Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický pobyt v centre Rajeckých Teplíc s privátnym wellness

4,3 / 5 PENZIÓN TALISMAN Rajecké Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Daniel Orszagh

Dobry den chcel by som sa spitat ci mate nieaky volny termin v obdoby 24.12 do 30.12 pre dve osoby a ak by ste nahodou mali tak ci by tam bolo mozne aj plnu penziu alebo polpenziu a aka by bola cena celkova

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň,
počas Vianoc sme na 4 dni zatvorený. Môcť sa bude dať ubytovať na nový rok. Ak máte záujem, bude ponuka nového roku v Talismane onedlho, kde bude vypísaný aj večerný program a polpenziou, novoročnou večerou a podobne.

Katarína Kališová

Dobrý deň, chcem sa spýtať na možnosť prístelky pre 4 ročné dieťa, koľko by to stálo? Uvažujem nad pobytom na 3 dni – víkend, ale aj s dieťaťom.

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň,
ak chcete pobyt s raňajkami za 109€ doplatok za dieťa by bolo 2,5€ x 2 za raňajky + 31,40€ za dieťa na dve noci s mestskou daňou.

Ak chcete pobyt s polpenziou za 129€ by vyšiel doplatok za dieťa s polpenziu a mestkou daňou na dve noci 46,40€.

Najbližší voľný víkendový termín pre tri osoby je od 27 do 29.10.2017

Pekný deň,
penzión Talisman

stancikova.kvetoslava

Dobrý deň akciové ceny sú len do novembra?ja potrebujem pobyt ale asi až v januári.. má to byť darček k narodeninám

Zlavomat.sk

Dobrý deň, vouchery sú platné do 30.11.2017. Po tomto termíne sú vouchery na pobyt neplatné. Prajem pekný deň!

Gabriela Švecová

Dobry večer,chcela by som sa opýtať, či sa dá prísť aj so psíkom.

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň,
zvieratá sú zakázané.
Pekný deň.

Zuzana Mrázová

Dobry den
Chcem sa opytat, ci mate este volne izby od 5.10 do 8.10.
Dakujem

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň, máme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore