Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Permanentný make up obočia, liniek a pier

4,6 / 5 SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Alena

Dobry den pouzivate lokalne anestetika?

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den, ano pouzivame krem Emla a v pripade potreby sprej lidocain. Skinform

Zuzana

Dobrý deň, písala som viackrát na meil, len mi neprišla odpoveď, tak neviem, či bol k Vám doručený, ohľadne objednania som písala. Ďakujem

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den, zial nic nam neprislo. Skuste nam do sms poslat Vas mail a pokusime sa Vam ozvat. Dakujeme

ĽUBOMÍRA

Ďakujem!♥ Keby sm chcela obidve očné linky a výplň pier (61+79=140) a nestihnem to všetko do 31.12. , vieme sa dohodnúť na čase? ♥ Ďakujem! ♥

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Pre objednanie nas prosim kontaktujte telefonicky 0915643399 alebo mailom skinformsalon@gmail.com

Dakujeme za pochopenie

ĽUBOMÍRA

Dobrý deň, bola som už u vás na PM liniek aj pier – bola som veľmi spokojná :ô). Je tomu už ale niekoľko rokov .....Chcem sa opýtať, či máte ešte modrú tetovaciu linku na oči? … Vtedy som si ju priplácala, lebo som chcela MODRÚ. Aj teraz chcem MODRÚ! :ô) … Dá sa to bez príplatku?
Ďakujem!♥

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den, ano mame modru. Pigment je taky isty ako sme vtedy davali ;). Da sa to bez priplacania samozrejme. Skinform

Nika

Dobry den
Je to moc bolestlive?

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den, podla toho o aku oblast mate zaujem. Kazdopadne sa pred zakrokom dana oblast vzdy umrvy kremom. Po cca 20–30 min.to zacinate citit no da sa to zvladnut. Skinform

Molnárová Eva

Zdravím, mate skusenosti s tetovanim obocia u diabeticiek na inzuline? Eventualne ak ano, vyskytli sa nejake komplikacie? Trvale jazvy? Dakujem

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den , boli uz zkaznicky s tymto ochorenim. No ak mate zdravotny problem a mate zaujem o permanentny make up, treba sa poradit s Vasim lekarom a priniest potvrdenie. Komplikacie nenastali, jazvicky maju vsetci kedze sa koza pri tomto zakroku narusuje. No su minimalne. Ak mate zaujem najprv o konzultaciu, treba si dohodnut termin na nasom tel.c 0915643399. Da­kujeme

Lucia

Dobry den,
Prosim Vas,aka dlha je cakacia doba terminu?Piatky mate volne?Aka dlha je cca doba hojenia?Dakujem

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den, cakacia doba je zhruba tyzden az dva tyzdne, zalezi od dna kedze pracujeme na objednavky. Doba hojenia je 3–4tyzdne. Dakujeme

Bea

Dobry den ide o tetovanie alebo microblanding?

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den , ide o tetovanie strojcekom . Nieje to tetovanie cepielkami- microblading.

Natalia

Dobrý deň, mala by som záujem o ciarkovanie obočia. Ako dlho vydrží tento PMU? Ako je to s korekciou? Je v cene, alebo si treba priplatiť? Prípadne
v akej výške je korekcia ak je nevyhnutná jedna,prípadne dve korekcie.
Ďakujem za odpoveď, Natalia

SkinForm – Inštitút krásy a rovnováhy

Dobry den , permanentny make up vydrzi 1–3roky. Je to velmi individualne. Korekcia sa doplaca zvlast a to vo vyske 15eur. Korekcia je dobrovolna, vacsinou vsak pride zakaznik iba raz. No niekedy sa stane, ze pride aj na druhe sedenie. Vsetko zakezi od vyhojenia. Dakujeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore