Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Privátny vstup do wellness pre dvoch či celú rodinu

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Penzión Kunerád Stránske  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Eliška

Dobrý deň.Písané je že to platí do 30.11. to znamená,že do 30.11.to musím využiť alebo to môžem kúpiť a využiť niekedy inokedy? Chcem to ako darček na Vianoce.

Penzión Kunerád

Dobrý deň, bohužiaľ dá sa to využiť len do 30.11.2017.
Ale spolu so Zľavomatom pripravujeme aj vianočnú akciu :-D

Mária

Dobrý den chcela by som sa opýtat ako je to s dostupnostou dna 11.11.2017 v po­obednajsich prip. vecernýh hodinách?dakujem

Penzión Kunerád

Dobry kontaktujte nas prosim telefonicky na 0415494294 kde Vam povedia aktualne volne vstupy. Dakujeme

Zuzana Hažiková

Dobrý deň chcem sa opýtať je možné využiť aj 2 krat voucher za sebou aby sme tam mohli byť 3 hodiny?A ešte sa chcem opýtať na večeru poprípade nejaké pohostenie

Penzión Kunerád

Dobry den ano samozrejme ze sa da cerpat aj spojeny vstup za predpokladu ze budeme mat volne 😊 vecera u nas len na objednavku a co sa tyka obcerstvenia tak v nasom bowling bare 😉

Janka

Dobrý deň, chcem sa spýtať keď mám záujem o kupón a máme dve deti nad 6rokov? Je tam nejaký doplatok? Ďakujem

Penzión Kunerád

Dobry den na takyto vstup Vam staci kupon pre 2 odoby + dieta a za dalsie dieta si jednorazovo u nas na recepcii doplatite 10 eur 😊

Veronika

Dobrý deň, ak by som mala záujem o vstup pre 2 dospelých a 2 deti do 6 rokov na bazén a jakuzzi, mám kúpiť kupón za 19,90?

Penzión Kunerád

Dobry den pokial su deti do 6 rokov tak Vam staci kupon v hodnote 19.90 eur

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore