciálny kód, už Vás o žiadnu platbu navyše žiadať nič a nikto nebude, ten kód slúži presne na, že Vás lístok nevýjde na viac ako 17€. Dôležité je, počkať si od zľavomatu na mail s kódom. Ak ste voucher kúpili a kódy neobdržali, treba kontaktovať zľavomat, prípadne preveriť v banke, či platba prešla alebo či nebola vrátená. Takže už len zopakujem, nenechajte sa zmiasť cenou v mapke. Keď ste si kúpili voucher cez zľavomat, održíte mail s kódom, vyberiete miesto v mapke na sedenie, kód zadate pod mapkou do tabuľky a už len obdržíte mail s potvrdením o vybratí miest. Platiť však už nič viac nebudete ;-).

miki

nemam este nic kupene len som pozeral na mapku dakujem

Zlavomat.sk

Keď si vouchery zakúpite a následne v rezervačnom systéme napíšete kód voucheru, cena sa Vám vynuluje. (Ak sa pýtate na toto) :)

miki

preco mi na mapke ukazuje cenu 34e?

ABBA SLOVAKIA

Dobry den, pravdepodobne mate kupeny set dcoch vstupeniek.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore