Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3-chodové menu s pekingskou kačicou

4,8 / 5 Čínska reštaurácia Shanghai Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Crashko Bandi

vsimol som si ze nezvyknete odpovedat na dotazy a vsak chcem sa opytat na rozdiel medzi pekingskou kacicou v ponuke jedna a ponuke dva to znamena ze ta pekingska kacica krajana na platky ponukana v ponuke jeden sa nemarinuje 2 dni a nie je skutocna delikatesa? taktiez ma zaujima ci vahaj jedal je uvadzana v surovom stave alebo po uvareni a upeceni dakujem

Alexandra

Dobrý deň, má reštaurácia bezplatné parkoviko pre hostí?

Tomáš Bezák

Dobrý deň, je možné prosím pri variante 2 kačicu aj nakrajat? Mal by som záujem o take-away. Druha otázka: stíham ešte objednávku tak, aby som si pre variant 2 mohol prísť tuto nedeľu okolo 14:00? Dakujem

vladimir petrik

Dobry den ,prosim co je variant 1a 2,nejak som to nenasiel…
Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ak máte na mysli, čo obsahuje daný variant, pri každej ponuke máte vpravo uvedené po odklinutí na vybraný variant, čo obsahuje.

Terézia

Dobrý deň, ak to chcem kúpiť ako darčček na Vianoce, bude to už neplatné po novembri, alebo si môžu zvoliť termín na január? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Terézia,
platnosť voucheru je do 30.11.2017,po tomto termíne nieje možné voucher využiť.

Viera

Prosim, je potrebné uplatnit kupon len s konzumaciou v restauracii, je mozne pouzit kupon a objednat jedlo na zabalenie, take away?
dakujem

Čínska reštaurácia Shanghai

ano,moze aj zabalit.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore