Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Dentálna hygiena a bielenie zubov lampou Zoom! Aj permenentky!

4,8 / 5 Family Dental Care (5 pobočiek) Trnava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Julia

Prosim vas ak je to potrebne da sa v ambulancii priplatit aj pieskovanie zubov?dakujem

Family Dental Care s.r.o.

Samozrejme, nie je problem ;-)

Roman

Dobrý deň,
poukaz nie je možné uplatniť na Budatínskej 61?? Bolo mi v ambulancií povedané že uplatniť to možné je.

Family Dental Care s.r.o.

Dobrý deň, pokiaľ sa bavíme o dentálnej hygiene, tak je to samozrejme možné a radi Vás ošetríme aj v našej pobočke na Budatínskej ul.

Katka

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či si môžem dať bieliť zuby aj keď mám popraskanú sklovinu, resp. či aj negatívne nepôsobí v tomto smere na zuby bielenie.
Zaujímalo by ma este koľko to bielenie priemerne vydrží.
Ďakujem za odpovede.

Milan

Ked si chcem objednať dentálnu hygienu vo family care , treba si zvoliť aj mesto , kde to chcem absolvovať. Alebo to môžem absolvovať v hocijakom meste v tom zozname.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Milan,
voucher na dentálnu hygienu možno využiť v ktoromkoľvek meste uvedenom v zozname.
Želám pekný deň.

Monika Zapletalová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či akciová ponuka platí aj pre ambulanciu na adrese Budatínska 61 (ZŠ), kde je nová pobočka Family dental care. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher je možné uplatniť na týchto miestach:
 

  • Family Dental Care Bratislava Štúrová 12, Bratislava – Staré Mesto
  • Family Dental Care Dunajská Lužná Lipnická 3153, Dunajská Lužná
  • Family Dental Care Pezinok Hollého 2, Pezinok
  • Family Dental Care Senec Nitrianska 3, Senec
  • Family Dental Care Trnava Starohajská 1, Trnava

Prajem pekný deň!
Martin

Dobrý deň.Cena ktorý je uvedená na zlavomate platí ja pre bielenie zubov lampou ZOOM? Dakujem .)

Zlavomat.sk

Pekný deň Martin, cena za bielenie zubov lampou ZOOM je v cene: 199€. Ak chcete zakúpiť túto akciu, je potrebné zmeniť vpravo hore variant.

Tana

Dobry den, mozem podstupit bielenie ZOOM, ked kojim.

 Vdaka

Family Dental Care s.r.o.

Dobry den,
bolo by vhodne poradit sa so svojim gynekologom – porodnikom a taktiez pred planovanym zakrokom absolvovat vysetrenie chrupu a poradit sa aj so stomatologom.
Dakujem

Michal

Je sucastou dentalnej hygieny aj pieskovanie AirFlow ?

Family Dental Care s.r.o.

Dobry den,
sucastou dentalnej hygieny nie je pieskovanie.

Zimová Mária

Dobrý deň, bielenie zubov sa robí aj pri plombovaných zuboch? Nenastane farebný rozdiel sklovivy a blomby?
ďakujem za odpoveď

Family Dental Care s.r.o.

Dobry den,
bielenie posobi len na sklovinu, v pripade farebneho rozdielu pri plombovanych zuboch je vhodne opatovne preplombovanie do farby vysledneho efektu bielenia ZOOM lampou.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore