Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nové rodinné domy UNO a MONET – kompletná výstavba

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Jozef Kozák

z akeho materialu su domy –

Vlasta

Vzdialenost je asi o 50km viac… od Kosic 10 km..vztahuje sa tato ponuka este aj na takuto vzdialenost?
Dakujem za odpoved!

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Dobrý deň, kompletnú výstavbu rodinných domov UNO a MONET vieme zabezpečiť na celom území Slovenska, aj nad 400 km od Bratislavy. Treba však rátať s miernym navýšením výslednej ceny RD – o 1000€, z dôvodu zvýšených nákladov na dopravu.

Olga Sarkanyova

Kde su tie domy ? Ja byvam v 3 izbovom byte orerobenim na 4 v Senci a planujem predat byt na Kollarovej 1 Senec a ist do domu, ale v Senci, alebo v okoli.

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Dobrý deň, jedná sa o kompletnú výstavbu rodinného domu na Vašom pozemku do 400 km od Bratislavy. Zľavový kupón je teda možné využiť aj na výstavbu rodinného domu v okolí Senca.

Timotej Bernhauser

Ak máte katalog a môžete mi ho poslať,tak dakujem.S poz­dravom.Tim Bernhauser

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Dobrý deň, katalóg rodiných domov si môžete kedykoľvek prezrieť na tejto adrese: http://www.bh1.sk/domsnov/

PETR ZONA

dobrý den, máte nabídku typových domů ke shlédnutí?
existuje ceník typových domů?
stavíte také mimo Slovensko v ČR?
děkuji za info
Zona Petr

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Dobrý deň, kompletný katalóg a cenník rodinných domov je dostupný na tejto adrese: http://www.bh1.sk/domsnov/. Momentálne staviame iba na území Slovenska.

tmajor

Kolko eur za 3izbový?

Zlavomat.sk

Pekný deň, cena 3-izbového rodinného domu MONET pre rezerváciu cez Zľavomat je : 59 999 €

Peter Slicho

Staviate aj v Rakúsku?

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Dobrý deň, rodinné domy staviame iba na území Slovenska.

Marcela

Môžete mi prosím ukázať aj vnútro domu,Myslím tým,priestorove uloženie miestností.

Zlavomat.sk

Pekný deň, Marcela, pôdorys domov máte možnosť uvidieť nižšie v ponuke.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore