Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstupenky na koncert ABBA SLOVAKIA TOUR Bratislava!

4,4 / 5 ABBA SLOVAKIA Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Oľga Bucekova Navratilova

Prosím po zakúpení voucherov,kedy príde spätný email?Až na ňom bude číslo voucherov?Potom stačí vybrať miesto sedenia?Vďaka za odpoveď

ABBA SLOVAKIA

Dobrý deň, presne tak. Zakúpite voucher, obratom obdržíte mail s kódom voucheru a následne si vyberiete miesto na sedenie a zadávate ten kód voucheru.
Pekny den, Petra

Edina

Dobry den. Ja som zakupila 4 vstupenky ale som nezadala miesto sedenia. Bude to problem? A mail so vstupeknami cca kedy pride? Dakujem

ABBA SLOVAKIA

Dobrý deň, ak ste ešte neobdržali spätný mail po zakúpení od zľavomatu s číslami voucheru, na základe ktorého si viete vybrať miesto, je to problém. Prosím kontaktujte zľavomat. Ďakujem

Dana Ondrejickova

Kúpila som si dve vstupenky, pri označení dvoch miest na sedenie mi ukazuje sumu 68 eur namiesto sumy 34 eur

ABBA SLOVAKIA

Dobrý deň. Najprv treba kúpiť voucher. Počkať na mail a spätný kód. Následne ten kód zadať do okienka pri mapke s vybraným miestom na sedenie. Ak chcete vybrať najprv miesto na sedenie až potom kúpiť voucher a nezadate kód, ktorý Vám zľavomat poslal, bude robiť presne to, čo opisujete, teda duplovať sumu vstupenky. Žiaľ nevieme to zmeniť, taký je postup zľavomatu. Ďakujem za pochopenie, Petra

Mária Petőczová

Dokedy je možné objednať vstupenky na ABBA revival skupinu?

ABBA SLOVAKIA

Dobrý deň, do konania koncertu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore