Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

NOVINKA! Omladenie špeciálnymi liftingovými niťami

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Petra

Dobrý deň,je vhodné aplikovať niť aj do vrásky medzi obočím ? (vráska hnevu)
Ďakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Áno je vhodné aplikovať nite aj medzi obočím. Pre dosiahnutie požadovaného efektu je potrebné kombinovať aplikácia botulotoxínu alebo výplň plazmagelom.

Pdtrobné informácie o našich produktoch si môžte pozrieť na stránke www.estetickamedicina-ms.sk

S pozdravom

Veronika

Dobrý deň,

chcem sa opýtať či je 1.variant vhodný pri jazvách po akné na lícach? Ďakujem.

Veronika

MAURO SIMON

máte na mysli variant jedna nite? Na akné by som Vám doporučovala plazmalift omladenie vlastnou krvou, mezolift – hlbkovú hydratáciu s kyselinou hyaluronovou. Samozrejme všetko závisí ako hlboké máte jazvy po akné.

S pozdravom

Ajka

Dobry den,
pri variante 2 a 3 je kolko niti ?
Dakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Je to šesť kusov. Poprosím Vás prv ako si zakúpite kupón na zľavomate je nutná konzultácia u pani doktorky.

S pozdravom

MAURO SIMON

Pri variante 3 ide o už liftingove kanulove nite, ktoré sa zavádzajú už hlbšie.
Treba rátat s nosením bandáže a s kludovym režimom aspon 4 dni a viac po zákroku.

Jana Stanská

Môžem absolvovať omladenie liftingovymi nitami mesiac po absolvovaní 3 poslednej draculo terapii. Ďakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!
Áno môžte. Je veľmi vhodné ak ste absolvovali predtým draculoterapiu.

S pozdravom

Edita

Dobry den, mam 2 otazky:
1. – pred zakupenim kuponu potrebujem konzultaciu. Aka je cena za konzuLtaciu?
Druha otazka je-prosim uviest meno lekara, ktory vykonava zakrok a ake ma referencie.
dakujem

MAURO SIMON

Konzultacia je zadarmo pred samotnym zakrokom. Ak si zakrok nedate aplikovat, cena za konzultaciu je 15.- Eur
Zakroky vykonana MUDr.Uias Ruslana
Referencie spickovych Moskovskych a inych estetickych skolitelov. Viac info osobne.

Antónia Bárdošová

Dobrý deň, mala by som záujem o jeden spôsob omladenie liftingovými niťami, je možné sa najskôr u Vás objednať na konzultáciu, ktorá metóda by mi vyhovovala? Potom na základe toho by som si objednala voucher.
Ďakujem a prajem pekný deň.
Bárdšošová

MAURO SIMON

Dobrý deň!

V tomto prípade je nutná konzultácia a potom následne zákrok. Pani doktorka vám poradí čo by bolo pre Vás najvhodnejšie.


S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore