Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zdravé lahodné šťavy – 9 chutí na výber!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Milota Krivušová

Dobrý deň, poprosila by som Vás, či náhodou nemáte aj rakytník 100%. Už som ho raz mala a neviem ho teraz nikde kúpiť. Potrebovala by som asi 5 ks.
Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň p. Milota, žiaľ Rakytník v ponuke nie je k dispozícii :(

Simona Lutišanová

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať či sú vhodné a ak áno,tak ktoré pre dieťa 4 roky. Veľmi často býva chorý, horné dolné dýchacie cesty, afty, vysoké horučky, febrilné kŕče, a velmi sa poti uz aj pri menšej fyzickej námahe a v spánku. Po poslednej chorobe mal pol roka aj sprej na astmu z dôvodov častých infektov az dusenia pri nich. Ďakujem

Dr.Bio

Dobrý deň, šťavy sú vhodné pre deti od 3 rokov. V súčastnosti nemáme produkt, ktorý by bol výlučne vhodný na zlepšenie dýchacích ciest, avšak odporučila by som napríklad ŠÍPKU, ktorá je posilnená aj bylinkami: púpava lekárska, skorocel kopijovitý, šalvia lekárska, nechtík lekársky a je vynikajúca na posilnenie celkovej imunity, pričom prímes byliniek by mohla pomôcť aj na dýchacie cesty. Krásny deň!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore