Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vyhľadávaný Hotel Bania **** Thermal & Ski s neobmedzeným vstupom do Terma Bania

Mimoriadne
Mimoriadna ponuka, ktorá patrí medzi 10 % najlepšie hodnotených ponúk na Zľavomate a zároveň má dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Hotel Bania**** Thermal & Ski Poľské Tatry - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
marcela svitkova

mate volny termin 3 izby po dvaja dospely?od 19.11–21.11.2017 ?dve noci 3 dni s polpenziou

Hotel Bania**** Thermal & Ski

W podanym terminie posiadamy wolne pokoje 2 osobowe Comfort (dopłata za pobyt wynosi 50 EURO). Nie mamy wolnych pokoi Classic.

Barbora Rezáková

Dobrý deň, aké termíny sú prosím ešte voľné aký by bol príplatok na tri noci, keď sme dvaja dospelí, deti 1rok a 4 roky…ďakujem

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Dzień dobry, wolne pokoje Classic posiadamy w terminie 7–10.11.2017 lub 21–24.11.2017. Za­praszamy .

Vladimir

Dobrý večer.Termín od 20.10 do 22.10.2017 pre 2 dospelých a jedno dieťa 9 rokov, máte voľné izby ?
Ďakujem za odpoveď Vladimír

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam, niestety nie , nie posiadamy żadnych wolnych pokoi w podanym terminie.

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam, niestety nie , nie posiadamy żadnych wolnych pokoi w podanym terminie.

Juraj

Dobry den,

Ktory termin mate volny do 30 novembra?
Radi by sme mali 2 izby, 4+3 a pes.

Dakujem
 Juraj

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam serdecznie,
Uprzejmie informuję, iż wolnymi pokojami dysponujemy w tygodniu (bez weekendów). Mamy możliwe pokoje typu Comfort, które są maksymalnie 3 osobowe i za dopłatą 50 Euro za pobyt. Proszę o podanie wybranego terminu a chętnie sprawdzimy dostępność? Zapraszam i życzę miłego dnia.

Juraj

Dobry den,

dakujem za odpoved. Chcel by som sa spytat na termin od 16 Novembra do 19 Novembra.

Su povolene zvierata? Mame maleho psa, cca 3kg.

Dakujem

S pozdravom
 Juraj

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam serdecznie,
Uprzejmie informmuję, iż w podanym terminie nie dysponujemy wolnymi pokojami. Akceptujemy pobyt zwierząt za odpłatą 50 zł za jedną noc.
Pozdrawiam

Ivana

A koľko by stál pobyt v Comfort izbe

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Dopłata wynosi 50 Euro – do rezerwacji w ramach kuponu Zlavomat.

Ivana

Dobrý deň
Chcela by som sa opýtať na či máte voľný termín 25.-27.10.2017

Hotel Bania**** Thermal & Ski

W podanym terminie posiadamy wolne pokoje 2 osobowe Comfort . Nie mamy wolnych pokoi Classic.

Natália Maťašková

Dobry den,mate volne v termine od 28.10–31.10 2017 pre 3 rodiny,6 dos­pelych?6 deti. Dakujem,Natalia Mataskova

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam Serdecznie, uprzejmie proszę o podanie wieku dzieci w celu sprawdzenia dostępności pokoi – pokoje classic nie są dostępne w terminie 28–31.10.2017r.

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam Serdecznie, uprzejmie proszę o podanie wieku dzieci w celu sprawdzenia dostępności pokoi – pokoje classic nie są dostępne w terminie 28–31.10.2017r.

Juraj

Dobry den,
nenasiel som balicek na 4 dni a 3 noci. Je mozne si dokupit este jednu noc? Alebo mate v ponuke aj pobyt na 3 noci?

Dakujem

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam Serdecznie, uprzejmie informuję iż wartość dodatkowej doby wynosi 100 EURO

Daniela Šmelková

Dobrý deň, máte voľné 2 izby v termíne 15.11.-17.11. Obsadenie izieb by bolo 2 dospelý a 2 deti (10 a 3 roky) a druhá izba 2 dospelý. Ďakujem za info

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam, w podanym terminie mamy dostępne pokoje. Rozumiem że posiadają Państwo kupon? dopłata za pobyt dziecka wynosi 40 Euro za noc. Czy dokonać dla Państwa rezerwacji?
Zapraszamy

Daniel

Dobrý deň
Máte voľný termín od 17.11 do 19.11 pre dve dospelé osoby

Lenka

Dobry den. Chcela by som urobit rezervaciu hotela cez vikend. Volala som s recepciou hotela, kde ma informovali, ze takuto ponuku najdem na zlavomate za 289 eur. Zial, nenasla som. Mohli by ste mi napisat, ci je este aktualna? Dakujem

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Chcel by som vás informovať, že už nemáme voľné víkendy. Víkendový poukaz bol zrušený, rezervácia je možná len v týždni. Pozývam vás na výber dátumu. Želám vám pekný deň.

Kararina

Zdravim,mala by som zaujem o pobyt v termine od 28.10–1.11.2017
Viete mi urobit cenovu ponuku pre 2 rodiny a kolko si mame kupit voucherov?
Jedna rodina 2 dospelí a 2 deti vo veku 8 rokov
A druha rodina -jeden dospely a deti vo veku 8 a 10 rokov
Vdaka Katarina

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam serdecznie,
Uprzejmie informuję, iż dysponujemy wolnymi miejscami od 29.10.2017 roku na 2 lub 4 noce. Dla pierwszej rodziny możemy zaoferować pokój typu Comfort z dopłatą 50 Euro za wyższy standard oraz dopłatą za dziecko 40 Euro za jedną dobę. Dla drugiej rodziny możemy zaoferować ten sam pokój z taką samą dopłatą. Zapraszam do rezerwacji.
Pozdrawiam

vojtech

dobry den chcel by som sa informovat o moznosti ubytovania v termine od 13.10–15.10.2017. 2dospeli 1dieta(10r) dakujem

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam,
Niestety w podanym terminie nie posiadamy wolnych pokoi. Chętnie sprawdzę dostępność w innym dogodnym dla Państwa terminie. Zapraszamy.

Gabriela Piknova

Dobrý deň , prosím Vás je volná izba v termíne 29.12.2017–3.1.2018 a poprosí aj cenu pre 2 osoby.Ďakujem.Gab

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam,
W podanym terminie posiadamy wolne pokoje. Mamy przygotowana ofertę sylwestrową; szczegóły na stronie: https://hotelbania.pl/oferty-specjalne/sylwester-2017; Zapraszamy .

Gabriela PIKNOVA

Dobrý den prosím Vás sú volné izby v termíne 29.12.-1.3.2018 pre 2 osoby.Poprosím aj cenu.Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Gabriela, platnosť voucheru je do 30.11.2017, o dostupnosti voľných izieb na daný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel, keďže my nevidíme do ich rezervačného systému.

božena cervová

Chceli by sme vedieť ceny ski pasov v decembri a januári a dá sa rezervovať termín na tieto mesiace?

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Witam Serdecznie,
uprzejmie informuję, iż na ten moment nie ma informacji o cenach karnetów na stok. Cennik jest w trakcie przygotowania. W celu przygotowania oferty na sezon zimowy proszę o sprecyzowanie terminu pobytu oraz ilości osób.

Gabriela Gmitrová

Dobrý deň
Chcem sa opýtať. mame zaujem ísť na 5 noci do tohto hotela .Da sa to riešiť tak že kúpim volcher na 2 noci + doplatok na 3 noci po 100 Eur. Mame zaujem o 2 izby v termíne od.17.10.-22.10.2017

Hotel Bania**** Thermal & Ski

I kindly inform you that classic rooms we have available until 20.10.2017. We do not have the availability of classic rooms until 22.10.2017r.

janka solyomova

Dobrý deň.
Priateľ omylom kúpil voucher za 289 eur na víkendový pobyt,ale nástupný deň máme v nedeľu takže potrebujeme vlastne ten za 239 eur…zakúpili sme 3ks voucherov. čo teraz s tým? dá sa to nejako vymeniť?ďakujem

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Dobrý deň,
Pri výmene poukážok kontaktujte prosím Zlavomat na čísle +421 232 660 1­10 alebo e-mailom na obchod@zlavomat.sk. Želám vám pekný deň.

Katarína

Ešte by som sa chcela opýtať, či je možné príplatok,aby sme mali comfort izbu? vďaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň, môžete si priplatiť aj za izbu Comfort vo výške: 50€/pobyt. Všetky príplatky je potrebné uhradiť priamo na recepcii Hotela. Pekný deň!

Hotel Bania**** Thermal & Ski

Dobrý deň,
Príplatok za izbu Comfort je 50 € za pobyt. Pozývam vás a prajem Vám pekný deň.

Katarína

Dobrý deň,môžeme si kúpiť dva wouchery a spojiť ich? že by nadväzovali terínovo po sebe ? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, samozrejme, tým že si kúpite viacero voucherov môžete si pobyt predĺžiť. Prosím, informujte o tomto kroku Hotel aby ste si mohli vytvoriť rezerváciu. Prajem pekný deň!

Hotel Bania**** Thermal & Ski

dobrý deň,
Do jednej rezervácie môžete skombinovať 2 kupóny. Pozývam vás a prajem Vám pekný deň.

Rasťo

Dobrý deň , prosím Vás v termíne od 15.9.-17.9. 2017 sú voľne 2 izby?

ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vo Vami požadovanom termíne je voľná iba izba Comfort za doplatok:
Ubytovanie v izbe Comfort: 50€/pobyt
Ubytovanie v apartmáne Comfort: 150€/pobyt

Pekný deň želám

Maria Lacková

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o informáciu, či sú v termíne od 18 – 24 voľné nejaké izby. Chceme ísť 3 osoby, ako sa vypláca tá tretia osoba?

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Lacková,

neuviedli ste v otázke o aký mesiac máte záujem prosím? Ak sa pýtate na September, od termínu 18.-24.9.2017 nie sú voľné izby Classic. Izba Classic je voľná iba v termíne od 20.-22.9.2017. Vo Vami požadovanom termíne je voľná izba Comfort za doplatok.
Za tretiu osobu sa dopláca priamo v hoteli. Všetky príplatky nájdete priamo v ponuke: https://www.zlavomat.sk/akcia/617062-hotel-bania-thermal-ski-s-neombedzenym-vstupom-do-terma-bania

Pekný deň želám

Dáša ferková

Dobrý deň , prosím Vás v termíne od 25.9.-27.9. 2017 sú voľne nejaké izby? Dalo by sa rezervovať aj na 2noci pre dve osoby? Ak áno akým spôsobom . Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Ferková,

hotel je v tomto termíne od 25.9.-27.9. 2017 voľný.
Rezerváciu si vytvoríte nasledovne:
Informácie a rezervácie: na: tel. +48 18 534 43 70; rezerwacja@hotelbania.pl.
Rezervačné oddelenie je otvorené od pondelka do nedele od 9:00 do 21:00.
Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom časovom predstihu.
Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za Vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Pri rezervácii zadajte číslo kupónu.

Pekný deň želám

Henrieta Vlčková

Dobrý deň , prosím Vás v termíne od 11.9.-16.9. 2017 sú voľne nejaké izby? Dalo by sa rezervovať aj na 3 noci pre dve osoby? Ak áno akým spôsobom . Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Vlčková,

hotel má v termíne od 11.9.-16.9. 2017 obsadené izby Classic. V ponuke je izba Classic v termíne od 12.-14.9.2017.
Ak by ste mali záujem o izbu Comfort za doplatok, je voľná v termíne od 10.-13.9.2017 alebo 15.-17.9.2017.
Voucher je na 2 noci za tretiu noc sa dopláca – 100€/noc (vrátane polpenzie a vstup do Terma Bania).

Pekný deň želám

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore