Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Prírodný filter pre ešte zdravšiu vodu – ŠUNGIT!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Mária

Používam šungit do vody už skoro 2 roky a zvykla som si na to. No naposledy čo mi došla drť/Bohužiaľ neviem meno dodávateľa,lebo som vyhodila adresu/ mi nádmerne všetko farbí na čierno. Aj voda bola dlho čierno-sivá, tak som to vyhodila. Je to normálne? alebo som dostala niečo iné? To, čo som mala predtým mi tak nefarbilo…

Ezoterashop

Záleží od toho, či je šungit premývaný, alebo nie. Ten, ktorý nie je premývaný, má na sebe ešte šungitový prach. Môže farbiť, ale len pri prvej príprave. Keď ho dobre premyjete a zalejete s vodou, necháte dva – tri dni v džbáne, pokiaľ farbí, tak vodu vylejte a znova zalejte a nechajte dva, tri dni. Potom už by farbiť nemal a vodu môžete používať.

Simona

Dobry den,je vhodna drt aj na elektrosmog,ci radsej pyramida?
Dakujem,Simona

Ezoterashop

Dobrý deň,
na elektrosmog je vhodná šungitová pyramída, guľa, kocka, alebo aj väčší kus šungitu, Šungitová drť je vhodná na úpravu vody, keďže obsahuje menšie kúsky

jozef

Dobrý deň ako použiť sungit?

Ezoterashop

Dobrý deň, môžete si pozrieť ako sa šungit používa a ako sa pripravuje šungitová voda na mojej stránke http://www.ezoterashop.eu/www-ezoterashop-sk/eshop/22-1-SUNGIT-drt-a-kusy

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore